Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus! Manraynor5@hotmail.com = hacked.

Soovitatud postitused

VIP

Lihtne hoiatus. SEE ON HACKED , tänasest on password muudetud + Regioon et ma ei saa tagasi võtta.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vägentz , ei tasu siis igast pilte/faile vastu võtta msnis:)

 

Ja jah muidugi , minu arvuti on piisavalt turvaline ja ma piisavalt loll et MSN faile vastu võtta. gtfo.

 

Ma uurisin ja näeb et Vahvli konto on alles , AGA Sythe.org oma ei ole ja seal on isegi sees käidud ennem.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nice, varsti on scämmerite alafoorum täis teemasid "Omg manraynor scämmer omgwtf, ban pl0x."

:D

 

Tõsi. :D

 

Aga mul oli selle pildifaili viirusega lahe lugu. Laadisin ka tolle alla kunagi. :D Nod32 ei võtnud ära, Norton ei võtnud ära, Kaspersky ei võtnud ära. Siis tõmbasin AVG ja asi vask. Nüüd, kui kogemata klikin, siis kohe peale klikkimist hoiatab, et viirus.

 

AVG (H)

 

Aga jepp, olgem ettevaatlikud ja tänud hoiatamast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samahästi.

Ütlen et msn on hacked. - Ning lasen üle.

 

Ära hakka sellist paska ajama.

Esiteks, kui ta tahaks niiväga üle lasta, siis ta olex rahulikult scämminud ja hiljem alles öelnud, oops.. i got hacked..

Teiseks, vaevalt see vend scämmima hakkab vaadates tema tehinute hulka.

 

kthxbye.

:kiss:


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommikul hakkasin rääkima Manraynoriga ja keegi vastas eesti keeles kuid suurte vigadega, nagu oleks google translatorit kasutanud.

Arvasin, et manraynor mängib lolli, aga nüüd olen veendunud täiesti :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja jah muidugi , minu arvuti on piisavalt turvaline ja ma piisavalt loll et MSN faile vastu võtta. gtfo.

 

Ma uurisin ja näeb et Vahvli konto on alles , AGA Sythe.org oma ei ole ja seal on isegi sees käidud ennem.

 

Tõesti? Mnja ei tasu nii lihtsaid paroole kasutada siis et kellegil oli ära-arvamise mäng. gtfo.

 

Muideks miks sa sythes hoiatavat teemat poel teinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lisaks see inimene ütles, et üritab mu msn ka häkkida 10 minuti jooksul vms, ehh...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hommikul hakkasin rääkima Manraynoriga ja keegi vastas eesti keeles kuid suurte vigadega, nagu oleks google translatorit kasutanud.

Arvasin, et manraynor mängib lolli, aga nüüd olen veendunud täiesti :)

 

ffs

 

Tõesti? Mnja ei tasu nii lihtsaid paroole kasutada siis et kellegil oli ära-arvamise mäng. gtfo.

 

Pikk parool koos nritega ja mitmeid suuri tähti ei ole ära-arvamise mäng. Siin on midagi muud jama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ffs

 

 

 

Pikk parool koos nritega ja mitmeid suuri tähti ei ole ära-arvamise mäng. Siin on midagi muud jama.

 

 

Mnja tegelikkuses olen isegi samamoodi hacked saanud kunagi (läksid steam /sythe/vahvel/msn /ja hoti kasutaja. hoti kasutaja on siiani kurjade meelte vallas. et ei kujuta ette kuidas ja paroolid samamoodi tähtede mäng + numbrid. Aga siis oli tegemist eestlasega raudselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mnja tegelikkuses olen isegi samamoodi hacked saanud kunagi (läksid steam /sythe/vahvel/msn /ja hoti kasutaja. hoti kasutaja on siiani kurjade meelte vallas. et ei kujuta ette kuidas ja paroolid samamoodi tähtede mäng + numbrid. Aga siis oli tegemist eestlasega raudselt.

 

mkm , miks peaks tüüp kasutama google translatorit ( kui Janek arvab et oli see ) ja ainuke konto mis mul peale MSNi läks oli Sythe.org kasutaja?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mnja tegelikkuses olen isegi samamoodi hacked saanud kunagi (läksid steam /sythe/vahvel/msn /ja hoti kasutaja. hoti kasutaja on siiani kurjade meelte vallas. et ei kujuta ette kuidas ja paroolid samamoodi tähtede mäng + numbrid. Aga siis oli tegemist eestlasega raudselt.

 

Keylogger, või tegu prohax0ritega.

Selliseid paroole ei arvata randomilt ära.


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänan hoiatamast,mulle taheti juba müüa mingit kasutajat nimega ,,In Zine''


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lollid vaadake ka kellele raha kannate+ laske PM saata. Siis ei saa nii lihtsalt scammi.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lollid vaadake ka kellele raha kannate+ laske PM saata. Siis ei saa nii lihtsalt scammi.

 

No kui sa tegid vahvli kasutaja ja panid epostiks msn'i aadressi, siis on sul vahvli kasutaja ka üle lastud.

Kuna sinna tuleb uus salasõna jms kui paned "unustasin parooli" .

Niiet see PM ei aita sittagi. :uni:


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida te tahate mul oli kah msn-is või kogu arvutis hacker ja veel eestlane keeras sellise sama kokku ja ei soovita avira antivirust lasin ise kohe avg 9.0 peale ja oligi kadunud:ty

 

AVG lasi häkkeri maha? Tiris metsa ja mattis künka alla? Ise ka tead, mida sa räägid?

 

Manraynor, 13 reede :D. Uut msni ka oodata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin, arvan, et see kuidas manrayke ära häkiti on MSN kasutaja "revertimine".

Profileeritakse sind ära, jumala tuimalt on võimalik sinu nime, vanus, elukoht ja IP kätte saada, ja sellest piisabgi MSN häkkimiseks.

 

See msn recoverimis link:

https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlidvalidation&ct=eformcs&scrx=1

 

Et jah. Karm elu. xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei olnud see ka sest seda trikki ma tean juba ammu.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on 1 sõna - PARAS @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@22


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.