Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

midagisinnapoole wtf?

Soovitatud postitused

Tere ma ostsin siis midagisinnapoole käest sw authi..

Ma just vaatasin et ta on banned ka siit foorumist juba, aga seda enam tekkis mul kahtlusi authi suhtes kuna täna öösel bot veel töötas aga hetkel on auth fail.

Või on asi updates vms , aidake:?

 

authfail.bmp


ff_300x60.jpg

ghetto.png

MSN:

[email:6fxiuh76]vahvlighetto@live.com[/email:6fxiuh76]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere ma ostsin siis midagisinnapoole käest sw authi..

Ma just vaatasin et ta on banned ka siit foorumist juba, aga seda enam tekkis mul kahtlusi authi suhtes kuna täna öösel bot veel töötas aga hetkel on auth fail.

Või on asi updates vms , aidake:?

 

authfail.bmp

 

Said üle , gg , ennem ikka kontrolli , kellega tegu on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jumala putsis ostsin selle authi 15 dets..

Tra ma ei saa aru kus selliseid tehakse , tema irl name is : Risto Vanatoa , kui kellegil on andmeid temakohta andke teada mingi võrkpalli geylord on vist , mb number oleks ka hea.


ff_300x60.jpg

ghetto.png

MSN:

[email:6fxiuh76]vahvlighetto@live.com[/email:6fxiuh76]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Authe pole mõtet eriti osta, kui osta siis kellegilt usaldusväärselt isikult.

Parem osta ise otse sealt saidilt, kus neid müüakse.

Mis siis, et seal saidil kallim on, vähemalt ei saa üle.

Selle inimese kohta ei oska ma midagi öelda kahjuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

midagisinnapoole ja teretulemast on sama isik, võibolla omab see isik ka KasKas vahvli kontot...

Mix seda arvan ?

Midagisinnapoole tahtis paypal raha osta, olin 1x vahvlist paypaliga üle saanud(teretulemast)poolt...

Proof ?

paypalh.th.jpg

Pm kandsin raha üle paypalile...Hiljem hakkas ajama, et hotmail.com pidi olema mitte windowslive...Pm valetas...

-Pm siin näha, et ette ta ei anna ja DP pilt on sama, mis oli teretulemast kasutajal...Sammuti on näha, et ta "paypal"kasutaja on Kas_Kas@hotmail.com(kogematta olen ära varjanud paypali teise poole) ...See viib kahtluseni, et Mby on KasKas ka sama isiku oma. 37507110.th.jpg

 

 

midagisinna.th.jpg ja siin pilt sellest, et teretulemast ja midagisinnapoole on ARVATAVASTI sama isik või lihtsalt "homod"...

 

Postitasin sellist infot, kuna ise sain samalt isikult (arvatavasti) 35$+125.- rs kasutaja eest üle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paypal raha saab tagasi võtta isegi gift meetodit kasutades ja ma juba ütlesin kellelegi, et nad üks ja sama isik - paraku ei usutud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paypal raha saab tagasi võtta isegi gift meetodit kasutades ja ma juba ütlesin kellelegi, et nad üks ja sama isik - paraku ei usutud.

 

Pm mingi muudatus tehti vist, et ei saa...Kui sul proofi pole vms...+ suur võimalus on, et su paypal kasutaja läheb lukku ja selle lahti saamisex pead oma isikuttõendava dokumendi pildi vms saatma+ tõestuse, et sa elad kohas, mille oled infosse märkinud...

Ma ei riski 35$ pärast oma paypal kasutajaga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Peaks tegema nii et regada saab 16+. või midagi taolist enamvähem siis on mõistus peas juba vast. aga kahjuks ei saa teha seda mingi isikukoodiga vms ., see oleks seaduse vastane .


ff_300x60.jpg

ghetto.png

MSN:

[email:6fxiuh76]vahvlighetto@live.com[/email:6fxiuh76]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.