Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Robykese ban ...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Robykese soovil tegin siis teema, et miks ta banni sai ?

 

Ma olin tema juures kui ta zeale tegi.Siis tuli mingi lagg ja viskas välja.Üritades sisse logida viskas kirja et invalid pw.

Ma ise nägin seda pealt, niiet ta ei scammind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma olen ta naaber ?

Ja ip tõesti klapib, aga tema seda ei teinud.

Ma nägin seda asja ise pealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pole ikka veel enda kasutajat tagasi saanud,ning pmst kohe kui ma teistkordselt parooli andsin(esimest korda vahetati ka ära,kuigi olen ainuomanik kasutajal ja viiruseid jms crappi pole.) oli parool muudetud. IP ka klappis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bong : 0 tehinguga vend tuleb kisama siia ja siis peab kohe banni panema, ilma et roby oleks midagi saanud öelda ?

 

IouOstanPinni : Ma olin ta kõrval ! Saada jagexile kiri et mis ip alt vahetati pw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bong : 0 tehinguga vend tuleb kisama siia ja siis peab kohe banni panema, ilma et roby oleks midagi saanud öelda ?

 

KUIDAS PALUN ?!?!?!?!??! *puuks*

 

Ja kas mina otsustasin et robile ban panna v ?

Ennem mõtle, siis ütle . :-)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ilma scammita ban pole ka normaalne.

Ja kas kahe kasutaja omamine pole keelatud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ilma scammita ban pole ka normaalne.

Ja kas kahe kasutaja omamine pole keelatud ?

 

Miks sa sellist kelbast ajad?

KUST TEMA IP SINNA SAI ? TALLE ANTI PW JA KOHE TÄIESTI JUHUSLIKULT OLI ACC SCAMMED ?!? , hmm...

 

Ja muide, ma olin bongshotiga banned, eile sain unbanni ja kuni präeguseni ei olnud viitsinud tagasi logida bongshotti, sest ausaltöeldes mind ei huvita kas mul on 120 või 0 tehingut.

Ja ilmselt keelatud on topeltindetiteet, ehk siis kui ma mängin kahte erinevat inimest,panen tehinguid mõlema kasutajaga endale, kiidan ennast mingi teise kasutajaga jne.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks sa sellist kelbast ajad?

KUST TEMA IP SINNA SAI ? TALLE ANTI PW JA KOHE TÄIESTI JUHUSLIKULT OLI ACC SCAMMED ?!? , hmm...

 

Ja muide, ma olin bongshotiga banned, eile sain unbanni ja kuni präeguseni ei olnud viitsinud tagasi logida bongshotti, sest ausaltöeldes mind ei huvita kas mul on 120 või 0 tehingut.

Ja ilmselt keelatud on topeltindetiteet, ehk siis kui ma mängin kahte erinevat inimest,panen tehinguid mõlema kasutajaga endale, kiidan ennast mingi teise kasutajaga jne.

 

wtf?

ma sain selle kasutajaga banni 24h ja tegin uue kasutaja nii kauaks kuni see unbanned ja olin 5min sees ning tuleb kiri perm banned kahe acci omamise eest or something , kuidas sul siis 2 olla saab ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wtf?

ma sain selle kasutajaga banni 24h ja tegin uue kasutaja nii kauaks kuni see unbanned ja olin 5min sees ning tuleb kiri perm banned kahe acci omamise eest or something , kuidas sul siis 2 olla saab ?

 

Ära nutma hakka palun .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf?

ma sain selle kasutajaga banni 24h ja tegin uue kasutaja nii kauaks kuni see unbanned ja olin 5min sees ning tuleb kiri perm banned kahe acci omamise eest or something , kuidas sul siis 2 olla saab ?

 

ta kõiketeadja, suitsetab weedi koguaeg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ta kõiketeadja, suitsetab weedi koguaeg

 

Päris teemasse tüüp oled .

 

Tõsiselt midagi targemat ei suutnud välja mõelda ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ka tegelikult ei saa aru.

 

Suht võimatu recoverida kasutaja tagasi millega oled ainult paar päeva mänginud.

Kui mingi poolteist nädalat siis võib-olla küll.

 

Ma ei usu et Robykene scammis, teie enda süü kui kasutajaid ostate ja neid hiljem võetakse tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ka tegelikult ei saa aru.

 

Suht võimatu recoverida kasutaja tagasi millega oled ainult paar päeva mänginud.

Kui mingi poolteist nädalat siis võib-olla küll.

 

Ma ei usu et Robykene scammis, teie enda süü kui kasutajaid ostate ja neid hiljem võetakse tagasi.

 

Tüüp,ise ka tead mida sa ajad?

Tegin ise selle kasutaja,~4 päeva tagasi.

Esimest korda parool vahetati,tegin ainult pw recoveri ja sain suhteliselt kähku tagasi ning eile õhtul panin req+pw recoveri ja ikka pendib.

