Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kes selle poisi kätte saab saab 25 eeki minu poolt :)!

Soovitatud postitused

VIP

Äkki on ta tüdruk või hoopis homo?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tüdruk oleks siis saaksid taha anda ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki on tont?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raha ennem siis otsin ta ülesse ja kui ei leia siis sa ei leia ka oma raha enam. Sobib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol, mis ta kasutajanimi on ??

 

väidab et on kaskas aga pole. pmst suht raske find aga mis te arvate, ma pullipärast teeks avalduse, kui mind mendist sitale ei saadeta, kas oleks võimalik tema msni järgi kätte saada ip ja sealt edasi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna oma panga andmed mulle ja ma selle järgi vaatan ta ip ja asukooha välja. PS! Kui sul rulli pangas pole siis pole mõtet.(muideks, ma ei vihjanud millegile).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Graffit, ise ka tead mis suust välja ajad? :D:D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Anna oma panga andmed mulle ja ma selle järgi vaatan ta ip ja asukooha välja. PS! Kui sul rulli pangas pole siis pole mõtet.(muideks, ma ei vihjanud millegile).

 

vaatan jah, et kust selline lammas pärit on, endal vanust küll aga jutt on küll 11-12 aastase oma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kogu see teema ju paras naljanumber, alates su esimese postiga. :D

Pead leppima, said üle lihtsalt.

 

kus see nali on , see et inimene tahab et scammer karistuse saaks ?

tegelikult on sellised teemad isegi asjalikud juhul KUI m6ni scammer saab karistuse ehk on hoiatuseks teistele ?


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle see post on tõesti päeva tipphetk , esiteks milline politseinik viitsiks 100 eek pärast liigutada end ? Eestis on alla 1000 kr pettused pmst täiesti mõttetud ja isegi kui keegi on nii LOLL et kavatseb avalduse teha, siis ma olen pmst 100% kindel et võmm viib selle koju ja kütab ahju või kasutab sitapaberina (H).

 

Mis puudutab 25 eek vaevatasu tema vihjete leidmiseks siis kamoon , mingi litsi tunnitasu on ka suurem , vaevalt keegi sellise summa pärast viitsiks end liigutada. Muidugi on kurb et sa said üle ja kaotasid raha, kuid siiski prooviks nagu veidike täiskasvanlikumat jutte ajada vms.

Ja need "lõuga tõmbamised" mida siin foorumis umbes 95% lubab teha peale ülesaamist on tõesti huumor ise :D , ma tõesti tahaks näha sellist venda kes läheks ja annaks keretäie mingi 100 eest :D ,samas kes teab milliseid vaesed kõutse siin ka käib :D:D

 

Have fun :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kus see nali on , see et inimene tahab et scammer karistuse saaks ?

tegelikult on sellised teemad isegi asjalikud juhul KUI m6ni scammer saab karistuse ehk on hoiatuseks teistele ?

 

Jah, scammerite karistamise poolt olen ma ju loomulikult, aga kui teatakse scammerist ainult msn'i, siis see oleks sama, kui sa avastad, et sult on meessoost taskuvaras rahakoti ära varastanud.

Et politseisse minna msn'iga, on ju suht lollus? PIN'ide müümine iseenesest on juba minumeelest keelatud. Ja viimase lausega vastasid mu poindile ära, et teemast on kasu KUI saadakse tõeliselt teada, aga sellise teema puhul on ju VÄGA ebatõenäoline, et saab karistada.

 

Ja kui saadaksegi teada ip, siis kuidas tõestada, kes selle arvuti taga sellele hetkel istus?

 

Selle poolt olen, et avalikustati see jutt siin vms, aga tulla ideele, et äkki saaks politseisse anda... Oleks võinud lihtsalt teha hoiatava teema, et sellise MSN'iga scammer on ja siis küsida ja uurida, kas keegi teine ka teab temast midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Järgmine idiooti proovib midagi minukaela ajada.

 

tead sa, minu teooria ongi see et see oledki sina.

 

iga jobu ei viitsiks isegi välja mõelda midagi sellist nagu kellegi teise esindamine vms.

 

kuna sul on selline konto siis on see asi väga lihtne, peaks midagi untsu minema saad alati tõestada pmmiga jne, võimalusi on sitaks, mida selle konto olemasolu sulle tagab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See kindlalt pole KasKas kuna ma temaga tehingut teinud ja ta MSN oli teine.

 

Mõni scammer teebgi vb mõnda vähem tuntumat inimest järgi kuna siis tundub usutavam kui mingi manraynori järgi tegemine maybe?

 

kõik on võimalik :D

 

aga ise ennast järgi teha on minumeelest kõige lihtsam variant, seda tahtsin öelda.

 

pmst ärge tradega [email:1h4o7yrr]kas_kas@live.com[/email:1h4o7yrr]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma tõesti tahaks näha sellist venda kes läheks ja annaks keretäie mingi 100 eest :D ,samas kes teab milliseid vaesed kõutse siin ka käib :D:D

 

Have fun :P

 

Irw. Vähesed on sellised kes saavad üle ja proovivad oma raha kuidagi tagasi saada aga sina oled vist nende sees kes saavad üle ja ei julge midagi ette võtta.

 

SO...

 

official_motto.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.