PDA

View Full Version : jalgpall95@hotmail.com on scammer

NiaR
27. oktoober 2009, 12:25
Kas keegi tuleb veel mulle ütlema, et ma annaks pinni ennem ja siis raha?? Ma saadaks sellise tüübi kohe p**se.
Just andsin ühele tüübile pini ennem ja oi imet, ma sain scämmi. MSN on tal [email:15yygddb]jalgpall95@hotmail.com[/email:15yygddb], siinses foorumis on tema kasutajanimi "iCe .". Keegi teab, kus ta elab või telfi nr?
Tema eelmine kasutaja oli vist "taks22", kes on banned.
Bannige ta ära vms.
http://img11.imageshack.us/img11/5152/scammho.th.jpg (http://img11.imageshack.us/i/scammho.jpg/)

noobish
27. oktoober 2009, 12:30
vale koht!

matuh
27. oktoober 2009, 12:30
Vales kohas see peaks scämmerite all olema.

Graffit
27. oktoober 2009, 12:31
Lol? miks elukohta teada tahad? Arvad et ähvardad sellega et lähed
kohale? hahahha:D ma olen 100% kindel et sa ei lähe sinna. Isegi siis
kui teaksid kõiki andmeid.
Mina tean ainult ühte korda ja see oli siis kui mingi crish kelbile külla ja
see oli sellepärast et mingi sittaks üle lasknud. Kõik on sellised, et andke andmed ma l2hed taon ta ära ja võtan paar sõpra ka kaasa siis nad võtavad best friendid kurikad ka kaasa ja jiis l2hme kõik koos kaklema ruunskeibi pärast.

iCe .
27. oktoober 2009, 12:39
Saad pinni tagasi. Praegu hakkasin mõtlema et sitasti tegin. Mulle tehakse juba pinni kätte saan annan sulle.

NiaR
27. oktoober 2009, 12:42
Saad pinni tagasi. Praegu hakkasin mõtlema et sitasti tegin. Mulle tehakse juba pinni kätte saan annan sulle.
Sa scammid mult pini ära ja natukese aja pärast ütled, et ma saan pini tagasi?? Sa oled imelik või? Miks sa kohe siis scammisid, scamm on scamm minu teada, ja seda pini sa mulle nkn tagasi ei anna, ja võta mult msnis block maha.

iCe .
27. oktoober 2009, 12:43
Sa scammid mult pini ära ja natukese aja pärast ütled, et ma saan pini tagasi?? Sa oled imelik või? Miks sa kohe siis scammisid, scamm on scamm minu teada, ja seda pini sa mulle nkn tagasi ei anna, ja võta mult msnis block maha.

Võtsin aga sa pole sees. Pinni saad kah tagasi saatsin sollid ära juba ühele teeb pinni hetkel.

ShiNe .
27. oktoober 2009, 15:02
Kle NiaR . Ma tean tema kohta kõiki andmeid mida vaja ,aga sulle ma ikka ei anna kuna mida sa teed nendega ? Lähed kohale ja annad lõuga ? Tahaks näha . Sa mingi 13 aastane memmekas kes tahab ainult kõvat meest siin foorumis mängida ja teinekord vaata ka kuhu teema teed !

Mescalinum
27. oktoober 2009, 16:04
Kle NiaR . Ma tean tema kohta kõiki andmeid mida vaja ,aga sulle ma ikka ei anna kuna mida sa teed nendega ? Lähed kohale ja annad lõuga ? Tahaks näha . Sa mingi 13 aastane memmekas kes tahab ainult kõvat meest siin foorumis mängida ja teinekord vaata ka kuhu teema teed !

Ja sina, isalõvi.
Ütle, mis ta siis tegema peaks.
Scämmeril kätt suruma?
:uni:

ShiNe .
27. oktoober 2009, 16:09
tra ma tahaks näha sellist venda kes otsib ülesse selle venna kes laseb ühe pinniga üle ja annab siis lõuga.
Edu teile pubekad . !

