Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Varustus

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Teema, kus igaüks saab panna PILDI(D) oma varustusest, alates kaameratest kuni filtriteni välja.

Alustan siis,

 

Kaamera: Pentax K200D

00363_pentax-k200d.jpg

 

Objektiiv: smc PENTAX DA 18-250mm F3,5-6,3 ED AL IF

dnedxt.jpg

 

Nüüd ka see:

 

607545.jpg

 

LISA: UV filter ja Velbon Sherpa 600 statiiv

 

Kere pole just kõige parem, aga kui vähegi valgust on, siis pildistab ilusti ära ja müraga probleemi üldjuhul pole ;) Eks mõne aasta pärast laseb Pentax oma über-mudeli välja(ma loodan), mille saab kalli raha eest soetada, kus Iso läheb üle 102 000 ja pixleid on üle 21 ^^

Kui nüüd natukene unistada ja lotoga võitma peaks paar miljonit, siis ma tean väga hästi, mida osa rahaga teha. Vahetaksin Pentaxi canoni/nikoni vastu, näiteks nikon d3x või canon 5d, korralikud lainurk, makro, teleobjed ette ja pildistama, aga seda ei juhtu.

Niisiis, olen amatöör-fotograaf, kellele meeldib pilte teha oma Pentaxiga ^^.

 


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel pole jaksu statiivi ja korraliku objektiivi osta.

 

d60%20body%20only.jpg

 

Nikon-18-55mm-lens.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu käsutused hetkel Nikoni D90 & Canoni 50D.

Nikoni poolelt:

Nikkor AF-S 70-300mm F4,5-5,6 G IF ED VR

Nikkor AF-S DX 10-24mm F3,5-4,5 G ED

Nikkor AF-S 105mm F2,8 G IF ED VR Micro

+ Metz 48 & filtreid

 

Canoni poolelt:

Canon EF 70-200mm F4,0 L USM

Sigma AF 105mm F2,8 EX DG Macro 1:1

KIT obje, Metz 58 + hunnik filtreid.

Muu pudi-padi ka (statiiv, fotokotid, puhastuslapid jms)

 

Ma ei näe mõtet tervele foorumile selgitada, miks ja kust ma sellise varustuse sain. Kes teab, seda teab. Kes ei usu, see ei usu.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

I win, sest 2xM6 on puudu pildilt, kuid eks ma teen varsti uue pildi.

Veel on üks Nikon D40, Canon 350D ja muidugi 34 vene päritoluga kaamerat.

Kui keegi kunagi minu poole peaks sattuma, siis võin näidata teile:)

Muidugi ei hakka mingit paska kirjutama siia statiividest või filtritest, sest neid on kõigil tohhuja ja nad pole tänapäeval midagi erilist- Pigem iga endast lugupidav kaamera kasutaja teab, et need on juba essentialid.

2iktyqu.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui täiesti aus olla, siis ma müügiga tõesti ei tegele.

Tegelesin müügi ja vahetusega eelmine aasta rohkem hobi korras, kuid sain aru, et nende kaamera hind on nii väike(võrreldes teistega), et see ei tasu ennast rahaliselt ja ajaliselt kahjuks ära. Kui iga kaamera pealt teenida 100-200 krooni kasumit, siis on see hea vaid sel juhul, kui vahetada päevas vähemalt 5 kaamerat. Kuna tegu on kahjuks ikkagi Eestiga, siis pole mõtet osta 200 eest, teha korda oma aja eest ja siis müügiks panna 250 eest, ning ehk kahe nädala peale üks kaamera vahetada.

Umbes 10 kaamerat olen andnud sõpradele, et nad saaksid pildistada ja proovida, mis tunne on.

Ise viimasel ajal ostan kokku vaid neid, mis väärivad kokku ostmist- Kas siis hea objektiiv või väga heas korras kaamera.

Mu enda igapäeva kaamera on Zenit B ja ma usun, et ma ei ole ühtegi oma kaamerat kunagi armastanud nõnda, nagu ma armastan teda. Meil kuidagi läheb koos hästi ilma, et ma pean rõngaid ja filtreid ja paska kasutama, ning mulle meeldib ta jume, kui pilt välja tuleb.

 

Kui sul on kindlat soovi, siis ma võin leida sulle selle ja mitte raha nõuda su käest, kuid, kui sa soovid mõnda katsetuseks, siis ma vaatan enda kogu üle ja vaatan kas südametunnistus lubab mõne kaamera sulle saata- Asi pole mitte nende väärtuses, kui sellises, sest nad on ülitavaliseld, kuid ma pigem kaamerat edasi andes hindan kas ta tööjõud on korralik ja ma ei anna kunagi kaamerat edasi, millega ma ise pilti ei teeks.

Nii, et kas sul on mingi kindel soov, või lihtsalt tahad proovida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on pigem kindel soov. Kui sa oled mu pildistamise teemat jälginud, siis näed ka et mulle meeldib rohkem pildistada "vanaaegsete" kaameratega, või nende objektiivide pärast just sellesama oldschool hõngu pärast. Kuidagi sümpaatsemad pildid jäävad. Et tõesti oleks tore, kui sa leiaksid mingi kaamera, mis on töökorras, või mingi objektiivi mis töötab hästi.. Ma oleksin ka nõus maksma nende eest, kui tõesti on töökorras asi, mitte et panen riiulile tolmu koguma. Kui aega ja viitsimist on, siis võta ikka ühendust :)


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegemist siiski Canoniga, omasin ka kunagi sellist, väga hea masin algajale :) Hetkel Canon 60D

 

---------- Post added 25-04-11 at 20:57 ----------

 

Nikon Eos 450D

canon-eos-450d-+-twin-lens.jpg

Uus asi alles, pole midagi juurde ostnud , vaatab mis tulevik toob

 

Tegemist siiski Canoniga, omasin ka kunagi sellist, väga hea masin algajale Hetkel Canon 60D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.