Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

|| Life in Fort Carson RolePlay || ( Endine LiLS )

Soovitatud postitused

LiFC.bmp

 

Üldine informatsioon

 

Serveri nimi: || Life in Fort Carson RolePlay ||

Serveri IP: 84.50.110.198:7778

Foorumi aadress: Th3zone - Index

Ventrilo IP: 80.79.117.176 | Port: 3784

 

 

Miks meid valida?

 

Otsid kena serverit, et mängida? Proovi Life in Fort Carson RolePlay serverit. Meil on omapärane RP, tegevus toimub Fort Carsonis (LV lähedal, väikses külas). Serveris on palju käske, võimalusi, tegevusalasid ja ideid mida sa ei ole ehk iial näinud. Me töötame palju, et muuta serverit paremaks ja ainulaadsemaks, eemaldame kõikvõimalike bugge ja lisame rohkem mänguvõimalusi.

Tule legendaarsesse Eesti serverisse, me oleme uues kuues. See on pakkumine, millest ei tohiks keelduda. Kui vaatad teisi Eesti servereid, siis mida sa näed? Ainult Los santos, Los Angeles, LS, LA ja ei midagi uut. Vali see server, sest meie püüdleme hea RP poole, siin asub hea adminteam, vapustavalt hea GM (mida on kiitnud ülemaailma tuntud serverite adminnid) ja mõnus foorum. Kas see pole kõik, millest sa unistanud oled? Ma ei usu, et keegi praegu sisimas tõsine olles "Ei" ütleks. Loomulikult on meie endisel LiLSil raskeid aegu olnud, kuid me oleme ületanud kõik takistused.

 

 

 

Administratsiooni tiim

 

Meil on väike administratsiooni tiim, kuid me teeme oma tööd rõõmuga ja hästi.

Meie praegused administraatorid/moderaatorid:

 

Dan_Winter - Serveri omanik, Skriptija ( Arvutiga probleemid, ei saa mängu )

Glenn Jenkins - Head Administraator, Scriptija

Marx_Logis - Väike Administraator, aitab teid, mu sõber

Jay_Carter - Väike Administraator, abistaja

Tony Lazzaro - Moderaator, Püüan teid alati aidata ja olen enamus mappide autor.

Syler_Barclay - Moderaator, sinu tubli abiline

 

Meie foorum

 

Meie foorum on >Selline. Sa võid meie foorumis kandideerida fraktsiooni, liidriks, küsida küsimusi, soovitada, kaevata ja palju muid asjakohaseid asju. Foorumi kasutaja omamine on soovitatav ja sama moodi ka selle kasutaja kasutamine :eyebrows: .

 

 

Fraktsioonid/Liidrid

 

Serveri tuntuimad Factionid:

 

Külakese politsei jaoskond, eesotsas Marx_Logisega.

Kiirabi, kindlat liidrit pole.

Linnavalitsus ja meie Glenn_Jenkins.

(Country) M.O.B, liider Tony_Lazzaro, kes hoolitseb, et linn pidutseks.

F13 mis jälgib osasid tänavaid koos Syler_Barclay'ga.

 

 

Me ei tee ise grupeeringuid ja ei topi sinna lihtsalt inimesi. Selle asemel anname me inimestele võimaluse ise oma grupeeringuid teha, kas legaalseid või illegaalseid, gangid või mafiad. Sa saad endale alati ühe teha ja sinna inimesi võtma hakata, kui teile tuleb piisavalt häid liikmeid ja te paistate hästi silma, siis on 80% kindel, et me "skriptime" teid ära. Seega parem tee ruttu oma franktsioon või liitu mõnesse, võitle reputatsiooni eest, tee palju RPd ja saa skriptituks! ( Loeb ka see, et su liikmed RP teeksid )

 

 

GameMode

 

Me teame, et meie GMis esineb veel mõningaid vigu. Admintiimil on hetkel seetõttu käed tööd täis. Peale bugfixide on meil käsil ka mõned uuendused.

 

 

Lõpetuseks

 

Häid mänguelamusi meil ja mujal!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Normaalne oli, kuid feilitud... Kuulsin, et Mario on joodik, ja ei tegelegi üldse SA-MP serveriga.