,aga jhm kui tahate siis pange talle ip bän ja rohkem ta scammida ei saa.

Mescalinum
27. oktoober 2009, 16:18
tra ma tahaks näha sellist venda kes otsib ülesse selle venna kes laseb ühe pinniga üle ja annab siis lõuga.
Edu teile pubekad . !

,aga jhm kui tahate siis pange talle ip bän ja rohkem ta scammida ei saa.

Ega vist ip-d muuta ei saa?:wa:

NiaR
27. oktoober 2009, 18:03
Olen kindlasti 13 aastane, kuule idioot, ma oleks tahtnud tema asukohta teadaselle , et kui ta oleks kuskil minu linnas elanud, siis ma oleks rääkima temaga läinud ja mitte lõuga andma nagu sinusugune tatt seda teeks. Hoia parem plõks kinni, kui sa mu vanust ei tea.

Tankist
27. oktoober 2009, 18:11
Irv , Rain ja Ken/Maku scammivad siin juba w :D , ei no äge värk (y).

Da Nag
27. oktoober 2009, 18:11
Kas vanus näitab midagi? EI!!!! Kui ta oleks isegi 10 võiks ta anda 20 aastasele ossile peksa... Vanus ei näita midagi.

Holy neeb
27. oktoober 2009, 18:14
vittu sa oled ikka eriline ohmoon, nagu näha ta ütles, et ta annab pini tagasi //case close

mis siin enam tõmmelda

NiaR
27. oktoober 2009, 18:16
Ma pole väitnudki, et ma annan talle lõuga, saage juba aru. :D ShiNe tahab siin lihtsalt kõvat meest mängida, et tal on midagi vastu rääkida, osta elu endale, siis tule siia mõnitama teisi.

Graffit
27. oktoober 2009, 21:32
Omfg!! Ärge bannige ice!!
Täna l2ksin säästu marketisse. Mask peas ja relv käes. Karjusin raha siia. Poemüüad andsid raha ja uksest välja minnes oli 3 mendi autot poe ees ja j2in vahele. Ütlesin et vabandust et ma enam nii ei tee ja mendid lasid mind rahaga minema.

Nii nüüd ärge jalgpall95 bannige, käituge nagu politseit täna minuga. Ja ice ära pinni anna kuna mendid lubasid ka täna mul minema minna rahaga.

marek62
27. oktoober 2009, 22:05
Issand jumal no, kuidas on võimalik sellise nimega tüübilt üle saada? Sa olid/oled ikka ülimalt loll ju. 95 lõpus tähendab, et tüüp 13/14, arvata võib, et sellised mingid idud -.-

Graffit
27. oktoober 2009, 22:40
Omatud...

Dumby
27. oktoober 2009, 23:43

Ärge banige!!! Ta tahaks paar korda veel scammida.

Netsky
27. oktoober 2009, 23:50
lol .
Bann peale ja korras .
Mis siin nii keerulist ?:D

Hullkaru5
28. oktoober 2009, 03:38
No imo peaks ta vähemalt hoiatuse saama ka siis, kui raha ära maksab või pinni tagastab, scam on scam:-)

Millegipärast kõik kisavad, et ''niikuinii sa ei lähe talle lõuga andma'' kui teema algataja küsib scammeri kontaktandmeid. Kust te üldse võtate, et ta läheb kohe kallale scammerile? Vbla läheb lihtsalt rääkima temaga sel teemal ja üritab sel viisil raha/pinni kätte saada. Pealegi võib scammer kohe raha/pinni tagastada, kui näeb, et levitatakse tema kontaktandmeid...

homm88
28. oktoober 2009, 07:13
Issand jumal no, kuidas on võimalik sellise nimega tüübilt üle saada? Sa olid/oled ikka ülimalt loll ju. 95 lõpus tähendab, et tüüp 13/14, arvata võib, et sellised mingid idud -.-

Ma olen ka 95 sündinud. :d

Soovitaks üritada tal lasta tagasi maksta ja lubada, et scammi eest ei saa banni - ja siis ban evade eest ban peale lükata. :cool: :eat:

