Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvutikast.

Soovitatud postitused


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis teha tahad mängida ei saa gpu täiesti juust muu enamvähem, ise võtaks inteli koosluse kuid elab selle ka üle.

 

Muidu enamvähem, haha PSU 500W, naljamehed see kast tarbib heal juhul 300W -.-

 

Ostad miskise korralikku gpu sisse ja elab üle, kuid kahjuks jääb prose kah jalgu tulevikus, niiet jah. Säästupüss :D

 

E: Kui ei eksi, siis AM3 peaks toetama vist isegi 4 tuumalisi ning ddr3 mälu, niiet mälupoolest ei tohiks ka väga hull olla. Samas minuarust vahet pole ddr2 ja ddr3, sülearvutil ddr3 kuid märgatavat kiirust küll ei näe.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njah, oleks teadnud, oleks müünud sulle 2.6k suht koht sama arvuti, inteli baasil

E5200

HD3650

400W

P31 chipset jne

 

Muidu selle kasti kohta veel, see uus muidu?

Soovitan Hinnavaatlusest vaadata, usun, et saad parema arvuti 3.6k eest, kuid sellega kaasneb lühike garantii ja kasutatus.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seda kyll, see hinnavaatlus on nii segane koht, sellejaoks peab päeva varuma, et sealt midagi aru saada, kuid eks ma mingipäev vötan selle päeva ja vaatan.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

juppitest kokku pandud on tihti sama raha eest parem,

Mina pakun midagi sellist.

korpus:compucase 6T10BS-U 350.-

emaplaat:msi 785g 1030.-

cpu:athlon ii x2 245 am3 box 850.-

ram:A-DATA 2GB PC10600 1333MHz 650.-

hdd:320GB, WD3200AAKS 7200rpm 575.-

dvd seade:samsung285.-

toiteplokk:Forton 450w 525.-

kokkupanemine 295.-

KOKKU: 4560.-

See on midagi normaalset alla selle väga raske on saada.

3800.- saab aga arvavasti on seal odavad juppid ,nt toiteplokk võib olla odav ,peab u2a vastu siis ütleb üles ja võtab pool arvutit endaga kaasa.

Muidugi oleks võimalik minu poolt pakkutud arvuti hind vähendada, kui soovid seda ainult netikastiks siis oleks võimalik saada odavamaks.

Muidugi kui võta mõned juppid kasutatuna saaks veel odavamalt.

Kui sa aga juppidega jamada ei viitsi osta valmis kast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eino mul oleks ikka vaja arvutit, millega saaks ka igavust peletada.

See juppidega asi.

Kuna ma ise pole just köigesuurem IT-mees, siis ma ei tea mis juppe mul tarvis läheb ja millised peavad olema teised jubinad, et kast tööle hakkaks löpuks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul polegi monitori hetkel, selle vaataks hinnavaatluse foorumist ma arvan.

Mul on hetkel arvuti, aga selle ma tahaks enda toast ära viia, kuna see ei ole eriti töövöimeline, hädapäraseid asju saab teha aga igasugused mängud jms on mulle hetkel unistuseks.

Hinnapiir, ma ei tea, ega ma väga rikas pole, ma lihtsalt valiks välja ja siis teeks järgmine kuu ehk väljamineku. Kast vöiks olla mingi kuni 4500 kr, vöi kui on mingi olulisemalt parem kast paarsada krooni kallim, siis selle elab ehk yle. Monitor arvatavasti tuleks 19-22'' alla selle ei tahaks eriti. Kasutatud oleks siis umb 500-2000kr ma arvan. Aga eks näis.

Kokku oskaks ma juhtmed ise panna ma usun, neid ma olen laiali kiskunud kyll, ei tohiks väga suur probleem olla, kui seal mingit erilisi tuumafyysiku teadmisi vaja ei lähe.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uuena asi suht kallis jah, kuid mina soovitaks pigem osta juppe HV'st, jõulud tulemas vast tehakse isegi alet.

 

Integreeritud videoga samas ei tee ka mitte sittagi, pildi võtab ette, muud erilist teha ei saa.

Komplekteerivad nad jah AK's ise ära ja kui summa üle 3k siis tasuta tarne kah.

Monitori võid tõesti öelda, sest siis saab edasi videokaardi peale mõelda, kui 18"+ siis oleks mõtekas juba videokaardi peale ka mõelda.

 

HDD - saad HV'st odavamalt ning sama raha eest suurema! Pole mõtet hakata seda uut ostma, tõsiselt ise müüsin alles poole aastase 320GB 300eeguga maha.

Emaplaat - Hmm, on mõtet ikkagi AMD poole vaadata? Hetkel üks kena plate HV's, võtta siis juba 45 chipsetiga, saad aastaid kokku hoida.

DVD Seade - Pole ka mõtet kirve hinde laotada, HV'st saad 150 eeguga kätte.

Prose jne muud saad kah ikkagi odavamalt kui poest.. ei viitsi hetkel muud kommenteerida, kuid soovitan soojalt teha HV'sse Arvutitehnika ostu alla teema!

