Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sain siis üle kasutajalt Markson66(taavimarkson@hotmail.com), pärisnimega Taavi Markson. Enda loll viga, oleks pidanud ta postitused ennem hoolega läbi lugema, alles tagantjärgi leidsin ühe teema, kus ta oli kellegi kasutaja ära varastanud.

 

Äkki oleks sind võimalik bännist säästa kui tagasi ilusti raha maksad? Äkki arvestad sellega. Cemty ütles, et ma võiks vabalt politseile avalduse teha. Pidin seda tegema juba aga ei ole veel jõudnud. Ei viitsinud kohe ka seda teemat teha sinust. Väidetavalt oled sa 18 aga ise nii loll.

 

Ma hakkan su nime levitama, et sa oled pettur. Arvesta sellega kui tagasi ei maksa. Kuigi miskipärast arvan, et sul on savi kui sa juba oma pärisnimega teisi scammid.

 

 

Msni logi:

1)selle pealt on näha, et ta andis oma andmed mulle.

Markson1.png

2)Saatis mulle pmi ka see tuleb järgmise pildiga. Sellelt pildilt näha, millalt ta ütles, et pm saadetud kell 21.24. Ja lõpust ilusti näha, et logis välja peale seda kui saatsin pildi pangaülekandega.

markson2.png

3)Siit näha kellaaja järgi, et pm tuli 21.24

markson3.png

4)Pangaülekande pilt ka

markson4.png

 

Lisasin ta hiljem teise msn-i

 

5)Räägib, et ta ei hakkaks oma äri rikkuma mingi 40 krooni pärast:D

Untitled3.png

6)Andis oma vanuse ja mobla numbri. Aga kui küsisin pinni tagasi ja ütlesin, kes ma olen, siis viskas blocki peale kiiremas korras.

Untitled2.png

Untitled11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Türa kui mõttetu pede ta on. Alguses lasi mingi 1400kr rotti Katanalt ja siis rotib edasi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mai tea kas see on tösi aga tahtsi pinni osta ja ütles et ta on foorumist markson66 ja Tere.(vms).

 

kontrollige ipsid igaksjuhuks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.