Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti teeb ise restarte kui käivitan

Soovitatud postitused

Eile õhtul panin arvuti kinni kõik oli korras .

Täna panin arvuti tööle Must pilt ette need kirjad mis arvuti on jne ..

Ja keskel on "Press F2 to run Setup" Ja selle alla kohe "Press F11 for boot Menu" , nagu tuleb see pilt ette ja kohe mõne sekundi pärast teeb arvuti nagu restardi ja tuleb uuesti see pilt ette .

Nimelt kui vajutasin mitu korda F2 kui ta restardi ära tegi siis tuli selle teksti asemel ,et "Entering Setup..." ja siis teeb restardi Aga kui teen täpselt sama aga vajutan F11 , siis ütleb ,et Selected for boot popup vms ...

Igatahes midagi nagu ei toimi ja ta teeb kohe uue restardi ehk need nagu f2 ja f11 ei jõua tööle minna .

 

Lugesin kusagilt ,et mingi checkdisk vms aitab ?

Ma juba otsisin draiverid välja jne

Ei tule tuttav ette mis asi see checkdisk ongi vms

 

Ja kui ma seda sisse lülitus nuppu alla ei hoia (ehk arvutid välja ei lülita) siis ta jääbgi nii , Tuleb see pilt ette mingi 5 sec on siis teeb arvuti restardi ja jälle sama jama ja jääbgi tegema ...

 

Kui keegi saaks aidata oleks väga tänulik ja võimalikult kiiresti .

 

Saan aru ,et tekst võib segane olla aga kui millesti aru ei saa küsi julgelt .

Kuna ei taju väga seda teemat siis sooviks targemate abi icon_smile.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Something is totally fucked up in there , tegi mul samamoodi , kui mul HDD perse läks :D , seal võib 10000000000000000 asja olla , loodetavasti mingi Windowsi fail , mine BIOS Setupisse , sealt vajuta ESC , kui siis ka ei lähe siis on jah midagi väga valesti.

 

kas arvuti mingeid piikse kah teeb btw ? : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Something is totally fucked up in there , tegi mul samamoodi , kui mul HDD perse läks :D , seal võib 10000000000000000 asja olla , loodetavasti mingi Windowsi fail , mine BIOS Setupisse , sealt vajuta ESC , kui siis ka ei lähe siis on jah midagi väga valesti.

 

kas arvuti mingeid piikse kah teeb btw ? : )

 

BIOS Setup? :)

See f11?

Kui vajutan seda või noh klõpsin siis kui just restardi ära teinud siis ta lööb teise kirja ,ette nagu peaks mine sinna aga hoopis teeb uue restardi .

Ja kui nagu restardi teeb siis teebgi väikese piiksu , see on tavaliselt olnud ka kui arvuti tööle panen .

 

haha, endal oli sama viga, 100%

 

Sul on toitekas vanaks jäänud või üldse tuksis. Ise pidin samuti seepärast uue soetama, nüüd kõik korras. Umb nädal tagasi juhtus see (:

Arvuti suht vana see võis seda põhjustada?

Nagu kuidas vaatada üle vms kas on vanaks jäänud/tuksis ja kui tuksis siis millest :O?

Nagu pole arvutit lahti võtnud vms kunagi ega tea milline see ongi :D

 

Format C lol ? , IT on nii tasemel nendel vendadel :D

 

Arvatavasti mingi jupp seal tuksis on vast ikkagi , piiksude järgi peaks aru saama .

 

Format C mõttetu siis jamh?

Ega ma ei saa teha ka seda kuna f2 ja f11 ja f8 ei tee midagi f8 peaks nagu safe modesse minema aga ta teeb hoopis uue restardi

 

Erm piiksude järgi kuidas ? :)

Võib pm edasi rääkida kui vaja aga minugi poolest võib siin kui seda teemat valdad :)

 

Ja kui Toiteplokki uut vaja siis mille järgi osta?

Kas on eraldi minu arvutile ?

