Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Videokaardi issue!

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis, pole eriti järgnevaga kursis, seetõttu ka teilt küsin.

Pole aastaid enam arvuteid kokku klopsinud jne ja kui mina seda tegin, siis olid komponentide võimsused hoopis teised.

1. Komponendid - Graafikakaardid - 256MB Club3D 8400GS PCI-E

 

On norm videokaart?

Tahaks natuke normaalsemaid mänge vahest drillida, aga noh, 32mb. int kaardiga seda eriti ei tee eks. :D

 

2. Stock Ordi "säästuarvutis" suudaks ta enamvähem jahe olla mõõdukal mängimisel või on äärmiselt vajalik mingi lisaventika ostmine kusagile?

 

3. Stock toitekas toidab ära?

 

4. Ma ei viitsi kasti praegu lahti võtta, et uurida toiteplokki, seega mul pole aimugi, võimas ta olla võib. 350W tõenäoliselt.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nu kui sind uuemad mängud eriti ei huvita ja pmst Cs 1.6 siis küll.

Aga kui tahaksid teisi mänge kah tulevikus mängida siis tasuks kohe osta natuke tugevam variant. Iseasi kas su arvuti välja veab. (bottleneck vms, peaksid teadma.)

 

/See kaart võttab 30W.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osta siis pigem 8500gt .., sama hind enam vähem. Endal oli 8500ga FPS 99-100 csis ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitaks koguda raha rohkem ja osta ikka võimsam,sest sellega cs1.6-te isegi arvan,et ei vea highi peal välja.Umbes 1000kr.- eest saaksid juba mingi hea mis veab gta 3 sarnaseid mänge välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitaks koguda raha rohkem ja osta ikka võimsam,sest sellega cs1.6-te isegi arvan,et ei vea highi peal välja.Umbes 1000kr.- eest saaksid juba mingi hea mis veab gta 3 sarnaseid mänge välja.

 

Mul Ati 4670HD (maksab natuke üle 1k.) ja mängib kõik uuemad mängud ilma laagita välja. (settingud enamvähem max, excpt. shadows.)

NN: Fallout3, Left4dead 2, Gta 4, Crysys warhead, Modern warfare 2, Doom 3 ja WoW.

 

Aga siis peaks juba uuema arvuti kah ostma :hi:


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Osta siis pigem 8500gt .., sama hind enam vähem. Endal oli 8500ga FPS 99-100 csis ...

 

lol , fps loeb su kuvarist :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol , fps loeb su kuvarist :D

 

 

Mm, mul oli Nvidia 7000 (täpset numbrit ei mäleta) seeria kaardiga fps 60-70, 8500 ( ja 9600) seeria kaardiga 99-100.

 

Panid tarka, nice 1 :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Soovitaks koguda raha rohkem ja osta ikka võimsam,sest sellega cs1.6-te isegi arvan,et ei vea highi peal välja.Umbes 1000kr.- eest saaksid juba mingi hea mis veab gta 3 sarnaseid mänge välja.

 

Keegi siin pani tarka muidu Gta kohapealt :D, ma selle int. kaardiga isegi Vice City't ja Mafiat edukalt mängida saanud.

 

Aga jah, mul peaasi, et mingi Live for Speed'i ja San Andreast saaks vahest klõbistada.

 

Üldiselt jah, ma üle 500.- küll videokaardi peale raiskama ei hakka, pole vajadust mingi überPC järele.

 

lol , fps loeb su kuvarist :D

 

Mm, mul oli Nvidia 7000 (täpset numbrit ei mäleta) seeria kaardiga fps 60-70, 8500 ( ja 9600) seeria kaardiga 99-100.

 

Panid tarka, nice 1 :)

 

Halibo...do'oh. :D

Muidu ma mäletan, et mul oli veel kaks aastat tagasi GF6200 ja GF GO6150 vms ja cs jooksis nagu valatult täiesti tavalise confi peal.

Smokes jne oli kõik suht numps. ;/


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma näeks sulle aint miskit 7600GT+ pcie kaarti, peaks saama lfs ära mängida, sanni vabalt ja isegi väga über sita fpsiga iv ;)

 

Samas 500 eest võid HD3650+ võtta, mängid IV 1024x768 fpsiga 28-30.

Endal oli 3650 ei ole midagi hullu öelda, low end kaart siiski.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul nvidida GeForce 9800 GT ja fps csis 59-60. Alla ega üle ei lähe.

Monitor LCD Samsung SyncMaster 205BW.

Btw, kuidas saada csi reso 1650x1050?

 

Ma küll ei tea kas on csi 1650x1050 mängida.(Kui on võimaik siis peab olema ikka üks väga kallis videokaart ja väga võimas monitor).

 

Mul on VGA 512MB GDDR3 PCIE16 9800GTX/+ N9800GTX PLUS-T2D512-OC MSI (See on mul vedanud kõik mängud mis olen läbi mänginud maxi peal ainult crysist ei vedanud,modern warfare 2 vedas vabalt maxi peal välja).

Selle hind on ka suht soolane see on 2k+.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küll ei tea kas on csi 1650x1050 mängida.(Kui on võimaik siis peab olema ikka üks väga kallis videokaart ja väga võimas monitor).

.

 

Umm, dirt 2, crysis, cod6. Kõik jooksevad 1650x1050 resoga.

AMD Phenom 9650 Quad-Core on ka...

Csi ei saa ainult sellist reso panna, sest seal ei olegi sellist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.