NiaR
28. oktoober 2009, 11:51
No imo peaks ta vähemalt hoiatuse saama ka siis, kui raha ära maksab või pinni tagastab, scam on scam:-)

Millegipärast kõik kisavad, et ''niikuinii sa ei lähe talle lõuga andma'' kui teema algataja küsib scammeri kontaktandmeid. Kust te üldse võtate, et ta läheb kohe kallale scammerile? Vbla läheb lihtsalt rääkima temaga sel teemal ja üritab sel viisil raha/pinni kätte saada. Pealegi võib scammer kohe raha/pinni tagastada, kui näeb, et levitatakse tema kontaktandmeid...
Oh, vähemalt üks normaalne inimene, kes ei mõtle ainult pussitamisele ja lõuga andmisele. :)

NiaR
28. oktoober 2009, 23:40

Oh, vähemalt üks normaalne inimene, kes ei mõtle ainult pussitamisele ja lõuga andmisele. :)

Davaj, adminid, pange sitale bann, ta lubas mulle pinni tagasi anda, siiamaani pole midagi saanud. Ma ütlesin ka talle, et täna on viimane päev, ikka pole tagasi andnud uut pinni. Ja nagu ma aru sain, on ta varem ka scamminud, ikka pole veel õppust võtnud, pange ip bann talle ja ongi kõik.

MarT .
29. oktoober 2009, 00:07
Omfg!! Ärge bannige ice!!
Täna l2ksin säästu marketisse. Mask peas ja relv käes. Karjusin raha siia. Poemüüad andsid raha ja uksest välja minnes oli 3 mendi autot poe ees ja j2in vahele. Ütlesin et vabandust et ma enam nii ei tee ja mendid lasid mind rahaga minema.

Nii nüüd ärge jalgpall95 bannige, käituge nagu politseit täna minuga. Ja ice ära pinni anna kuna mendid lubasid ka täna mul minema minna rahaga.

Irw ..

See oli üks hea nali . :D Nagu anekdoot xD

Sain krambid tho .

Aga jah , me fire u ice gf s0n .

NiaR
29. oktoober 2009, 13:28
Kas siin ei pandagi scammimise eest banne v? Dvj, ma hakkan ka siis scammima.

M i h k e l
29. oktoober 2009, 13:46
ei panda jah, eku tunnistas et lasi üle ikka ei saanud banni

Loom
29. oktoober 2009, 14:04
ei panda jah, eku tunnistas et lasi üle ikka ei saanud banni
Lol, mida V _ _ _ U sa ajad??
Ta ei lasknud sind yle lmao.

NiaR
29. oktoober 2009, 15:32
Ta lasi mind üle.

Hullkaru5
29. oktoober 2009, 15:39
Oleks vaja aktiivset modet, kes scammimistega tegeleks, sest manray loobus sellest ja pole enam kedagi, kes scammereid banniks=/

Isegi kui scammer saab lõpuks banni, siis selleks ajaks on ta juba veel mitu venda üle lasknud...

niisama :D
29. oktoober 2009, 17:42
ta tell nr 57877835

NiaR
29. oktoober 2009, 18:03
Ma tean juba ta telfi nr, ta oli mul msnis, siis tal oli msni pealkiri tema telefoni number. Aga ega ma eriti ei tahagi seda pinni, sest ma saaks ise ka endale teha, kui mul vaja on. Asi on põhimõttes, kui ta scammis, siis peab ta mingi "karistuse" ka ju saama. :huh:

iCe .
29. oktoober 2009, 21:22
Ma tean juba ta telfi nr, ta oli mul msnis, siis tal oli msni pealkiri tema telefoni number. Aga ega ma eriti ei tahagi seda pinni, sest ma saaks ise ka endale teha, kui mul vaja on. Asi on põhimõttes, kui ta scammis, siis peab ta mingi "karistuse" ka ju saama. :huh:

Selge . Ban me modes ! Its my last wish in this forum!

Tanel
29. oktoober 2009, 22:10
Banned