 

Raunts,oled seda teemat,pilte jms näinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tüüp,ise ka tead mida sa ajad?

Tegin ise selle kasutaja,~4 päeva tagasi.

Esimest korda parool vahetati,tegin ainult pw recoveri ja sain suhteliselt kähku tagasi ning eile õhtul panin req+pw recoveri ja ikka pendib.

 

Raunts,oled seda teemat,pilte jms näinud?

 

Nüüd läheb ilmselt acc locki ka .

Kui niimoodi mitu korda järjest tagasi võtta siis jagex lockib ära.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule unbannige robyke natukeseks? las tema räägib oma versiooni.

Kui mõtlema hakata siis tema ip pidigi seal olema sest tema treenis seda acci seal.

Ja kui keegi selle acci tagasi võttis siis äkki see "tagasivõtja" ei jõudnud sisse logida.

 

Kui robyke midagi tõestada ei suuda siis byebye agin.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma pole ikka veel enda kasutajat tagasi saanud,ning pmst kohe kui ma teistkordselt parooli andsin(esimest korda vahetati ka ära,kuigi olen ainuomanik kasutajal ja viiruseid jms crappi pole.) oli parool muudetud. IP ka klappis.

 

Dub f x ei esine hiscores ja nagu sa ütlesid, siis 4 päeva vana kasutaja (väga ihaldusväärsed statsid peaks mainima). Ütle nüüd üks hea põhjus, miks peaks suhtkoht usaldusväärne isik nagu Robykene sellist kasutajat tahtma. Ma vaatasin su tehinguid ja olen suht kindel, et ise sa seda kasutajat memberiks ei teinud. Kuna tegemist oli zealside orjamisega, siis eeldan, et kasutaja oli kohe kindlasti member. Kui nüüd mõelda asjaolule, et kasutaja on hiljuti tehtud ja kui andsid sellele isikule, kes memberiks tegi, andmed (kasvõi parooli ja nime või vaid nime), siis sellist kasutajat on imelihtne tagasivõtta. IP koha pealt nii palju, et tõeline scammer ei jõudnudki ehk vahepeal sisse logida, kui sina ja Robykene seal omavahel mässasite. Sellepärast ka tema IP. Ütleks, et põhjendamata bann.

 

Ja ilmselt keelatud on topeltindetiteet, ehk siis kui ma mängin kahte erinevat inimest,panen tehinguid mõlema kasutajaga endale, kiidan ennast mingi teise kasutajaga jne.

 

Ära mõtle ise reegleid välja. Kahe kasutaja omamine on keelatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

Ära mõtle ise reegleid välja. Kahe kasutaja omamine on keelatud.

 

Oii vabandust härra eekujulik :-(

 

Ma olen liiga palju kurja korda sellega saatnud et ma julgesin oma teise kasutajaga sisse logida.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugesin teema läbi , oled kindel , et sul või robykesel keyloggerit vms pole ?

 

Eile juba scannisin NOD32ga ära ja ei leidnud küll midagi.

 

Soul,mõnes mõttes on sul õigus :) Ei usu et SuperX vms,kes on kümneid,kui mitte sadu pinne müünud viitsis jamama hakata. Statsid polnud jah,eriti ''ihaldusväärsed'' aga pank oli enam-vähem(ligikaudu 7,5m).

Nagu keegi eelmises teemas ütles,ta vana kasutaja oli banni saanud rsis ja nüüd uut vaja vms.

 

Seega,mõnes mõttes põhjendamata ban. Aga Robyl pole midagi,mis tõestaks vastupidist. Sooviks kasvõi osagi enda rahast tagasi seljuhul =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
.Ära mõtle ise reegleid välja. Kahe kasutaja omamine on keelatud.

 

Õige.

 

Lihtsalt koguaeg kui olen ban saanud olen niikaua teise kasutajaga olnud, keegi pole nagu sõnagi öelnud. Ei teadnud et see nii suur probleem nüüd on et julgesin teise kasutajaga sisse logida.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Roby says : Mul Bitdefender ja scanned mingit viirust ormsth pole, minu versioon on see , et istusin onju soul warsis, just lõppes üks mäng , siis m2ng lõppes ja tahtsin sinna banga juurde minna , klikin ei liigu, klinin uuesti minimapil , ei liigu , siis äkki viskas välja, üritasin uuesti sisse logida aga vale parool, andsin kohe iouostanpini-le teada, kysin kas tema vahetas

 

siis teine kord oli nii tegin ranget vaikselt, siis istusin sees, ja iouostanpini ytles jälle pw vahetatud, ma mõtlesin et mis toimub nagu . ja siis gtfo mingi foorumi ban, vahvlis eriti kahtlane süsteem mulle ei antnud seal scammeri teemas sõnagi , kohe ban ja selgitada ei saanud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.