Paljud pmst quitinud sealt ja läinud üle teise serveri pelama.

 

Aga jah..

 

Türa mis joodik?

Mariol on Videokaart perses, putsi ära hakka siin sitta ajama martin..

Alles käisid sinu jorsid LIFC's hackimas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa mis joodik?

Mariol on Videokaart perses, putsi ära hakka siin sitta ajama martin..

Alles käisid sinu jorsid LIFC's hackimas.

 

Haha, see oli pigem su jorssid. Pmst mingi 10 inimest quitinud LiLSist.

Ja atm LIFC-s ~15 inimest tavalises.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Martinike, sul oleks aeg endale midagi 2 kõrvavahele muretseda... Martini Estonian NonRolePlay server. Erinevalt sinust on meil mingi kord ka, sinujuurde pagevad ikka paljud nRPjad.. Sa teed neile põsemusi ja kingid adminikohti. Need 10 inimest on olnud ilmselt nonRPjad, ära tunnista kui ei taha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martinike, sul oleks aeg endale midagi 2 kõrvavahele muretseda... Martini Estonian NonRolePlay server. Erinevalt sinust on meil mingi kord ka, sinujuurde pagevad ikka paljud nRPjad.. Sa teed neile põsemusi ja kingid adminikohti. Need 10 inimest on olnud ilmselt nonRPjad, ära tunnista kui ei taha..

 

I agree with you Lazzaro.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martinike, sul oleks aeg endale midagi 2 kõrvavahele muretseda... Martini Estonian NonRolePlay server. Erinevalt sinust on meil mingi kord ka, sinujuurde pagevad ikka paljud nRPjad.. Sa teed neile põsemusi ja kingid adminikohti. Need 10 inimest on olnud ilmselt nonRPjad, ära tunnista kui ei taha..

 

Mul pmst pole vaja muretseda, sa võid ise endale muretseda. Kustotsast ma teen neile põsemusi? Ma ei hakka ka lambist kõigile kingima adminikohti nagu sinagi.

 

Ega ma ei peagi tunnistama. Head aega, ei viitsi siin kõvamehega mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul pmst pole vaja muretseda, sa võid ise endale muretseda. Kustotsast ma teen neile põsemusi? Ma ei hakka ka lambist kõigile kingima adminikohti nagu sinagi.

 

Ega ma ei peagi tunnistama. Head aega, ei viitsi siin kõvamehega mängida.

 

Mida see lõpp peaks tähendama? Sina oled see, kes siia paugutama tuli, või saan ma valesti aru? Edu sulle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Putsi sa Martin hakkad närvidele juba käima Sa arvad, et sinu server on ALATI parim. Kohe kui uus server tuleb oled sina platsis ja räägid kui sitt se on. Vaata enda serverit ennem.. Ja LILS on kõvasti etem kui su sitt. ( Kuigi ma ei mängi kumbagis )


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida see lõpp peaks tähendama? Sina oled see, kes siia paugutama tuli, või saan ma valesti aru? Edu sulle :D

 

Tegelikult ma tulin esimesena paugutama. Meil pmst käidi umbes ~20 häkkereid. Bänniti ära ja neid bännitakse ikka. Seega me ei saatnudki meie poolt sinna häkkima.

 

Putsi sa Martin hakkad närvidele juba käima Sa arvad, et sinu server on ALATI parim. Kohe kui uus server tuleb oled sina platsis ja räägid kui sitt se on. Vaata enda serverit ennem.. Ja LILS on kõvasti etem kui su sitt. ( Kuigi ma ei mängi kumbagis )

 

Hea, et sa ei suuda närvid külmas hoida. Miks ma peaks koguaeg arvama? LiLS sitt pigem?...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oskan öelda aind seda, et kui apower välja jätta oli omal ajal LILS väga hea server.

 

Hetkel olen küll Martini serveris kuid ega seal asi parem pole.

rohkem nagu hullem.

