Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

errorite parandamine

Soovitatud postitused

mul oli probleem arvutis et on jube palju erroreid (üle tuhande) ja et neid tuleks kuidagi parandada. otsisin netist juhendeid ja leidsin siin foorumis oleva õpetuse. kuid minu jaoks jäi see natuke raskeks ja pidin ajusid ragistama. väikese pusimise peale sain asja lihtsamalt korda. annan teilegi selle lihtsama viisi.

 

kõigepealt mine aadressile Error Repair Professional Download. Scan and Fix Registry Error Instantly. Similar function with registry cleaner, windows registry cleaner.

sealt lae alla see programm (download now)

 

siis kui programm on laenud hakkab ta tööle, ära kohe hakka skännima vaid sul tuleb sisestada regstration key, selleks on suure tabeli kõrval olemas erinevad valikud

 

sina vali enter registration key, seal on kaks välja mis nõuavad su nime ja koodi. nime sisestama sa ei pea. koodi kohale sisesta see kood: LFFQTNKJUB9V3VBR

nüüd võid sa skännima hakata ja saad errorid parandatud. kui on küsimusi siis küsige julgelt. NB! koodi sisestamisel olgu tähed suured ja ära numbrite sisestamisel kasuta kalkulaatori tabelit vaid kasuta tähtede kohal olevaid numbreid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap, väga super hüper parandaja.

 

Maailmas on olnud tuhandeid juhtumeid, kus loodetakse oma registrit parandada super repair registritega kuid on hoopis registri nii tuksi keeranud, et seda pole võimalik enam parandada.

 

Loomulikult kasutage neid registrite eemaldajaid.

Ise soovitan kasutada CCleaneri registri eemaldajat, kui nii suur soov on. Olen kasutanud ja ta puhastab kasutamata faililaiendid jms ära.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei ole tarvis kohe nii õel olla. ma lihtsalt tegin ühe teise inimese õpetuse selgemaks.:wa:

 

Vabandust, kui ennast nii väljendasin, kuid üritasin öelda, et üldjuhul need registrite parandajad ei paranda vaid hoopis teevad just hullemaks.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

255 errorit ja 2.5k privacy erroris vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei töötöa


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

error-repair-pro leidis mul 98 errorit ja 307 privacy threats:d

 

Registrybooster 2010 leidis 233 errori=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.