PDA

View Full Version : Scammer eku

M i h k e l
26. oktoober 2009, 13:55
Ostsin kasutaja talt, ütles et kasutaja ei tohiks banni saada, tegin kasutaja p2p, tegin def 51 sw, nende punktide eest mis tal olid, nüüd kasutaja banned , ütles et ma ise nüüd NKN bottisin, et sain banni, tavaliselt pole nii et, botid esimest korda ja kohe paari päeva pärast ban.. tavaliselt saad kuu aja pärast alles banni.. nüüd tahan 20$ ja authi tagasi, või panen talle negatiivse tehingu!
kui raha tagasi ei saa siis gf 56 tehingu
http://www.upload.ee/image/239876/vahveleku.bmp
http://www.upload.ee/image/239879/ekuscammer.bmp

see ei saa olla võimalik et ma saan 4 päevaga omale banni sebida. sellest 1 päev ma mängisin

iCe .
26. oktoober 2009, 14:20
Tema pole süüdi teemas oli tal kirjas selgelt et kasutajaga on botitud ! Bannis fagex mitte eku !

M i h k e l
26. oktoober 2009, 14:22
ei? ta ütles et ei saa banni sellega 2 nädalat tagasi bottis viimati, nüüd banhammer minul, ma ei saanud mängidagi sellega

raha tagasi or ban eku.

Infinity
26. oktoober 2009, 14:32
Tema pole süüdi teemas oli tal kirjas selgelt et kasutajaga on botitud ! Bannis fagex mitte eku !

Esimeses postis polnud küll kirjutatud, et kasutaja on botitud? V6i mis? No ja Mihklil on mõnes mõttes õigus. Tema ei saanud kasutaja eest banni, sest banni saab m6ne ajapärast alles ju. Eku peaks raha tagasi maksma tegelt. Mingi 75% kasv6i.
Aa ja iCele midagi

Kasutajaga probleeme ei teki !

M i h k e l
26. oktoober 2009, 14:33
jah, tahaks kasvõi 18.20$ tagasi

Bomber
26. oktoober 2009, 19:02
Mingi protsendi peaks ikka tagasi maksma ;) Kui alles ~14 päeva pärast,peale botitud kasutaja ostmist saab banned siis on enam-vähem ostja süü,mitte müüja.

homm88
26. oktoober 2009, 19:32
Kindlalt peab 100% tagasi maksma, lihtne ju.

K-Cobain
27. oktoober 2009, 13:36
Kes käskis osta botitud acci? Teadsid ,et acci botiti ja ostsid? Sa oled idioot.
Osta acc mida on botitud, saad hiljem bänned ja tuled nutma, mine arene, Oma viga ,et nii loll olid ja ostsid acci, järgmine kord tea ,et ära osta botitud acce, või tee ise endale acc.

Sama, ma müün katkist autot, ostja teab mis viga on ja ,et auto on kaktkine, ostab ära, ja läheb varsti perse ja siis on müüa süüdi selles?
Ei ole, kuna müüa teavitas et auto katki ja oma viga ,et ostis.
Mis kuradi tagasi maksmist ajate.

Dumby
27. oktoober 2009, 13:39
Raha tagasi ei maksa, authi tagasi ei anna = Ban.
Palju õnne!

K-Cobain
27. oktoober 2009, 13:51
Raha tagasi ei maksa, authi tagasi ei anna = Ban.
Palju õnne!

Dumby, mõtle ka peaga, toon veel näite.
Kui sa ostad mingi saia poest, seal kirjas ,et parim enne möödas. Hakkad kodus sööma ja näiteks see on halvaks läinud, ega sa ei lähe poodi ja ei ütle ,et näete, sai on halb ja tahan raha tagasi, sa ise võtsid riski ja ostsid selle saia, sama on kasutajaga, ta ise võttis riski ja ostis botitud acci. Või tahate väite ,et EKU pani püssi kuklale ja ütles ,et kui ei osta siis lasen maha? Keegi ei sundinud sind mihkel, nii ,et kui nii loll oled, siis oma viga ausõna.

homm88
27. oktoober 2009, 14:47
K-Cobain
Ma ostan telefoni, peale 4 päeva telefoni omamist ja vaid päevakest kasutamist see enam ei toimi.

Kõikidel kasutajatel vastutab omanik bannide eest 2 nädalat kasutaja müümise ejast.

M i h k e l
27. oktoober 2009, 16:07
umm. saab küll nii, pood pead raha tagasi andma, kui ei anna, esitad kaebuse, kuna ta ise ütles KASUTAJAGA ON KÕIK KORRAS !!! EI TEKKI PROBLEEME
KASUTAJAGA ON KÕIK KORRAS !!! EI TEKKI PROBLEEME

raha tagasi or ban talle. auth on mul olemas, laseb

K-Cobain
Ma ostan telefoni, peale 4 päeva telefoni omamist ja vaid päevakest kasutamist see enam ei toimi.

