Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Proovile Panek

Soovitatud postitused

Arvad, et oled parim? Arvad, et oskad hästi graafikat?

Pane ennast proovile siin.

 

(1st place prize 10?) Signature challenge (Open until 13th of December) - Page 1

 

Kasutada ei tohi rendereid, kõik mis teed peab olema originaalne ja sinu tehtud.

See on selleks tehtud, et enda tõelised skillid ja creativity välja tuua.

Aga ära muretse, sai tee seda ainult sellepärast. Auhind on €10.

Raha kantakse läbi PayPali, mida ma soovitan kanda kohe krediitkaardile või AlerPayle. Nagu mina ja teie teate, et PayPal sakib ja on ebaturvaline.

 

PS* see pole reklaamimine, vaid üleskutse artistidele.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja ise siis osaled?

Artiste leiad tsirkusest, aga kunsti foorumist võid ainult leida kunsti inimesi, kellele meeldib sellega tegeleda.

 

lack_of_win.jpg

 

The definition of an artist is wide-ranging and covers a broad spectrum of activities to do with creating art, practicing the arts and/or demonstrating an art.

 

I seriously find your lack of win disturbing.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dude, did you know that you are really mentally retarded and need seriously some help?

 

If you actually didn't realize then you didn't even answer my fucking question.

 

@ superman, ole hea ja kogu oma pc mujal? kui midagi asjalikku teha pole siis kasva vahepeal suureks.

 

Surprise%20Butsecks.jpg


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dude, did you know that you are really mentally retarded and need seriously some help?

 

If you actually didn't realize then you didn't even answer my fucking question.

 

@ superman, ole hea ja kogu oma pc mujal? kui midagi asjalikku teha pole siis kasva vahepeal suureks.

 

Surprise%20Butsecks.jpg

 

Kui sa üritasid praegu ära panna, siis ma soovitan sul lugeda see teema paar korda läbi ja mõelda kas oli üldse mõtet postitada siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@ fr0st hea et sa endast nii armsa pildi tegid ja ise ka aru said et sa oled unsuccessful ;)

 

@ miola tegelt ka sa kogu pc mujal kui sul midagi osavat öelda ei ole,

and about discussion in this topic: you are a big fail.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lexus palun ära postita siia rohkem ja mine kogu oma PCd kuskik mujal.

Või kasva suureks, kui sa juba aru pole saanud, siis ainuke kes siin failib oled sina.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina avaldasin kõigest oma arvamust

Kes oled sina et tuled mind minu enda sõnadega sõimama ise midagi ei suuda välja mõelda?

kui sa veel ei tea siis pc ei saa kui teed sada posti 1 topikus jobu, :D

sina oled see kes peab suureks kasvama, mina kasvain juba ammu enne sind suureks.

Loodan et sa ei kirjuta midagi vastu ja kasvad suureks.

:ty head kasvamist! ;')


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina avaldasin kõigest oma arvamust

Kes oled sina et tuled mind minu enda sõnadega sõimama ise midagi ei suuda välja mõelda?

kui sa veel ei tea siis pc ei saa kui teed sada posti 1 topikus jobu, :D

sina oled see kes peab suureks kasvama, mina kasvain juba ammu enne sind suureks.

Loodan et sa ei kirjuta midagi vastu ja kasvad suureks.

:ty head kasvamist! ;')

 

 

Oma arvamust ei saa avaldada kindla asja kohta. See arvamus on üldiselt juba kirja pandud. Sa saad oma arvamust anda mitte kirja pandud asjade kohta nagu ntx moraalsus, mis sul puudub. Teiseks sa feilid kuna su esimene post oli mõttetu feil e. PC kogumise, seega am ütlen jälle sama ja õigust. Ära kogu siin oma PCd.

Ja sinu juttu järgi näha pole, et oled suureks kasvanud. Kui tuled mingi random juttu ajama, et kunsti inimesed pole artistid. Kõige pealt vaata oma faktid üle ja siis mine tagasi esimesse klassi.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ikka saab juhe.Ei tea kuhu? Ikka saab.

Ei, see oli selleks et inimene mõistaks mis ta valesti on teinud ja ei eksiks teist korda.

Ma ei kogu pc, kui ma seda teeks oleks mul vabalt juba üle 2k post kindlasti ;D.

Tegelt? Täitsa randem see ikka küll ei ole o_O

Küll on kahju aga minu faktid on päris tõesed ja nii :), aga esimele klassile annan ma tunde ning käin seal 5/7 ;D sealt näeb alati toredaid lapsi nagu sina.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ikka saab juhe.Ei tea kuhu? Ikka saab.

Ei, see oli selleks et inimene mõistaks mis ta valesti on teinud ja ei eksiks teist korda.

Ma ei kogu pc, kui ma seda teeks oleks mul vabalt juba üle 2k post kindlasti ;D.

Tegelt? Täitsa randem see ikka küll ei ole o_O

Küll on kahju aga minu faktid on päris tõesed ja nii :), aga esimele klassile annan ma tunde ning käin seal 5/7 ;D sealt näeb alati toredait lapsi nagu sina.

 

Sa kid, oled ikka täitsa segi kammind ennast või oled sa lihtsalt putsi kukkunud vend, et ise ka ei mõista kui faking lolli juttu sa ajad... :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.