Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jalgpall95@hotmail.com on scammer

Soovitatud postitused

Kas keegi tuleb veel mulle ütlema, et ma annaks pinni ennem ja siis raha?? Ma saadaks sellise tüübi kohe p**se.

Just andsin ühele tüübile pini ennem ja oi imet, ma sain scämmi. MSN on tal [email:15yygddb]jalgpall95@hotmail.com[/email:15yygddb], siinses foorumis on tema kasutajanimi "iCe .". Keegi teab, kus ta elab või telfi nr?

Tema eelmine kasutaja oli vist "taks22", kes on banned.

Bannige ta ära vms.

scammho.th.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vales kohas see peaks scämmerite all olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol? miks elukohta teada tahad? Arvad et ähvardad sellega et lähed

kohale? hahahha:D ma olen 100% kindel et sa ei lähe sinna. Isegi siis

kui teaksid kõiki andmeid.

Mina tean ainult ühte korda ja see oli siis kui mingi crish kelbile külla ja

see oli sellepärast et mingi sittaks üle lasknud. Kõik on sellised, et andke andmed ma l2hed taon ta ära ja võtan paar sõpra ka kaasa siis nad võtavad best friendid kurikad ka kaasa ja jiis l2hme kõik koos kaklema ruunskeibi pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Saad pinni tagasi. Praegu hakkasin mõtlema et sitasti tegin. Mulle tehakse juba pinni kätte saan annan sulle.

Sa scammid mult pini ära ja natukese aja pärast ütled, et ma saan pini tagasi?? Sa oled imelik või? Miks sa kohe siis scammisid, scamm on scamm minu teada, ja seda pini sa mulle nkn tagasi ei anna, ja võta mult msnis block maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa scammid mult pini ära ja natukese aja pärast ütled, et ma saan pini tagasi?? Sa oled imelik või? Miks sa kohe siis scammisid, scamm on scamm minu teada, ja seda pini sa mulle nkn tagasi ei anna, ja võta mult msnis block maha.

 

Võtsin aga sa pole sees. Pinni saad kah tagasi saatsin sollid ära juba ühele teeb pinni hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle NiaR . Ma tean tema kohta kõiki andmeid mida vaja ,aga sulle ma ikka ei anna kuna mida sa teed nendega ? Lähed kohale ja annad lõuga ? Tahaks näha . Sa mingi 13 aastane memmekas kes tahab ainult kõvat meest siin foorumis mängida ja teinekord vaata ka kuhu teema teed !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle NiaR . Ma tean tema kohta kõiki andmeid mida vaja ,aga sulle ma ikka ei anna kuna mida sa teed nendega ? Lähed kohale ja annad lõuga ? Tahaks näha . Sa mingi 13 aastane memmekas kes tahab ainult kõvat meest siin foorumis mängida ja teinekord vaata ka kuhu teema teed !

 

Ja sina, isalõvi.

Ütle, mis ta siis tegema peaks.

Scämmeril kätt suruma?

:uni:


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra ma tahaks näha sellist venda kes otsib ülesse selle venna kes laseb ühe pinniga üle ja annab siis lõuga.

Edu teile pubekad . !

 

,aga jhm kui tahate siis pange talle ip bän ja rohkem ta scammida ei saa.

 

Ega vist ip-d muuta ei saa?:wa:


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kle NiaR . Ma tean tema kohta kõiki andmeid mida vaja ,aga sulle ma ikka ei anna kuna mida sa teed nendega ? Lähed kohale ja annad lõuga ? Tahaks näha . Sa mingi 13 aastane memmekas kes tahab ainult kõvat meest siin foorumis mängida ja teinekord vaata ka kuhu teema teed !

Olen kindlasti 13 aastane, kuule idioot, ma oleks tahtnud tema asukohta teadaselle , et kui ta oleks kuskil minu linnas elanud, siis ma oleks rääkima temaga läinud ja mitte lõuga andma nagu sinusugune tatt seda teeks. Hoia parem plõks kinni, kui sa mu vanust ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omfg!! Ärge bannige ice!!

Täna l2ksin säästu marketisse. Mask peas ja relv käes. Karjusin raha siia. Poemüüad andsid raha ja uksest välja minnes oli 3 mendi autot poe ees ja j2in vahele. Ütlesin et vabandust et ma enam nii ei tee ja mendid lasid mind rahaga minema.

 

Nii nüüd ärge jalgpall95 bannige, käituge nagu politseit täna minuga. Ja ice ära pinni anna kuna mendid lubasid ka täna mul minema minna rahaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saad pinni tagasi. Praegu hakkasin mõtlema et sitasti tegin. Mulle tehakse juba pinni kätte saan annan sulle.

 

Ärge banige!!! Ta tahaks paar korda veel scammida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lol .

Bann peale ja korras .

Mis siin nii keerulist ?:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No imo peaks ta vähemalt hoiatuse saama ka siis, kui raha ära maksab või pinni tagastab, scam on scam:-)

 

Millegipärast kõik kisavad, et ''niikuinii sa ei lähe talle lõuga andma'' kui teema algataja küsib scammeri kontaktandmeid. Kust te üldse võtate, et ta läheb kohe kallale scammerile? Vbla läheb lihtsalt rääkima temaga sel teemal ja üritab sel viisil raha/pinni kätte saada. Pealegi võib scammer kohe raha/pinni tagastada, kui näeb, et levitatakse tema kontaktandmeid...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal no, kuidas on võimalik sellise nimega tüübilt üle saada? Sa olid/oled ikka ülimalt loll ju. 95 lõpus tähendab, et tüüp 13/14, arvata võib, et sellised mingid idud -.-

 

Ma olen ka 95 sündinud. :D

 

 

 

Soovitaks üritada tal lasta tagasi maksta ja lubada, et scammi eest ei saa banni - ja siis ban evade eest ban peale lükata. :cool: :eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No imo peaks ta vähemalt hoiatuse saama ka siis, kui raha ära maksab või pinni tagastab, scam on scam:-)

 

Millegipärast kõik kisavad, et ''niikuinii sa ei lähe talle lõuga andma'' kui teema algataja küsib scammeri kontaktandmeid. Kust te üldse võtate, et ta läheb kohe kallale scammerile? Vbla läheb lihtsalt rääkima temaga sel teemal ja üritab sel viisil raha/pinni kätte saada. Pealegi võib scammer kohe raha/pinni tagastada, kui näeb, et levitatakse tema kontaktandmeid...

Oh, vähemalt üks normaalne inimene, kes ei mõtle ainult pussitamisele ja lõuga andmisele. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No imo peaks ta vähemalt hoiatuse saama ka siis, kui raha ära maksab või pinni tagastab, scam on scam:-)

 

Millegipärast kõik kisavad, et ''niikuinii sa ei lähe talle lõuga andma'' kui teema algataja küsib scammeri kontaktandmeid. Kust te üldse võtate, et ta läheb kohe kallale scammerile? Vbla läheb lihtsalt rääkima temaga sel teemal ja üritab sel viisil raha/pinni kätte saada. Pealegi võib scammer kohe raha/pinni tagastada, kui näeb, et levitatakse tema kontaktandmeid...

Oh, vähemalt üks normaalne inimene, kes ei mõtle ainult pussitamisele ja lõuga andmisele. :)

 

Davaj, adminid, pange sitale bann, ta lubas mulle pinni tagasi anda, siiamaani pole midagi saanud. Ma ütlesin ka talle, et täna on viimane päev, ikka pole tagasi andnud uut pinni. Ja nagu ma aru sain, on ta varem ka scamminud, ikka pole veel õppust võtnud, pange ip bann talle ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.