Kõikidel kasutajatel vastutab omanik bannide eest 2 nädalat kasutaja müümise ejast.

jah, kohe raha tagasi, 14 päeva on tarbijal õigus tagastada.

Infinity
27. oktoober 2009, 17:46
Kes käskis osta botitud acci? Teadsid ,et acci botiti ja ostsid? Sa oled idioot.
Osta acc mida on botitud, saad hiljem bänned ja tuled nutma, mine arene, Oma viga ,et nii loll olid ja ostsid acci, järgmine kord tea ,et ära osta botitud acce, või tee ise endale acc.

Sama, ma müün katkist autot, ostja teab mis viga on ja ,et auto on kaktkine, ostab ära, ja läheb varsti perse ja siis on müüa süüdi selles?
Ei ole, kuna müüa teavitas et auto katki ja oma viga ,et ostis.
Mis kuradi tagasi maksmist ajate.

Tra mida sa ise ajad. Mitu korda ma tsiteerima pean. Kirjutas probleeme ei tule.
Ta ei ütelnud, et kasutaja on botted. ( Noh ise on muidugi aru saada) Aga Mihkel ise pole ju iseenesest süüdi? Tema ju ei bottinud.

Loom
27. oktoober 2009, 17:54
K-Cobain.
Mängid lolli või oled loll?

Kuna ekul oli müügiteemas selge sõnaga kirjas, et ei teki probleeme. Miks peaks siis Mihkel arvama, et see on botted või mis iganes. Kui eku müüs seda kasutajat, ta ju garanteeris, et kasutaja ei saa banni!

Mihkil on täielik õigus 100% raha tagasi nõuda!

M i h k e l
27. oktoober 2009, 20:52
up up, kui tänaseks raha pole kohal siis banhammer

Eku
28. oktoober 2009, 00:23
Mul oli teemas kirjas, et kasutaja botitud, ma muutsin selle ära, PEALE SEDA, KUI TA SELLE OSTIS !
Ja muideks, meil polnud kokkulepet - ei mingisugust !
Muideks selle, et probleeme ei teki mõtlesin ma seda, et ei võeta tagasi jne.
VB bottisid sina sellega ?
Mis sa sellepeale ütled ?

Loom
28. oktoober 2009, 01:00
Siis väljenda oma mõtet järgmine kord laiemalt!

See sama hästi:
müün acci mis on 100% Botted.
Kirjas, et probleeme ei teki, acc banni ei saa.
Uue omaniku käes saab banni.
Siis ütled, et ah ma mõtlesin, et offensive language eest ei saa bani?

Ole normaalne ja maksa raha tagasi.

misvaatad
28. oktoober 2009, 01:04
midagi ära maksa tagasi , ma tahtsin isegi seda acci osta;)ja seal oli kirjas et acc on botted.

Infinity
28. oktoober 2009, 01:07

Rofl ta ei saaks selle eest nii ruttu banni ...

Jobukarla
28. oktoober 2009, 01:08
Mul oli teemas kirjas, et kasutaja botitud, ma muutsin selle ära, PEALE SEDA, KUI TA SELLE OSTIS !
Ja muideks, meil polnud kokkulepet - ei mingisugust !
Muideks selle, et probleeme ei teki mõtlesin ma seda, et ei võeta tagasi jne.

Kas sa ütlesid talle et muutsid ära ?
Tõesti ,seleta lahti mida sa mõtlesid :D

M i h k e l
28. oktoober 2009, 01:12
No tee ruttu, kui homme õhtul kell 24:00 pole raha kohal lasen banni scammimise eest panna, kuna sa ütlesid et probleeme ei teki, bottisid 2 nädalat tagasi, noh usaldasin sind, arvasin, et sa nagu mõtlesid sellele et ma ei saa banni, aga sain vot. nüüd tahan raha tagasi..sul 56 tehingu (OLI, mitte enam kauaks), näed, kurat usaldasin sind, anna raha siia nüüd

Eku
28. oktoober 2009, 02:12
Mingit raha ma ei tagasta, see mind ei huvita mida sina mõtled.
Ostmisega oli sul ju nii kiire.
Ja kasutaja oli nädal sinu käes ja sa bottisid sellega, ei tahtnud seda ennem mainida, aga mul omad allikad. (sw nimelt).

K-Cobain
28. oktoober 2009, 02:23
Tra, ajuhälbega? Kui tal oli teemas kirjas ,et botitud, siis see TÄHENDAB ET BOTITUD; kui ei näe lugeda siis türa sinu enda probleem.
Ostku prillid, siis vast järgmine kord loeb välja kas botitud või mitte.
Tee endale ise üks korralik acc, siis ei tule vb probleeme.

