Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer eku

Soovitatud postitused

Ostsin kasutaja talt, ütles et kasutaja ei tohiks banni saada, tegin kasutaja p2p, tegin def 51 sw, nende punktide eest mis tal olid, nüüd kasutaja banned , ütles et ma ise nüüd NKN bottisin, et sain banni, tavaliselt pole nii et, botid esimest korda ja kohe paari päeva pärast ban.. tavaliselt saad kuu aja pärast alles banni.. nüüd tahan 20$ ja authi tagasi, või panen talle negatiivse tehingu!

kui raha tagasi ei saa siis gf 56 tehingu

vahveleku.bmp

ekuscammer.bmp

 

see ei saa olla võimalik et ma saan 4 päevaga omale banni sebida. sellest 1 päev ma mängisin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei? ta ütles et ei saa banni sellega 2 nädalat tagasi bottis viimati, nüüd banhammer minul, ma ei saanud mängidagi sellega

 

raha tagasi or ban eku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tema pole süüdi teemas oli tal kirjas selgelt et kasutajaga on botitud ! Bannis fagex mitte eku !

 

Esimeses postis polnud küll kirjutatud, et kasutaja on botitud? V6i mis? No ja Mihklil on mõnes mõttes õigus. Tema ei saanud kasutaja eest banni, sest banni saab m6ne ajapärast alles ju. Eku peaks raha tagasi maksma tegelt. Mingi 75% kasv6i.

Aa ja iCele midagi

Kasutajaga probleeme ei teki !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes käskis osta botitud acci? Teadsid ,et acci botiti ja ostsid? Sa oled idioot.

Osta acc mida on botitud, saad hiljem bänned ja tuled nutma, mine arene, Oma viga ,et nii loll olid ja ostsid acci, järgmine kord tea ,et ära osta botitud acce, või tee ise endale acc.

 

Sama, ma müün katkist autot, ostja teab mis viga on ja ,et auto on kaktkine, ostab ära, ja läheb varsti perse ja siis on müüa süüdi selles?

Ei ole, kuna müüa teavitas et auto katki ja oma viga ,et ostis.

Mis kuradi tagasi maksmist ajate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Raha tagasi ei maksa, authi tagasi ei anna = Ban.

Palju õnne!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Raha tagasi ei maksa, authi tagasi ei anna = Ban.

Palju õnne!

 

Dumby, mõtle ka peaga, toon veel näite.

Kui sa ostad mingi saia poest, seal kirjas ,et parim enne möödas. Hakkad kodus sööma ja näiteks see on halvaks läinud, ega sa ei lähe poodi ja ei ütle ,et näete, sai on halb ja tahan raha tagasi, sa ise võtsid riski ja ostsid selle saia, sama on kasutajaga, ta ise võttis riski ja ostis botitud acci. Või tahate väite ,et EKU pani püssi kuklale ja ütles ,et kui ei osta siis lasen maha? Keegi ei sundinud sind mihkel, nii ,et kui nii loll oled, siis oma viga ausõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

umm. saab küll nii, pood pead raha tagasi andma, kui ei anna, esitad kaebuse, kuna ta ise ütles KASUTAJAGA ON KÕIK KORRAS !!! EI TEKKI PROBLEEME

KASUTAJAGA ON KÕIK KORRAS !!! EI TEKKI PROBLEEME

KASUTAJAGA ON KÕIK KORRAS !!! EI TEKKI PROBLEEME

KASUTAJAGA ON KÕIK KORRAS !!! EI TEKKI PROBLEEME

 

 

raha tagasi or ban talle. auth on mul olemas, laseb

 

K-Cobain

Ma ostan telefoni, peale 4 päeva telefoni omamist ja vaid päevakest kasutamist see enam ei toimi.

 

 

 

 

Kõikidel kasutajatel vastutab omanik bannide eest 2 nädalat kasutaja müümise ejast.

 

 

jah, kohe raha tagasi, 14 päeva on tarbijal õigus tagastada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes käskis osta botitud acci? Teadsid ,et acci botiti ja ostsid? Sa oled idioot.

Osta acc mida on botitud, saad hiljem bänned ja tuled nutma, mine arene, Oma viga ,et nii loll olid ja ostsid acci, järgmine kord tea ,et ära osta botitud acce, või tee ise endale acc.

 

Sama, ma müün katkist autot, ostja teab mis viga on ja ,et auto on kaktkine, ostab ära, ja läheb varsti perse ja siis on müüa süüdi selles?

Ei ole, kuna müüa teavitas et auto katki ja oma viga ,et ostis.

Mis kuradi tagasi maksmist ajate.

 

Tra mida sa ise ajad. Mitu korda ma tsiteerima pean. Kirjutas probleeme ei tule.

Ta ei ütelnud, et kasutaja on botted. ( Noh ise on muidugi aru saada) Aga Mihkel ise pole ju iseenesest süüdi? Tema ju ei bottinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

K-Cobain.

Mängid lolli või oled loll?

 

Kuna ekul oli müügiteemas selge sõnaga kirjas, et ei teki probleeme. Miks peaks siis Mihkel arvama, et see on botted või mis iganes. Kui eku müüs seda kasutajat, ta ju garanteeris, et kasutaja ei saa banni!

