Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer PeRFeCt^.

Soovitatud postitused

müüs mulle kasutaja millel on blocked membeship ja tohutult blackmarke,

ta müüb seda acci pidevalt kuskil. sain seda teada siis kui rääkisin ühega msn-is et tema käes on kah see acc olnud jne.see kasutaja on olnud ka souli käes mis mina otsin ja siis proofid

siin siis silveri tehtud tehing talle

http://img22.imageshack.us/img22/9384/scammererrikson.png

ja siis minu tehing umbes 3 kuud hiljem

http://img694.imageshack.us/img694/3382/scammererikson2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
As we say: No pic no proof

 

Pildid olemas, asi nii, et Perfect müüs sama kasutaja minule kuskil septembris (pilt üleval maksest) ja nüüd eile või nii müüs tolle sama kasutaja erikson36 midaasja-le. Seega ootan Perfectilt selgitust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Wannabe mode?^,

 

Kui sa pole kaasosaline, siis vaiki. Hetkel võiks siia postitada vaid, perfect, juhtkont ja need kellele see kasutaja sai müüdud (ka mina).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on ka sony eerikson

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pildid olemas, asi nii, et Perfect müüs sama kasutaja minule kuskil septembris (pilt üleval maksest) ja nüüd eile või nii müüs tolle sama kasutaja erikson36 midaasja-le. Seega ootan Perfectilt selgitust.

 

see kasutaja pandi lukku, siis ma küsisin su käest miks see lukus on siis sa logisid välja vms siis ma mõtlesingi et sa ei tegele enam selle kasutajaga ja rääkisin natuke jagexiga siis saingi kasutaja lukust lahti ja mõtlesin ära müüa

 

Mul on ka sony eerikson

 

keegi pole küsinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see kasutaja pandi lukku, siis ma küsisin su käest miks see lukus on siis sa logisid välja vms siis ma mõtlesingi et sa ei tegele enam selle kasutajaga ja rääkisin natuke jagexiga siis saingi kasutaja lukust lahti ja mõtlesin ära müüa

 

Kohe nii mõtlesidki? Kasutaja locked ja võtan tagasi? Äkki ma tahan sellega mängida? Mis saab siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sain kah perfectilt üle aga to kord öeldi mulle et jama lugu.

 

ja nüüd scammib uuesti.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Perfect, maksad tagasi või sayonara foorumist. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Anna account parem tagasi siis vms.

 

Sa enne loe ka, kui postitad. Selle kasutaja ta müüs nii minule kui ka ühele veel. Kellele ta selle kasutaja peaks siis andma irw? Ma tahan raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ja jälle ei tehta talle midagi?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Perfect vana scammer. Lasi vanaema öökapist vibra rotti kui läbu panime :S

 

kle vapse jutud ? ei teagi sind , pole mingite vanaemadega sul tegemist teinud

 

sain kah perfectilt üle aga to kord öeldi mulle et jama lugu.

 

ja nüüd scammib uuesti.

 

sa parem räägi kuidas ma scammisin ? ma pole scamminud kunagi , vb on need vari kasutajad ja muud

 

Kohe nii mõtlesidki? Kasutaja locked ja võtan tagasi? Äkki ma tahan sellega mängida? Mis saab siis?

 

ei võtnud ma midagi ära sul , sa ju ise müüsid edasi selle kellegile ja tal pandi lukku see ja siis ma küsisin sult et miks lukku läks ja nii siis sa logisid välja koguaeg, siis ma mõtlesingi et rääkisingi jagexiga ja sain kasutaja tagasi, raha mul ei ole kuskilt võtta sulle, sellel kasutaja on ikka must ja omad blockid peal, sina v see kellele sa müüsid selle süü on ka, et ma annaks aind kasutaja tagasi, pealegi sa tead kõike kasutaja andmeid, ma olen andud sa saad endale selle võtta igakell kui tahad, nii oleks kõige õigem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Perfect vana scammer. Lasi vanaema öökapist vibra rotti kui läbu panime :S

 

oled äge nüüd we ?

Huj oledgi !

 

ontopic:

ise olen perfecti fakerilt üle saanud .

soul sul proof on ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei võtnud ma midagi ära sul , sa ju ise müüsid edasi selle kellegile ja tal pandi lukku see ja siis ma küsisin sult et miks lukku läks ja nii siis sa logisid välja koguaeg, siis ma mõtlesingi et rääkisingi jagexiga ja sain kasutaja tagasi, raha mul ei ole kuskilt võtta sulle, sellel kasutaja on ikka must ja omad blockid peal, sina v see kellele sa müüsid selle süü on ka, et ma annaks aind kasutaja tagasi, pealegi sa tead kõike kasutaja andmeid, ma olen andud sa saad endale selle võtta igakell kui tahad, nii oleks kõige õigem

 

Kui üks vahvli moderaator küsis, mis Perfectiga teeb, siis vastasin, et las olla. Sul piisavalt tehinguid ja ühe vahejuhtumi annab andeks. Aga sellist debiilsust ma ei kannata. Mina olin süüdi, et ostsin kasutaja sinult ja sina selle tagasi võtsid ning taaskord müüsid? Valus neeger ikka. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.