Nagu mul ordi arvuti ja siin neid nii erinevaid ja tõesti ei tea nendest midagi http://www.ordi.ee/EPood/Products.aspx?Query=toiteplokk

 

Kui see arvuti tööle panen siis tuleb seal igast asju kui keegi teab nendest midagi siis võibolla mingi seeria number vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli sama lugu. Hakkasin trenni minema ja 10 min ennem viskas arvuti lampi pildi eest. Mõtlesin, sitta kah lähen trenni, siis kuulsin, et midagi hakkas undama ja arvuti tegi ise restardi. Kordas päris mitu korda nii. Hiljem sain vaevu arvuti tööle, kui sain, samasse kohta kus sina, siis viskas pildi tasku ja kas tegi restardi või lihtsalt lülitas offi end. Viisin ühe venna tuttava juurde, vaatas kenasti üles ja ütles, et toiteplokk on oma päevad lõpetanud, tänu sellele oli midagi ära ka kärsanud. Nüüd siis soetasin uue toiteka ja asi töötab valatult.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen Aarega nõus , mul teinud toiteplokiga sama pulli ja ta teebki üldiselt nii , kuid ära võta kõike tõsiselt mis sulle öeldakse, ma olen ise küll ja küll nii puuse pannud , kahju et sa pole kunagi arvutit lahti võtnud muidu oleks sul endal poole lihtsam . äkki pmid mulle oma msni , seal saaks vabamalt rääkida . btw , toiteplokk ei olene üldse sellest , kelle firma oma see on , arvutijupid on kõik ühesugused ja neid ei ole võimalik kuidagi mitte sobitada kaablite poolest .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks te lahmite? Tee ikka selgeks enne kas sul ei või olla windows panges, proovi mingit linuxit plaadi pealt bootida ja kui see toimib siis tee format vms, ära huupi hakka küll uusi juppe ostma.

 

ta ei saa formatit pmst teha, ise proovisin ka. Kui viskad plaadi sisse, sest pole kasu, kuna mõne aja pärast teeb arvuti restardi või viskab lampi kinni. Mõtekam oleks ikka toiteka värki sul uurida.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mu vanal arvutil oli virus, mis ise lõbusalt resasi peksis, nii kui windows loading ette tuli, lasi tuimalt resa, ja nii tunde. Safe Mode ka välja ei mänginud, andsin paar korda jalaga ja viisin parandusse ära. Kui ise hakkama ei saa, soovitan ka sinna viia, parem ikka kui ise nussida ja midagi perse keerata.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul see viga olnud niimitu korda. Jätsin seisma 2 päevaks, võtsin kõik juhtmed välja ning lükkasin sisse (kastis sees) ning siiski ei toiminud. Ma arvan ka et toitekas on sul tuksis. Ning kui toitekas tuksis, siis väike protsent et ka ketas on läbi kärsanud. Minu soovitus: laena kellegilt toitekat


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Erm asi niimoodi ,et nagu sain abi ja võtsin korpuse lahti ,et vaatada kas toitekas läbi .

Aga tegin ka samuti puhtaks selle seest ja panin voolu juhtme tagasi ja arvtui läks tööle :D

Siiski õnneks polnud mitte midagi halba kui vaid tolm :)

 

Muide 4-5 aastat vana arvuti ja pole kordagi puhstand ehk vedas ,et nii kaugele jõudsingi :D

 

Igatahes ma sain abi ja võib teema sulgeda kuna arvuti korras hetkel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ou ärge sulgege .

mul täpselt sama jama . :D

mida teha ?

tolmust 100 korda puhtsaks teind . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lase tähtsamad kohad arvutis korralikumalt puhtaks. Ventilaatorid kaasaarvatud, et kaadervärgid üle ei kärssaks. Lase seista ja puhata ka maybe veidi aega ja vaata, mis teeb.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ou ärge sulgege .

mul täpselt sama jama . :D

mida teha ?

tolmust 100 korda puhtsaks teind . :D

 

Õõõm. Kas ta teeb restarte või jookseb kohe kokku?

IGatahes, võta korra kõvaketta juhe välja, vaata mis juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.