Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pk Poiss - Sup?

Soovitatud postitused

Olgu, ostsin temalt ühe kasutaja. Kui ei usu, vaadake tehingute vahetust mul temaga ja samuti URL, kui veel täpsem olla. Mina omakorda müüsin selle kasutajale Burton, kes sai vaevu mängida, kui täna msni tuli ja kurtis, et ei saa sisse logitud. Vaatame, panin recoverima, kui tagasi ei saa, olid Pk Poisi antud andmed valed. Mõtlete, et miks ma selle newschooleriga diili tegin? Aga seepärast, et ma uurisin ja vaatasin, kui ta seda kasutajat müüs, et "2 painful" , "Projekt One" , suht tean nagu neid, et tunnistasid, et teda võib usaldada. Ootame nüüd ära mis saab, kui denied tuleb, siis banaani palun. Niikauaks, hoidkem teema lahti!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Project One

 

02-11-09, 15:30

 

Tra ohmoon, nahhui sa müüd?

Eniveis .. Nii palju kui mina teda tean, on ta suht normaalne >_> Sai raha koos tehtud.

 

Tal on see raha pangas + huntiga teenib ju MEELETULT raha. 99 ei ole kaugel.

 

2 painful

 

02-11-09, 21:27

 

Tean irl teda ja kindel, et ei scammi. Soovitan soojalt, sest acc ilus ju

 

http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/49525-m-def-20-pure-str-88-hunt-96-a.html

 

teemas on kõike näha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ta msnis midagi ei ütle siis ma ei tea.

Proofi vms on ?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol?

Keegi üritab siin mulle mingit sitta keerata right?

 

lol my ass. Sa oled selle kasutaja esimene omanik ja müüsid kasutaja Aarele ja mina ostsin temalt selle, ootasid mõne päeva ja võtsid kasutaja tagasi.:? Ära hakka ajama lolli juttu et keegi tahab sulle sitta keerata...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pane pildid, ajuinvaliid.

 

Kuuled ajuinvaliid, millest ta sul pildid peaks panema, kas sellest kuidas kasutaja parool vahetatud? Esialgne omanik (Pk Poiss) müüs kasutaja Aarele ja tema mulle ma sain mingi 1 päeva mängida ja nüüd kasutaja läinud. Msni vestlus pole siin tõend, kuna kasutaja võeti ära paar päeva peale müümist.:torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pane pildid, ajuinvaliid.

 

Sina oled "ajuinvaliid", ma arvan, et Aaret saab piisavalt usaldada, et ta mingit sitta siin ei aja. Vajaduse korral võib ta arvatavasti pilte ka panna, kui mode küsib.

Minu arvamus kaldub ka sinna poole, et Pk Poiss tiris kasutaja tagasi ja andis valed andmed. Muidu Aare, kui kuangi veel peaksid kasutaja ostma, siis enne pane pendima ja vaata, kas saad Denied või Accepted ja alles siis kanna raha üle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pane pildid, ajuinvaliid.

 

Sa ei ole lahe kui sa mingi Italic kirjaga kirjutad. Teiseks, miks sa siia foorumisse uue kasutaja teed kui mingi fking th3one sai sul banni? Keegi ei taha sind siia. Mõttetu mees oled ^,

Vabandan spami pärast aga ma lihtsalt pidin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Recovery sai denied, Pk Poiss proovib ise uuesti, loodan temalt siirast ausust tagsatada kasutaja, kui peaks saama. Minu recoveri vastus oli, et nad pole kindlad, kas see minu kasutaja on, sest IP, Location ja blabla sada häda oli neil. :O


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See ei ole küll mingi onupoja poliitika, kuid ma usaldan Aaret.

Sooviks mingeid paremaid seletusi nendelt, kes müüsid acci/soovitasid müüjat.

Ning, mis summast meil jutt käib?

 

Minu poolt 100.- , tema poolt (loe Burton) 200.-

küllaltki arvestatavad summad.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu poolt nii, et tean teda irl aastaid ja ta ei ole mingi scammer, pole kunagi scamminud, vähemalt pole rääkinud sellest, et ta teeks midagi sellist. Ja tõesti, kuna ta 18 saamas, siis tõsi ta on, et aitab runest kah. Sellepärast ma ka soovitasin . Lihtsalt raske on mõelda praegu, kummal õigus, nii et ma ei hakka kellegi poolt praegu olema. Ega teil endal mingit keyloggerit vms arvutis ei ole ? (VB loll küsimus, kuid peab ikka küsima . ) Muidu ma loodan, et kas kasutaja saate tagasi või kui ei, suudate mingisuguselegi kokkuleppele jõuda.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keyloggerit pole...ja see Raner või kes iganes ta oli muutus ka suht vaikseks...tema on kasutaja esimene omanik, ise ei tea ka mida enam uskuda :(

 

Vaikseks?

Sa läksid eile ära msnist kui jutt käis vms?

Ja ma proovisin acci tagasi saada täna.

zzzzzizzzzz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.