 

E: Mängud jäävad ka kahjuks selle sama kastiga unistusse, kuna integreeritud videoga ei mängi tänapäeval ka mitte muhvigi :'(

Samas investeerid mingi 600 eeku videokaarti, saad juba korralikku 3850/70 ei teagi mis hetkel hinnad on. Võibolla isegi 4850. 4870 peaks 1k kanti olema ja sellega mängid sa juba päris korralikult.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seega teema, annad äkki mulle blanketi, milline see teema välja näeks? :)

Ma ise ei oska kyll midagi kirjutada sinna.

Praegusel arvutil on integreeritud kaart, täielik saast.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

am3 socket on kõige parem sellise hinnapiiriga, odava raha eest kõige võimsam.

Prose saab palju parema nt kui inteli sama raha eest.

Ma arvan ,et sa pole ise lihtsalt amd kasutaja ja ei oska hinnata seda.

Int. mängib ära sellised mängud nagu cs 1.6 ja gta san:D

Intel on nagu rikkamehe kraam ,amd vease mehe kraam.

Inteli kallim ja väiksema voolutarbega, amd odavam veits suurema voolutarbega.

Intelit on samas kasutatuna kergem leida kui amd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mind eriti ei köiguta, kui suur see elektritarve on, ega see 10 krooni kuus maksta rohkem pole palju. Kus kandis sa esttalk elad? Ma mötlen, et kui mul on piisavalt raha, siis sa saaksid mind aidata selle ostu osas? Juppide ma mötlen.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kasti peale ma usun, et mingi 5000 krooni oleks täiesti lagi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hv foorumis on pandud küll kokku 5k eest säästumängu arvuteid. Püüan leida mõne teema ja postitan siia.

 

EDIT: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=436672&highlight=s%C3%A4%C3%A4stum%C3%A4ngu+arvuti

Siin mõned komplektid 5k ümbruses.

Kui ei viitsi jännata sellega siis võid võtta selle kah:http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=86094

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hull polegi, aga mälu on vähe, Windows Vista või 7 jaoks oleks vähemalt 4GB vaja :P


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma kavatsen jääda XP peale, ei viitsi nende uute möttetustega tegeleda.

Tänan Jahimees, et viitsisid mulle need visata, hoian neil teemadel silma peal ja siis kui aeg käes, ostab jubinad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2qkqhc1.jpg

Karbiga.

 

Veab csis 100fps ära :)

Võtaks 5k selle eest ;)

plus on intregeeritud pmslt quality kõik on low pandud, filmid saab isenesest ära vaadata, ega mingit erilist defekti pole, codid, csid, bfid, tmid peaksid laitmatul ära vedama low detailiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noh, ma päris low detailiga ei viitsiks jamada, peamine mäng mis mul oleks oleks Live for Speed.

Ma tean, lfs ei ole eriline arvutikiusaja, ehk siis ta jookseb peaaegu igal peldikul vist.

Sain alles hiljuti oma G25-e kätte.

Viis kilo on kyll soolane hind, minule isiklikult tundub nii, niipalju kui ma nendest näitudest/möötudest seal aru saan.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Funck, edu sulle 5k müümisel, celeron naiss :P uhh chipset sellel täiesti kivi, 3850 AGP tegelt isegi normaalne kaart, nuthin bad to say kuid selle saab 1.5k HV'st kui vaja.

 

Ma ei näe mitte ühtegi komponenti mille eest ma käiks isegi 3k antud kasti eest välja, samas ma ei tea full spece kah.

 

Ilma videokaardita oleks 500-1k letti videokaardiga vast 1.5k kui hästi tahta.

 

Krt ma siiamaani krampides :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi ütles et amd feils ,et võib läbi põleda.

Intel võib ka läbi põleda.

Ise olen amd kasutaja ja pole problasi olnud.

Minu soovitus hetkel:

saada meil: [email:14c7s390]mihkel@minupood.ee[/email:14c7s390]

Kirjuta talle oma soovidest ja hinnapiirist.

Ta otsib sulle midagi head selle raha eest.

Normaalne vend annab alla hinnast ka vahest, või teeb kohe odavama pakkumise:D

ja see 5k kast mis siin pakuti ei ole hinda väärt.5k eest saad juba kasutatud säästu mänguri kasti:D

4k saaks http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=435979, vahest liigub ka odavamat ,kunagi pakuti mulle sellest 2x võimsamat kasti 4k aga need tõesti harvad juhud kui müüjal hästi kiire.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Funck, edu sulle 5k müümisel, celeron naiss :P uhh chipset sellel täiesti kivi, 3850 AGP tegelt isegi normaalne kaart, nuthin bad to say kuid selle saab 1.5k HV'st kui vaja.

 

Ma ei näe mitte ühtegi komponenti mille eest ma käiks isegi 3k antud kasti eest välja, samas ma ei tea full spece kah.

 

Ilma videokaardita oleks 500-1k letti videokaardiga vast 1.5k kui hästi tahta.

 

Krt ma siiamaani krampides :D

 

Njah. proovisin max hinnaga, mine sa tea, mby joppab..

 

saan vist uue arvuti suun..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.