Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HP Pavilion dv6 - 1160en bug?

Soovitatud postitused

Ma ei tea kas on hiinlased olnud lollid või on asi ainult minu mudelis.

Asi siis selles, et kui hoian mingeid võimsamaid programme järgi kasvõi näiteks cod4: mw1 siis kus arvuti lihtsalt on laual see kuumeneb shut kiiresti üle.

Ei julge ise sisse vaadata garantii alles kehtib mingi pool aastat veel.

 

Kas asi võib olla lihtsalt selles et vent on tolmu täis või lihtsalt hiinlased pole osanud disainida ja lolli peaga vedi väljalaske augu alla paigutanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mh, ma olen kindel et hiinalsed on suht lollid ka aga , muideks sul on ikka vent ja tagakastil õhuaugud sest muidu on veits damn muidugi võid ka helistada teenindusse orsmth , arvuti võib iseenest tugev ja jõuline olla aga jahutajad ja need võivad niiöelda "pasad" olla.

Ja muidugi ka selle arvutiteevad professionaalsed masinad ma pakun , igatähes helista teenindusse (soovitan)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mh, ma olen kindel et hiinalsed on suht lollid ka aga , muideks sul on ikka vent ja tagakastil õhuaugud sest muidu on veits damn muidugi võid ka helistada teenindusse orsmth , arvuti võib iseenest tugev ja jõuline olla aga jahutajad ja need võivad niiöelda "pasad" olla.

Ja muidugi ka selle arvutiteevad professionaalsed masinad ma pakun , igatähes helista teenindusse (soovitan)

 

Ma pakun et ma saan sinu mõistest tagakastil valesti aru, mul on notebook.

 

Teeninduses vaevalt midagi öeldakse, kuna nagu ma flex.ee-st ostsin selle mudelin nad võtsid kohe selle müügist maha :D. Kuna see on suht uus siis jah ei tasu ise kohe lõhkuma hakata vaid kasutan alternatiive, panen mingi asja ülemiste jalgade kõrgemal hoimdiseks läpaka alla ja siis lisaks veel lükkan isetehtud usb-otsaga vendi jahutama õiget venti, kuid saab ka teistmoodi. Ostad poest 400 eeguse jahutusaluse.

 

Teeninduse tüübid vaevalt oskavad aidata, olen nendega juba kontakteerunud digiTV asjas. Nimelt anti kaasa mulle digitv antenn ja ma pidin saama vaadata eesti kanaleid. Algselt oli peal Vista, Lasin win 7 peale ja enam ei saanud confidagi ütles et mingi cable vms unplugged kuigi kõik oli järgi. Klienditeenindus ütles sellepeale, et kui oli Vista siis oleksin pidanud confima Norra peale DigiTV(veits kahtlane minuarust kui ma Eestis elan?) ja ütlesid, et kui mul win 7 siis nad ei oska mind aidata ja las ma otsin hp leheküljelt. Siiamaani pole midagi leidnud. Niipalju siis klienditeeninduse abivalmidusest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui arvuti said ja seda viga polnud, ehk ei kuumenenud üles siis vii kindlasti garantiise ,seaduse järgi naad peaks selle parandama ega need arvuti firmad neid seadusi ei jälgi ,panevad su läppaka tööle ja ütlevad ,et pole ju midagi viga ja kõik.

Kui garantiise viid siis pead kindlasti ise nendega rääkima ja nõudma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
selle tv pulgaga oli jah, et Norra vms pidi panema seal.

 

Sa midagi selle kohta ei oska soovitada kui on kiri "Tuner not found.

The TV signal cannot be configured because a TV tuner was not dedected. If you have a tuner, ensure it is installed correctly." Mul on win 7 ja olen proovinud paljusid drivereid installida ja ükski pole aidanud... Antenn on järgi nagu win Vistaga.

 

Kui arvuti said ja seda viga polnud, ehk ei kuumenenud üles siis vii kindlasti garantiise ,seaduse järgi naad peaks selle parandama ega need arvuti firmad neid seadusi ei jälgi ,panevad su läppaka tööle ja ütlevad ,et pole ju midagi viga ja kõik.

Kui garantiise viid siis pead kindlasti ise nendega rääkima ja nõudma.

 

Ma arvan et hiinlased on lihtsalt liiga nõrga vendi kokkusobitanud. Ma ei tea, ei ole niikaua aega ka eriti, et passida kui nad seal garantiis jamavad. Viga olnud algusest peale. Ja garantiiremonti ma tean juba selleks et vent välja vahetava teevad formati ja vahetavad monitori ära. umbes nii seal see käib enamasti sellepõhjal mis ma olen kuulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui esineb sellised vigu siis olen enam kui kindel et sul on lihtsalt ventikas tolmu täis, lase teeninduses ära puhastada kui ise ei hakka jamama, mul oli sama jama aga ma võtsin arvuti lahti puhastasin ära ja pole mitu kuud juba midagi taolist olnud . [=


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.