Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

miks mu arvuti ei tunnista teatud plaate?

Soovitatud postitused

mul on väga suur probleem? arvuti ei tunnista väga paljusid erinevaid cd-plaate.

siiani ainsad plaadid, mida on sisse võtnud, on 700 MB, kuid teatavasti nendele plaatidele ei mahu kõik filmid. soovin kõrvetada ka suurematele plaatidele, kuid arvuti ei tunnista ühtegi mida olen proovinud. oskab keegi aidata? olen väga hädas. kas üldse saab midagi teha selles asjas??? :-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need suuremad plaadid on DVD toorikud. Sul arvutil DVD lugeja on olemas? Kui ei ole siis tavaline cd lugeja neid ei tunnistagi.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol ega jah, ega DVD plaadiga sa ei tee midagi, kui sul DVD lugejat pole :D

Siililegi selge.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vabandan, et jätsin kirjtamata et dvd lugeja on. on küll dvd lugeja!!!

 

Lugeja küll aga on see ka dvd kirjutaja, osadega saab aind tavalisi CDsid kirjutada aga DVD mitte. Või siis on must seest ( tolmune ). Ja viimane variant on see et driverid on vanad.


sigaj8.jpg

Lihtsuses peitub ilu.

Enne mõtle, siis postita!

ub_antinonsteam.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et dvdsid kirjutada on sul vaja nerot või teisi kirjutamis programme

nero saab torrentiga tõmmata tasuta jne

!!!!!dvd'sid ei saagi nii kirjutada nagu cd'sid et tõstad plaadile ja vajutad kirjuta!!!!


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Et dvdsid kirjutada on sul vaja nerot või teisi kirjutamis programme

nero saab torrentiga tõmmata tasuta jne

!!!!!dvd'sid ei saagi nii kirjutada nagu cd'sid et tõstad plaadile ja vajutad kirjuta!!!!

 

Vale jutt.


sigaj8.jpg

Lihtsuses peitub ilu.

Enne mõtle, siis postita!

ub_antinonsteam.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aa okei , mul oleks ka siis küsimus sellel teemal ...

 

Et tõmbasin netist filmi , tahtsin plaadi peale panna, et saaks telekast vaadata, aga kui panen plaadi peale ära ja siis panen DVD mängjasse siis ütleb " Wrong Disc". Milles probleem ?

 

Oleksin väga tänulik kui keegi aitaks .

 

Btw , kas peab mingi eraldi dvd plaat olema vms ? Atm on mul 2 x 25 tk , Ühed on mingid "Dvd - R" ja teine on "DVD - RW" . Mingi vahe ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

R- 1x saad kõrvetada

RW- saad mitmeid kordi yle kirjutada ehk parem kui R aga samas ka kallim

nagu ma enne ytlesin EI ole võimalik kirjutada DVD'd nn plaadile tõmbamisega

pead tõmbama nero vm kirjutus progra


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mul oli ka taoline probleem. kuid mina lahendasin sellega, et tõmbasin endale netist dvix player pro 7-e, sellega konvertisin filmid ära. ühesõnaga ta muutis filmid dvix- formaati. enamik dvd mängijad ju esitavad seda faili. otsi see endale netist ja tõmba alla.

 

ah jaa seda ka. see on proovi versioon. paari nädala pärast küsib ta serial numberit. pane google otsingusse ja sa peaksid selle leidama. mina küll leidsin. kui küsimusi on siis küsi julgesti

 

aga plaadi valikus küll aidata ei oska. osa mängijaid ei võta jah kõiki plaate sisse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama probleem olnud, et DVD'd ei taha kirjutada. Millegi pärast aga lahenes ise ära. Kuid soovitan pigem Hinnavaatluse foorumist selliseid asju küsida.. Neid postitusi lugedes, ega keegi eriti asjast ei tea. Sa võid muidu proovida ka driverite uuendamist ja vahel isegi mõni teine seade võib segada.. Ühel oli nt. wifi pulk , mille ta arvutisse lisas, aga kui ära võttis, siis lasi DVD-si kirjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pigem osta endale mingi puhastus CD või mingi selline asi ( küsi kuskilt arvutipoest, sealt saad paremini infot ) põhimõtte selles, et see peaks puhastama selle lugeja '' silma '' ära .

 

Mina arvan, et viga võib olla selles .

 

samas, sa ei pea seda tingimata ostma,

 

kuskilt foorumist lugesin(koffer vms) et on vaja küünelaki eemaldajat ja vatitikku. keerad selle pasa lahti, antudjuhul Cd romi ning ettevaatlikult puhastad:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tuletan meelde et mul arvuti ei tunnista dvd toorikuid. kuid näiteks need dvd toorikud millele on juba filmid peale kõrvetatud teise arvutiga, neid tunnistab. üks selline plaat on verbatim dvd-r 4,8 GB. toorikut ei tunnista, aga see millel film peal,seda võtab. minu jaoks ikka täielik müsteerium.

olen ka proovinud erinevaid puhastamis plaate jne. kuid miski ei aita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul oli ka taoline probleem. kuid mina lahendasin sellega, et tõmbasin endale netist dvix player pro 7-e, sellega konvertisin filmid ära. ühesõnaga ta muutis filmid dvix- formaati. enamik dvd mängijad ju esitavad seda faili. otsi see endale netist ja tõmba alla.

 

ah jaa seda ka. see on proovi versioon. paari nädala pärast küsib ta serial numberit. pane google otsingusse ja sa peaksid selle leidama. mina küll leidsin. kui küsimusi on siis küsi julgesti

 

aga plaadi valikus küll aidata ei oska. osa mängijaid ei võta jah kõiki plaate sisse

 

Aitäh !!!

 

Väga suur aitäh , panin kohe vaatamatta filmid plaadi peale ja saingi telekast vaadata :P

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tuletan meelde et mul arvuti ei tunnista dvd toorikuid. kuid näiteks need dvd toorikud millele on juba filmid peale kõrvetatud teise arvutiga, neid tunnistab. üks selline plaat on verbatim dvd-r 4,8 GB. toorikut ei tunnista, aga see millel film peal,seda võtab. minu jaoks ikka täielik müsteerium.

olen ka proovinud erinevaid puhastamis plaate jne. kuid miski ei aita.

 

Just see ongi põhjus miks sa ei peaks neid geeniusse siin kuulama. Viga ei saa olla mujal kui on mingisugune draiver/programm puudu või siis te lihtsalt ei taipa asja ning ei saa isegi aru mida te seal korraldate (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.