Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Äriline kokkupuude?

Soovitatud postitused

VIP

Peaks ka proovima.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

www, Räägi täpsemalt forexist, palju sisse pannud, palju teeninud, mis ajaliselt ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Räägi mis see forex endast kujutab üldse?

Ise endal erilisi kokkupuuteid pole, kui siis isa kellel mitmeid firmasi.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks mitte.Lisasin pildi.Sees on muidu umbes 5-15k kui kasumi teenin siis kohe pangakontole.Just see kasumi mis pildil on alustatud 7,4k vist +/- 1k ja 3 päevaga 2.1k miinus maksud(20% vist oli 2009 selline)maksuametile e puhas 1.7k. Viimane tulp on kasumi rida veidi kehv cut tehtud:D

forex.JPG

Indikaatoreid mida kasutan pole mõtet küsida,ei jaga(ehk kus infi saan mida osta ja mida kuna müün).

 

Lugesin kunagi kellegi päevikut kunagi et on austraalias ja on ka mingi firma kuidas tal läheb?Kui teema autor seda näeb võiks kribada.

 

Räägi mis see forex endast kujutab üldse?

Ise endal erilisi kokkupuuteid pole, kui siis isa kellel mitmeid firmasi.

 

FOREX turg - see on globaalne pankadevaheline määratud kursiga valuutavahetuse turg. FOREX kujunes välja 70ndatel aastatel pärast seda, kui 1971. aastal toimus üleminek fikseeritud rahvusvaheliste valuutakursside süsteemilt ujuvate valuutakursside süsteemile. See turg kujutab endast ööpäevaringselt kauplevate diilerite terviklikku telekommunikatsioonivőrku.

Valuutaga kauplemine rahvusvahelisel turul vőimaldab avardada finantsinstrumentide valikut ja saada tulu, mis ületab teiste aktivatega kauplemisest saadud sissetulekuid. Täiendavalt avaneb vőimalus mitmekesistada investeerimisportfelli riskide vähendamise eesmärgil. Valuutaturul toimub pidev valuutakursside kőikumine konkreetse valuuta nőudluse ja pakkumise muutumise tőttu, millel pőhinebki paigutatud kapitalilt saadav tulu. Valuutade vahetuskursi muutumisele teiste valuutade suhtes avaldavad mőju ka kindla riigi poliitilised, sotsiaalsed ja majanduslikud tegurid (arengutempo vőrreldes teiste riikidega, elanikkonna tööhőive, inflatsioon, tootlikkus jne.).

 

.....(google forex ja rohkem infi).....

FOREX.ee - kauplemine FOREX-il, aktsiad ja indeksid (CFD) saab demo aga irl raha sinna ei soovita

Tulukus

Kuna FOREX turul sooritatakse tehinguid krediittoe (leverage) abil, on see ainuke seaduslik sissetulekuallikas, kus ühe päeva kasum vőib ületada esmase investeeringu ühe tehingu eest.

 

Katkematu ja pidev kauplemine

Te saate sooritada tehingut oma äranägemise järgi igal ajal ööpäevaringselt, nii et vastuvőetud otsuse elluviimist ei tule edasi lükata töötundidele. FOREX turg on suletud ainult laupäeval ja pühapäeval. Kőigil teistel päevadel ta töötab 24 tundi ööpäevas.

 

Läbipaistvus

FOREX turul tegutsemiseks ei ole mingeid varjatuid ja ettenägematuid kulusid. Veel enne tehingu sooritamist on täpselt teada, palju Teil tuleb maksta selle sooritamise eest.