 

Mihkil on täielik õigus 100% raha tagasi nõuda!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli teemas kirjas, et kasutaja botitud, ma muutsin selle ära, PEALE SEDA, KUI TA SELLE OSTIS !

Ja muideks, meil polnud kokkulepet - ei mingisugust !

Muideks selle, et probleeme ei teki mõtlesin ma seda, et ei võeta tagasi jne.

VB bottisid sina sellega ?

Mis sa sellepeale ütled ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis väljenda oma mõtet järgmine kord laiemalt!

 

See sama hästi:

müün acci mis on 100% Botted.

Kirjas, et probleeme ei teki, acc banni ei saa.

Uue omaniku käes saab banni.

Siis ütled, et ah ma mõtlesin, et offensive language eest ei saa bani?

 

Ole normaalne ja maksa raha tagasi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VB bottisid sina sellega ?

Mis sa sellepeale ütled ?

 

Rofl ta ei saaks selle eest nii ruttu banni ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli teemas kirjas, et kasutaja botitud, ma muutsin selle ära, PEALE SEDA, KUI TA SELLE OSTIS !

Ja muideks, meil polnud kokkulepet - ei mingisugust !

Muideks selle, et probleeme ei teki mõtlesin ma seda, et ei võeta tagasi jne.

VB bottisid sina sellega ?

Mis sa sellepeale ütled ?

 

 

 

 

Kas sa ütlesid talle et muutsid ära ?

Tõesti ,seleta lahti mida sa mõtlesid :D


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No tee ruttu, kui homme õhtul kell 24:00 pole raha kohal lasen banni scammimise eest panna, kuna sa ütlesid et probleeme ei teki, bottisid 2 nädalat tagasi, noh usaldasin sind, arvasin, et sa nagu mõtlesid sellele et ma ei saa banni, aga sain vot. nüüd tahan raha tagasi..sul 56 tehingu (OLI, mitte enam kauaks), näed, kurat usaldasin sind, anna raha siia nüüd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingit raha ma ei tagasta, see mind ei huvita mida sina mõtled.

Ostmisega oli sul ju nii kiire.

Ja kasutaja oli nädal sinu käes ja sa bottisid sellega, ei tahtnud seda ennem mainida, aga mul omad allikad. (sw nimelt).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra, ajuhälbega? Kui tal oli teemas kirjas ,et botitud, siis see TÄHENDAB ET BOTITUD; kui ei näe lugeda siis türa sinu enda probleem.

Ostku prillid, siis vast järgmine kord loeb välja kas botitud või mitte.

Tee endale ise üks korralik acc, siis ei tule vb probleeme.

 

Kuna teemas oli kirjas ,et acc botitud, siis see tähendab ,et botitud, ise võtsid riski, lepi sellega.

Järgmine kord tead ja oled targem,.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

4 päeva oli kasutaja minu käes, kui raha tagasi ei anna saad banni foorumist

 

all ka kirjas et kasutajaga probleeme ei teki ja ma ei saanud sw bottida, võtsin swst need 3 zeali välja ja sain lvli kätte

 

aga anna andeks. kuida on võimalik 4 päevaga banni saada, tavaliselt läheb kuu aega vähemalt aega

 

Tra, ajuhälbega? Kui tal oli teemas kirjas ,et botitud, siis see TÄHENDAB ET BOTITUD; kui ei näe lugeda siis türa sinu enda probleem.

Ostku prillid, siis vast järgmine kord loeb välja kas botitud või mitte.

Tee endale ise üks korralik acc, siis ei tule vb probleeme.

 

Kuna teemas oli kirjas ,et acc botitud, siis see tähendab ,et botitud, ise võtsid riski, lepi sellega.

Järgmine kord tead ja oled targem,.

 

 

nüüd ongi nii et ostad acci päev hiljem jääd ilma accist, siis ütled, sinu probleem sa ostsid selle kasutaja, ei saa sa mingit raha tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nüüd ongi nii et ostad acci päev hiljem jääd ilma accist, siis ütled, sinu probleem sa ostsid selle kasutaja, ei saa sa mingit raha tagasi

 

 

ega ma ei räägi scämmimisest, vaid sellest ,et tal oli kirjas ,et acc botitud, sa ostsid ja sai bänni, ega ta süüdi polnud, sina ses suhtes võtsid riski ,et osta acci mis on botitud, soz aga nii see on.

Scämmimine on üldse teine teema, ära aja ühte patta seda.

 

EKU-l oli kirjas teemas ,et ACC BOTITUD, siis on alati mingine RISK ,et see acc saab bänned, sa ise võtsid selle riski ja ostsid selle acci endale, või käskis keegi osta endale seda? Oleksid võinud mingi muu acci osta, aga ei, ostsid botitud acci, lootsid ,et ei saa bänni kuid sai ning nüüd oled rahast ilma, ei vedanud, järgmine kord tead.

 

Hakkan ka näiteks nii tegema, ostan botitud acce, raha on paar milli peal, kannan selle raha teisele accile üle, acc saab bänned ja siis ütlen omanikule, dvi maksa raha tagasi, vapsjee hea tegevus oleks nii vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.