 

Kui servuomanik arvab, et on jumal ja apowerib, nrp jne.

kui keegi vastu hakkab on kas ajail või kick, Keegi RPda üritab siis /q on martini sõber või siis teleportimine, /aod või ignomine.


signature_big.php?bg=FF0100&text=FDFF01&border=FF6713&ip=80.79.119.221&port=1337&bg_image=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea server,soovitan soojalt (Y)

Serveri omanik on ikka väga VÄGA hea,ei apoweri,koguaeg RPb :),aga kui vot Martin'ist jutt hakkas rääkima siis võtke teadmiseks et tema serveris on metat nii et vähe pole


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hea server,soovitan soojalt (Y)

Serveri omanik on ikka väga VÄGA hea,ei apoweri,koguaeg RPb :),aga kui vot Martin'ist jutt hakkas rääkima siis võtke teadmiseks et tema serveris on metat nii et vähe pole

 

Tegelikult on igaüks normaalne, kui läbi saada :) välja arvatud Martinike. Ma olen umbes 4 inimeselt küsinud sellel ajal kui nad seal mänginud on, et miks nad sellise pe*e serveris käivad, vastused on olnud: Tal vinge GM (tõlgitud harilik larp), aah martin jah tross aga seal palju inimesi ja kolmandat ei mäleta.

 

Ok, tegelikult ei teinud ma selle teema sõimuks, aga mis parata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis sa sellest kasu saad, kui role-play serveris hackid? Minuarust näitab see, kui loll on üks inimene ning seda, et tal pole mitte midagi muud teha või siis ta lihtsalt ei suuda ise samahead serverit teha ja on kade teiste peale ning läheb ta serverisse häkzorima.

 

Minu arvamus on see, et LIFC on vahvlis üles pandud/postitatud serveritest parim, kuid arenguruumi on ikka väga ja väga palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile pandi Los Santose GM uuesti peale..

32 inimest oli sees ka :)

Aga 3 adminit jällegi läks...

 

 

Ise mängin ka seal serveris ja s0beit (( Hax )) 24 / 7 peal.

Koodimiseks kõlbab see server aint :)

Hetkel juba nende majanduse ära rikkunud ja teinud endale ikka suure suure summa raha bugiga :)

Adminid ka seal nii lollid et pole midagi aru saanud.

 

Majandus pole üldse muutunud, vanad hinna nagu ikka..

ja btw sa pole enda valedega lahe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proovin äraa.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martinike, sul oleks aeg endale midagi 2 kõrvavahele muretseda... Martini Estonian NonRolePlay server. Erinevalt sinust on meil mingi kord ka, sinujuurde pagevad ikka paljud nRPjad.. Sa teed neile põsemusi ja kingid adminikohti. Need 10 inimest on olnud ilmselt nonRPjad, ära tunnista kui ei taha..

 

 

 

türa te nahhui vittu vingute siin nuudlite kari

 

Nii see eesti RP põhja läheb ( muide juba läinud ka )

Mitte keegi ei saa kellegiga läbi

 

Nonrpjad on kõik olnud kakakotid , iga üks alustab kunagi.

 

Vägistajad õpivad ka olema vägistajad mitte lambist ei tee seda.

 

nii et pange oma lehma suud kinni ja kuulake.

 

Eesti Roleplays pole mitte kunagi olnud midagi head ega saa olema , kõik vinguvad tühiste nahhui asjade pärast.Võtke mõni kuulsam servu mis nussib kuskil top 3-es.

 

 

Aitäh :torch:

 

 

PS: Ma mõtlesin kõiki EESTI keelseid roleplaysid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa te nahhui vittu vingute siin nuudlite kari

 

Nii see eesti RP põhja läheb ( muide juba läinud ka )

Mitte keegi ei saa kellegiga läbi

 

Nonrpjad on kõik olnud kakakotid , iga üks alustab kunagi.

 

Vägistajad õpivad ka olema vägistajad mitte lambist ei tee seda.

 

nii et pange oma lehma suud kinni ja kuulake.

 

Eesti Roleplays pole mitte kunagi olnud midagi head ega saa olema , kõik vinguvad tühiste nahhui asjade pärast.Võtke mõni kuulsam servu mis nussib kuskil top 3-es.

 

 

Aitäh :torch:

 

 

PS: Ma mõtlesin kõiki EESTI keelseid roleplaysid

 

Seda küll....

 

Lollid lollitavad, Häkkerid häkkivad, Vägistajad vägistavad, nonRpjad nonRpivad. Ongi voila.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.