 

Likviidsus

Tőenäoliselt on kőige meeldivamaks tunnusjooneks vőimalus igal ajal osta vői müüa suvalises koguses valuutat. Tehingu maht on piiratud ainult garantiideposiidi suurusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisin ka sarnast programmi (+500 )

Alguses sai natuke teenitud ja siis kukkusin täiega , kõik läks ja pmst uninstallisin ;)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Proovisin ka sarnast programmi (+500 )

Alguses sai natuke teenitud ja siis kukkusin täiega , kõik läks ja pmst uninstallisin ;)

 

Sa pead välja töötama omale sobiva tee kuidas sa kaupled,mida sa jälgid jne.Vaatad mis uudistes toimub(cnn,bbc jne).

Ok aga sinna ei soovita kah raha panne mingi kahtlane küprose firma.

Endal ka kulus mitu kuud ja palju lugemist kui leidsin endale sobiva kauplemise stiili.Kaotusi on väga vähe aga keegi ei saa nii riskida et kaotusi ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen otsinud pikka aega juba asju millega raha teenida, kasutades meie 21. sajandi võimalusi. Ehk siis asju, mida saab teha kodust enda arvutit kasutades suuremalt jaolt.

Päris huvi pakub selline kaubitsemine, sest vaba raha hetkel on. Pole eriline gambler ja võtan asju mõistusega, nii, et ilmselt proovin midagi sellist.

Kui on näiteks aega, siis võiksid saata mulle informatiivse PM´i, kus sa kirjeldad mis sa teed ja kuidas sa seda teed. See oleks suureks abiks, ning ma oleksin sulle väga tänulik.

 

Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
olen otsinud pikka aega juba asju millega raha teenida, kasutades meie 21. sajandi võimalusi. Ehk siis asju, mida saab teha kodust enda arvutit kasutades suuremalt jaolt.

Päris huvi pakub selline kaubitsemine, sest vaba raha hetkel on. Pole eriline gambler ja võtan asju mõistusega, nii, et ilmselt proovin midagi sellist.

Kui on näiteks aega, siis võiksid saata mulle informatiivse PM´i, kus sa kirjeldad mis sa teed ja kuidas sa seda teed. See oleks suureks abiks, ning ma oleksin sulle väga tänulik.

 

Aitäh

 

 

PALJU ISE AVASTAMIST NÕUAB SEE!!!

Pole just suurem jutuvestja aga proovime siis.

Ennem väike kool:D

Aga alguse võin kätte anda.Algajale parim kui oskad ing.k.(VÄGA TÄHTIS)

Joonised ja selline staff olemas.Muidugi ava ka ennem demo konto(meta trader 4 saab Admiral Marketsist konto eestikeelne ja puha).Ise kasutan seda.Kui juba mt4 tõmmatud siis soovitan Forex Training and Free Forex Trading Courses from IBFXU õpetus kah.Aga eks igaükspeab ise oma tehnika välja töötama sest sellist 100% mis toob kasumi pole eks jah on graafikutest võimalik välja lugeda jne(ise kasutan muidu jah tehnilisi indikaatoreid aga mitte sõnagi rohkem eks ikka selleks et ise õppida)demo just hea saab erinevadi strateegiaid proovida usun et mingi 2 kuud demo ja kui tootlikus on UP siis juba peab midagi taipama.Ise esimsel korral tegin ka demo konto 0 ja pidin uuesti alustama:d

Forex on avatud 24/7 E-R L-P suletud.

Pole just suurem seletaja aga tarkinvestor.ee võib ka saada häid linke jne forex teema alt.

Kui ise proovid avastad kõige rohkem

Edu!

Lohutuseks võin õelda et kui saad toimiva õige strateegia kätte siis elukutseliste traideri juttu põhjal pole kuus 100%toolikus mingi probleem.endal jääb sinna 10-30;SAga eks ma ka arenen.

StockCharts.com - ChartSchool - Technical Indicators and Overlays

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oota, 8 kuud oled asjaga tegelenud, ning, kui palju sa täpselt kasumit oled selle ajaga tootunud?

