Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

teretulemastas SCAMMER !

Soovitatud postitused

Et lugu siis selline.

 

Vahetasime authe teretulemastas -ga (siin vahvli kasutaja) ja kõik oli ilus ja hästi kui paar päeva hiljem oli selline lugu, et AutoSoulwars auth mis mina sain, oli failed.

 

Olin natuke närvis aga tegin ka koheselt siia vahvlisse teema illegal runescape alafoorumi alla, praegu on see lukku pandud.

 

kui kontakti teretulemastas -ga sain, siis ta rääkis, et üritab otsida mulle mingi asendusauthi või siis et annab mulle minu antud authid tagasi (fisher ja woodcutter).

 

Sain ka teada põhjuse, miks soulwars auth failed oli, nimelt oli see kindel auth ostetud kunagi supermani käest ja nüüdseks oli see olnud samaaegselt viie erineva I.P aadressi all, ühesõnaga sama auth oli VIIE inimese käes!!! Lugege seda teemat, superman seletab seal teemas: http://www.vahvel.net/illegal-runescape/49481-teretulemastas-mueues-authi-taena-failed.html

 

kasutaja p2rnakale oli päev hiljem müüdud täpselt sama auth ja tal ka failed loomulikult, ehk ta võib seda tunnistada.

 

Mõtlesin siis et ok ootan mõni päeva, siis oligi see päev kui ta ütles, et ta võib fisheri ja woodcutteri tagasi anda, aga tal olevat kiire ja läks trenni.

 

See on ka viimane kontakteerumine temaga, sest peale seda ei saa ma teda kätte nii msni kui ka privaatsõnumite teel. Ta ise on küll foorumis ja aktiivne, lihtsalt täielikult ignoreerib mind.

 

Lõpuks ongi nii, et mina loeks selle asja lõppenuks siis kui ta annaks woodcutteri ja fisheri tagasi.

 

Mul on olemas kõik MSN logid temaga vestlustest, niiet kui mõni mode või keegi tahab saada midagi, öelge, niisama avalikult igaksjuhuks siia ei pane.

 

Ma tahan saada kompentsiatsiooni VÕI uus soulwars auth VÕI oma vanad authid tagasi, ennem ma ei lepi olukorraga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa ise ostsid need authid rsbots.net -ist siis saad neilt email helpdeski abil uued authid küsida ja lasta neil vanad bannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No vaata asi on selles et ei ostnud.

 

Aga võta siis selle inimesega ühendust, kellelt authid ostsid ja las to küsib uued authid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No fisheril ei saa ma nii teha et keegi eelmine küsiks sest ta oli ka juba ostnud kellegi eelmise käest jne.

 

Woodcutteriga praegu olen küsinud omanikult kas ta oli esimene.

 

Igatahes kui selgub et woodcutterit ka pole võimalik läbi rsbots.net saada tagasi, siis ikkagi tahan saada temalt fisher ja woodcutter authid tagasi või rahas komp.

 

Ta täielikult ignoreerib mind, blokid peale pannud ka vist, nagu ei näeks ega kuuleks.

 

Mul on tõestused olemas, kuidas saab nii asja jätta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No fisheril ei saa ma nii teha et keegi eelmine küsiks sest ta oli ka juba ostnud kellegi eelmise käest jne.

 

Woodcutteriga praegu olen küsinud omanikult kas ta oli esimene.

 

Igatahes kui selgub et woodcutterit ka pole võimalik läbi rsbots.net saada tagasi, siis ikkagi tahan saada temalt fisher ja woodcutter authid tagasi või rahas komp.

 

Ta täielikult ignoreerib mind, blokid peale pannud ka vist, nagu ei näeks ega kuuleks.

 

Mul on tõestused olemas, kuidas saab nii asja jätta!

 

Ah, et kuidas saab?

See vend lihtsalt ei võta sinuga ühendust ja oled oma rahast ilma, vot kuidas saab.

Nagu selliseid vendi vähe oleks. :-)


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ükski mode pole veel kontakteerunud ka et tõestusi näha.

 

Vopsee hästi arvad siis,

Tõestust ei pea sult keegi küsima tulema vaid sa pead selle ise siia panema või mõnele modele andma.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle, mida sa tõestada üritad? Ma pole sind scamminud, omg.... kui tõesti moded arvavad, et ma scammer pange ban, ma ei ignoreeri kedagi, pole lihtsalt aega sinuga tegeleda, kool ja trenn tähtsamad. Ma ei ole kohustatud sulle neid authe andma tagasi, diil oli diil, sa said sw, hunteri ja agility, miks ma peaks sulle wc ja fisheri tagasi andma ?? sul on mu hunter ja agility, see thiever on mingi faking beta, seega sa lasid mu odavalt üle sellega, ole õnnelik et ma sellel teemal suud lahti pole siiani teinud ! Good luck, ära tüüta mind oma pasaga enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.