Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uuendus seoses Rs kasutajate müügiga.

Soovitatud postitused

VIP

Tegin siis ühe uuenduse. Nimelt on kasutajate müümiseks 2 foorumit. Üks foorum on Kontrollitud kasutajate müük ja teine kontrollimata kasutajate müük. Pmst on nii, et Kontrollitud kasutajate müügi foorumis on müügis ainult kasutajad mille recovery andmed on moderaatori poolt kontrollitud. Ehk sinna ei saa keegi postitada. Kui sa müüd kasutajat ja tahad, et moderaator ära kontrolliks, siis võtad moderaatoriga ühendust. Annad talle oma kasutaja nime ja recovery andmed. Moderaator teeb andmetega forgotten password recovery, kui tulemus on accepted liigutab moderaator teema kontrollitud kasutajate müügi alla. Samuti võiks moderaatoril olla müüja mingisugused kontaktandmed. Samuti võid moderaator selle teenuse eest mingi sümboolse summa raha võtta.

 

Selle uuenduse idee seisneb selles, et kontrollitud kasutajate müügi foorumist oleks ostjal julgem kasutajat osta, kuna seal on õigete recoveri andmetega kasutajad, siis kui müüja peaks hiljem kasutaja tagasi võtma, on ostjal õiged andmed ja ta saab kasutaja tagasi.

 

Seoses sellega, tegin ma kasutaja Soul moderaatoriks. Ta on nõus selle asjaga aktiivselt tegelema ja kontrollima. Tegu on usaldusväärse isikuga ja juhtkonnal on tema andmed olemas, ilma asjata neid muidugi kellelegi ei väljastata, aga pmst kui mingi jama on, siis saab uurida kui suur tõepõhi sellel jamal on ja missugune seos kasutajaga Soul ning siis vastavalt tegutseda.

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpuks üks õige inimene said modeks!

Aga ma võin sinna teise -foorumisse- ka postitada,et mul on kõik andmed olemas ning esimene omanik ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea uuendus ja palju õnne Soul :)!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lõpuks üks õige inimene said modeks!

Aga ma võin sinna teise -foorumisse- ka postitada,et mul on kõik andmed olemas ning esimene omanik ?

Kontrollitud kasutajate foorumisse ei saa tavakasutajad postitada, kui andmed olemas ja esimene omanik, siis saadad andmed moderaatorile ta teostab forgotten password recovery ja kui on accepted, siis ta liigutab selle müügiteema sinna, ehk siis algul peaksid tegema teema kontrollimata kasutajate foorumisse.

 

Point ongi selles, et need andmed tõesti õiged oleks ja mode poolt kontrollitud, muidu tekiks sarnaseid teemasid sinna palju, et mul andmed olemas ja esimene omanik. Lihtsalt ma arvan, et oleks aus mäng kui kõik müügi teemad kes tahavad sinna foorumisse teema saada, peavad selle protseduuri läbi tegema.

 

Kindlasti on seal müük lihtsam ja ost turvalisem.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti,hea uuendus :)

Õnnitlused Soulile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea uuendus aga see värk peaks tasuta olema mitte,et maksad peale.

Aga kas siis ta on nagu MM kuna ta kontrollib need üle ja kui keegi tahab osta siis tema annab andmed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Midagi normaalset veel Manraynori banni kõrvale

:)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Modedele mõnusalt tööd juurde.

 

Ja kui aus olla , siis mina ei annaks elusees mõne normaalse kasutaja andmeid mõne mode kätte.

Kes teab, äkki mõni jätab kõik andmed alles ja mõnikord sitt tuju on siis tõmbab tagasi.

 

Viimati kui mina midagi modele kontrollimiseks andsin sain odava ülelennu. (we all know this story..)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sounds good, man!

 

Visake aga tuld, ma võin ka kontrollida! :D

 

Ei küsi sümboolset tasu, aga midagi ikka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei meeldi siuke asi . :/


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma teen tasuta, kui mul aega ja viitsimist. See ei ole kohustuslik. Lihtsalt ma usun, et ''kontrollitud'' kasutajad müüvad kiiremini ja ostjal vähegi kindlam, et tagasi ei võeta. Muidugi on alati võimalus, et ka siis võetakse tagasi ja üldjuhul saab IP järgi teada, kellega tegu. Kui see uuendus paljudele tõsiselt vastukarva on, siis võib ju selle ka ära kaotada. Pakun, et harjumuse asi, ise kindlalt ostaks ''kontrollitud'' kasutajaid. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ilmselgelt on see tüütu töö. Kes teab palju seda teenust kasutama hakkavad ja kui moded seda tasuta teeksid tüütaks see üsna pea ära kui pead paar kasutajat päevas niimoodi läbi töötlema. Mingi 10, 25 eeku pole palju minu arust, sest ilmselgelt saad kasutaja kiiremini müüdud. Küsi endalt kaua sina viitsiksid tasuta neid kasutajaid kontrollida. Pealegi on juhtkonnas läbi käinud mõte, et kõik müügi teemad tasuliseks, arvan, et see on ilmselgelt mõistlikum.

 

Ja neile kes siin räägivad, et kui mode scammib hiljem jms, nagu ma mainisin on andmed, mitte veel päris kõigi omad, aga me tegeleme sellega ja, kui tõesti uurimise käigus, et moderaator võttis tagasi saab neid andmeid kasutada.

 

Ja arvan veel, et juhtkonda on valitud piisavalt küpsed inimesed nii ealt kui mõistuselt, et sellist jama ei tuleks. Aga see on teie enda vaba valik kumba varianti eelistate.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga positiivne muudatus,tänud ollu ja Õnne Soul

Õnnelike pühi kõigile!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks võinud aastaid tagasi juba selline uuendus olla. :)

Aga parem hilja kui mitte kunagi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saab teha Ip kontroll ju.

 

See asi küll läbi ei lähe , vaevalt ,et mõni mode nii loll on ,et sama IP alt scammima hakkab. Pealegi saab enamus rahvast paari sekundiga IP-d muuta

järelikult ongi see täiesti ebaturvaline ja tugineb ainult modede südametunnistusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See asi küll läbi ei lähe , vaevalt ,et mõni mode nii loll on ,et sama IP alt scammima hakkab. Pealegi saab enamus rahvast paari sekundiga IP-d muuta

järelikult ongi see täiesti ebaturvaline ja tugineb ainult modede südametunnistusel.

 

keegi sul ei käasegi seda kasutada.:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.