 

 

Ma ei küsi seda mitte selle pärast, hakata ise miljoneid kokku ajama, vaid sooviks teada, mis on reaalsed tulemused seal. Ning see, kui palju teised teenivad ei huvita mind ka eriti, sest tahaks just teada palju sinu reaalne kasum on 8 kuuga olnud:)

 

Kui summad paika saab, siis peab hakkama mõtlema, et kas on üldse mõtet teha seal midagi, või mitte.

 

 

By the way, palju sa päevas tegeled sellega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat see teema tuleks naljanurka lükata, poiss ise ka ei tea mis räägib :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise väikest viisi aktsiatega tegelenud. Kuna nüüd turg taas tõusu teel (paistab, et masu annab alla), siis hakkan varsti nendega tõsisemalt tegelema. ~3-4 a. tagasi tegelesin ja suht edukalt sai raha teha, ligi 25,000.-

 

kauplemine.jpg

 

Hetkel vaatan OlympicE, TV, Baltika ja Tallinki.

 

Teine äriline kokkupuude on seoses selle foorumiga, kes teab see teab (vb 4-5 inimest). Võin mainida, et kasumit olen saanud kindlasti üle 20,000.- paari kuuga. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise väikest viisi aktsiatega tegelenud. Kuna nüüd turg taas tõusu teel (paistab, et masu annab alla), siis hakkan varsti nendega tõsisemalt tegelema. ~3-4 a. tagasi tegelesin ja suht edukalt sai raha teha, ligi 25,000.-

 

kauplemine.jpg

 

Hetkel vaatan OlympicE, TV, Baltika ja Tallinki.

 

Teine äriline kokkupuude on seoses selle foorumiga, kes teab see teab (vb 4-5 inimest). Võin mainida, et kasumit olen saanud kindlasti üle 20,000.- paari kuuga. :)

 

Kuidas alustasid, nende tasuta demodega ?

Palju sisse pannud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuidas alustasid, nende tasuta demodega ?

Palju sisse pannud ?

 

Aksiatel pole demo kontosid!

Aksiaid saab aind proovida enda rahaga mis olemas!

Et 20k teenida selleks ei pea just palju sisse panema(umbes 100),eelmine aastas tõusid enamus aksiaid 30-70% ja rohkem veel(01.01.2009-31.01.2009)

 

äri123.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

www, sinu aktsiad? Kui nii, siis meil suht sama maitse :D Mul on enamus samad aktsiat soetatud. Kahjumisse pole ma jäänud aga hetkel väga kasumis ka pole, vb paar tuhat. Kõik suurem buum oli 2004-2007 vms, kui Baltika aktsia tõusis 35lt 400le. Seetähendab, et 100k oleks teinud üle 1miljoni. Kuna olin siis mingi 14 a. ja ema ei lubanud 30k sinna alla matta, siis jäi see raha sealt tulemata. Muidu jah, suveks loodan ikka aktsiatega paar tuhat kasumisse teha. :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
www, sinu aktsiad? Kui nii, siis meil suht sama maitse :D Mul on enamus samad aktsiat soetatud. Kahjumisse pole ma jäänud aga hetkel väga kasumis ka pole, vb paar tuhat. Kõik suurem buum oli 2004-2007 vms, kui Baltika aktsia tõusis 35lt 400le. Seetähendab, et 100k oleks teinud üle 1miljoni. Kuna olin siis mingi 14 a. ja ema ei lubanud 30k sinna alla matta, siis jäi see raha sealt tulemata. Muidu jah, suveks loodan ikka aktsiatega paar tuhat kasumisse teha. :uni:

 

See oli 2008 nüüd juba uued jahimaad.Vaatan ülelombi+teisi asju.Väike idee on ka alustada ettevõtlusega.Ja summadest ma ei hakka rääkima!(Myss says:Poiss kes teenib tuhandeid "forex",müüb pinne ")Aga varsti jah tuludeklaratsioonide täitmine ja pole eriti väike raha mida ise maksan riigile.Ikka mitu,mitu keskmist palka see aasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.