Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

teretulemastas müüs authi, täna failed.

Soovitatud postitused

VIP

Bot outdated ei ole v ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uuri kas bot outdated ei ole, ja kui ei ole, siis räägi temaga msnis, ja kui ei aita, lisa conversationi pildid siia.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oot, mis asja ? failed? Ma pole seda kellegile edasi müünud ja ma kustutasin selle ära ning ise ma pole ka seda kasutanud. Mitu päeva olen kasutanud wcd mille temalt sain läbi vahetuse. Esiteks ma polnud esimene omanik sellel ja ma ju ei saa olla kindel, et see eelmine vana seda ei teinud . :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma võin pildi ka saata, et auth on failed.

Ise olen ainult ühe accoundi peal kasutanud.

 

Auth täna hommikul tuli failed ja ei saa kasutada.

 

Oleks tore kui saaksid uue soulwarsi authi sest sul tundub neid palju olevat, või siis kontakteeru selle eelmisega.

 

EDIT: ongi , müüsid mulle ja pärnakale sama authi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma võin pildi ka saata, et auth on failed.

Ise olen ainult ühe accoundi peal kasutanud.

 

Auth täna hommikul tuli failed ja ei saa kasutada.

 

Oleks tore kui saaksid uue soulwarsi authi sest sul tundub neid palju olevat, või siis kontakteeru selle eelmisega.

 

EDIT: ongi , müüsid mulle ja pärnakale sama authi!

 

nii ongi selle meie sw-authide nr-id ühtisid täpselt , ma ei tea mis ette tuleb võtta nüüd sis , sest mul ei ole pilte ma mõtlesin et norm tyyp aga hui a bella .-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht haige, minu viga, aga ma ei tea kuidas ma uue authi saaks BTW sa ei ostnud minult, sa vahetasid minuga.... Niiet rahas ma seda sulle kompenseerima ei pea. Pmst sain teada mis viga oli, mul oli 2 sw authi, vahetasime ühe sinuga, aga ma kustutasin teise auth koodi ära ja jätsin selle kogemata alles mille sina said, arvasin seda kohe pärast vahetust aga ei uskunud, see järel ostis p2rnakas mult hunter authi ja 50.- eest sw authi ja ta sai sama authi mis sina, seega on nüüd auth banned ja mina pmst patuoinas :S:S:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah mul pildid olemas vahetust.

Lihtsalt tore oleksid kui hangiksid kuskilt uue soulwars authi, ma ei tea kuidas, aga oleks parem välja uurida.

sul seda kasutamata auth koodi alles ei ole siis?

 

Nii neid asju jätta ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pmst peab ta mõlemale uue andma, mitte ainult ühele - ärge seda unustage ;)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah mul pildid olemas vahetust.

Lihtsalt tore oleksid kui hangiksid kuskilt uue soulwars authi, ma ei tea kuidas, aga oleks parem välja uurida.

sul seda kasutamata auth koodi alles ei ole siis?

 

Nii neid asju jätta ei saa.

 

pm ta peaks 2 sw-d sebima mulle ka , sest ma vahetasin hunteri ja 50.- vastu sw-authi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra mida ma teha saaan ??? Inimlik eksitus, jube lihtne on mul neid sebida ju, pmst näitate et ainsad kannatajad teie, kuna mul oli 2 authi siis ja ma olen vahetanud 1he ja müünud 1he siis pole ma sellest mitte midagi muud saanud kui kahjumit kui ma teile mõlemale järsku uue peaks ostma, fakk 400.- ma välja ei käi, enne pange ban julmalt, nvm... SORRY teile mõlemale, vb saan ühe authi ma ei tea kas seda teist saaks tööle jälle, kui saangi authi siis p2rnakale, sawned , sulle võin pakkuda mingit muud authi. Selgub homseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra mida ma teha saaan ??? Inimlik eksitus, jube lihtne on mul neid sebida ju, pmst näitate et ainsad kannatajad teie, kuna mul oli 2 authi siis ja ma olen vahetanud 1he ja müünud 1he siis pole ma sellest mitte midagi muud saanud kui kahjumit kui ma teile mõlemale järsku uue peaks ostma, fakk 400.- ma välja ei käi, enne pange ban julmalt, nvm... SORRY teile mõlemale, vb saan ühe authi ma ei tea kas seda teist saaks tööle jälle, kui saangi authi siis p2rnakale, sawned , sulle võin pakkuda mingit muud authi. Selgub homseks.

 

sa annad neile autgid tagasi ( wc , hunt ) nagu ma aru sain , ja maksad peale. ja asi kompu.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teretulemastas võis vabalt email helpdeski abil omale rsbots.net -ist uue authi küsida ja vana authi bannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teretulemastas võis vabalt email helpdeski abil omale rsbots.net -ist uue authi küsida ja vana authi bannida.

 

Ja samahästi võis sawned ise selle authi edasi müüja ja sellepärast jääbki siin asi kahjuks selgusetuks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.