Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Noniii , alustame siis esiteks enne kui ma koju jõudsin sain ma sisse ja siis lisas mind msn mingi snow_plox keda ma hui teadsin Te võite mulle 20p warni siia kah panna et ma ropendama hakkan siin , esiteks ma jõdusiinkoju 14:55 and so ma ei tea millal see diil teil käis aga minu msn pw oli keegi teada saanud ja alguses ma ei saanud ka Vahvlisse sisse ma ei tea miks , kui ma nüüd proovisin sain ma sisse selle sama parooliga ja see pilt mis sa siin all jamad see kuradi rapidly bats ma hui tean , seda meest ve??? ja teiseks mulls sõber kirjutas msnni sorri et ma su msnis olin aga su vahvli account saab vist bäännni ??? :O ma ei teadnud sellest midagi hetkel aga siis kirjutas mulle et ta sai mingi fakin pvp planeti accoundi ???:O (mis asi see ka ei oleks ma ei tea). Niiapalju sellest siis Ta ütlees mulle selle accoundi pw ja ma ei tea milles värk on ma võin sulle selle asja tagasi anda selle kasutaja ma tõesti ei oska sellele Sellist positiivset vastust leida ja ma tean et ma saan siit foorumist kah bänned nii et ma ei oska sellele vastust leida sellele teemale aga ma võin sulle selle PVP PLANETI accoundi tagasi anda ma tean et see on üks segane asi Adminid / moded kui olen süüdi lükake ban tühja kah ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.