Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Authe!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma ei soovitaks osta, minu arust odavatest hindadest näha juba, et scammer. Ostad authid ära, tõmbab authid tagasi...

Aga minu pakkumine on 10.- kõikide authide eest^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei soovitaks osta, minu arust odavatest hindadest näha juba, et scammer. Ostad authid ära, tõmbab authid tagasi...

Aga minu pakkumine on 10.- kõikide authide eest^^

 

 

Palun ära tule targutama, mis see sinu asi on mis hindadega mina oma authe müün?pmist siin foorumis on kõik 13a nagu ma aru olen saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keskmine vanus mingi 14.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra see vend 100% scammer, vahetasin temaga hunteri mineri vastu, ta pole minerit ära kustutanud... sama msn tal, ennem esines "armastus" nime all

 

Rott tegi uue kasutaja et nüüd uuesti müüa, kes ikka müüks minerit 60.- eest !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra see vend 100% scammer, vahetasin temaga hunteri mineri vastu, ta pole minerit ära kustutanud... sama msn tal, ennem esines "armastus" nime all

 

Rott tegi uue kasutaja et nüüd uuesti müüa, kes ikka müüks minerit 60.- eest !!!

 

 

KRAT MIDA TE AJATE, MA POLE MINGI ARMASTUS JA KES SEE VEEL ON? TEHKE PALUN IP KONTROLL!!

PERSE TE MU TEEMAT RIKUTE!!!! @@@@

 

/ikka müün,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol, mis mõõt täis, no see 100% kindel, et sa oled armastus, ja scammer, Täpselt need authid ei ole lihtsalt võimalik, et kellegil oleks ja msnis oled sa mu ära blockinud, ja see kasutaja alles tehtud, niiet, ausalt ka ärge ostke temalt, sain hunteriga üle aga loodan, et miner veel banned ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol, mis mõõt täis, no see 100% kindel, et sa oled armastus, ja scammer, täpselt need authid ei ole lihtsalt võimalik, et kellegil oleks ja msnis oled sa mu ära blockinud, ja see kasutaja alles tehtud, niiet, ausalt ka ärge ostke temalt, sain hunteriga üle aga loodan, et miner veel banned ei saa.

 

 

ja veelkord adminid palun tehke ip kontroll!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.