Kuna teemas oli kirjas ,et acc botitud, siis see tähendab ,et botitud, ise võtsid riski, lepi sellega.
Järgmine kord tead ja oled targem,.

M i h k e l
28. oktoober 2009, 12:38
4 päeva oli kasutaja minu käes, kui raha tagasi ei anna saad banni foorumist

all ka kirjas et kasutajaga probleeme ei teki ja ma ei saanud sw bottida, võtsin swst need 3 zeali välja ja sain lvli kätte

aga anna andeks. kuida on võimalik 4 päevaga banni saada, tavaliselt läheb kuu aega vähemalt aega

Tra, ajuhälbega? Kui tal oli teemas kirjas ,et botitud, siis see TÄHENDAB ET BOTITUD; kui ei näe lugeda siis türa sinu enda probleem.
Ostku prillid, siis vast järgmine kord loeb välja kas botitud või mitte.
Tee endale ise üks korralik acc, siis ei tule vb probleeme.

Kuna teemas oli kirjas ,et acc botitud, siis see tähendab ,et botitud, ise võtsid riski, lepi sellega.
Järgmine kord tead ja oled targem,.

nüüd ongi nii et ostad acci päev hiljem jääd ilma accist, siis ütled, sinu probleem sa ostsid selle kasutaja, ei saa sa mingit raha tagasi

K-Cobain
28. oktoober 2009, 14:20
nüüd ongi nii et ostad acci päev hiljem jääd ilma accist, siis ütled, sinu probleem sa ostsid selle kasutaja, ei saa sa mingit raha tagasi[/QUOTE]

ega ma ei räägi scämmimisest, vaid sellest ,et tal oli kirjas ,et acc botitud, sa ostsid ja sai bänni, ega ta süüdi polnud, sina ses suhtes võtsid riski ,et osta acci mis on botitud, soz aga nii see on.
Scämmimine on üldse teine teema, ära aja ühte patta seda.

EKU-l oli kirjas teemas ,et ACC BOTITUD, siis on alati mingine RISK ,et see acc saab bänned, sa ise võtsid selle riski ja ostsid selle acci endale, või käskis keegi osta endale seda? Oleksid võinud mingi muu acci osta, aga ei, ostsid botitud acci, lootsid ,et ei saa bänni kuid sai ning nüüd oled rahast ilma, ei vedanud, järgmine kord tead.

Hakkan ka näiteks nii tegema, ostan botitud acce, raha on paar milli peal, kannan selle raha teisele accile üle, acc saab bänned ja siis ütlen omanikule, dvi maksa raha tagasi, vapsjee hea tegevus oleks nii vms?

M i h k e l
28. oktoober 2009, 14:37
Aga tema lubas mulle, PROBLEEME EI TEKI, sealhulgas ka banni saamine

no kui ta raha tagasi saadab annan passi temakätte, las mängib siis oma banned kasutajaga

Eku
28. oktoober 2009, 14:42
Sellest rahast sa võid usaldada, nii ei saa raha tagasi nõuda muideks + pane bm pilt , kus ikka kasutajanimi ka peal, vb muutsid sa hoopis kasutajanime ära ?

Painkiller
28. oktoober 2009, 14:44
Raha tagasi,või scammer.
Easy,

K-Cobain
28. oktoober 2009, 14:48
Tra siin ikka erilised maunod koos, mida ta tagasi maksma peab? Kui tra ta võttis riski,ega Eku ka ei saanud 100% kindel olla ,et acc bänni ei saa, ta lubas ,et ei saa, aga sina võtsid suurema riski mihkel, kuna ega tema ei saa öelda kas acc saab nüüd bänned või ei vms?
Sa ise võtsid selle riski.

Aga nohm siin nii targad tüübid ka koos, mul oleks pohhui, bänn oleks pohhui asi, alati saab uue acci teha, ja ega neid ei tehinguid ka kaua ei tee siin:)

Eku, minu soovitus:D Pohhui see, alati saad uue acci teha, nkn sa enam rsi ka ei pela ju:P Saad siis saad bänned, jas see tüüp saab aru ,et järgmine kord ärgu ostku botitud acci.
Bye.

Bomber
28. oktoober 2009, 15:03
Koguaeg on olnud,kui keegi müüb botitud acci ja saab kahe nädala jooksul uue omaniku käes banni macro eest siis müüja peab raha tagastama.Kuskil oli sama värk,Soul vist siin foorumis müüs acci ja acc sai paari päeva pärast banni ning niipalju kui ma aru sain siis ta tagastas raha.
Cobaini jutus on iva sees ju Egert,isegi kui ei maksa ära.Alati saad uue kasutaja teha :)

M i h k e l
28. oktoober 2009, 15:06
aga palun... siin pilt koos nimega (kohe tuleb)

Loom
28. oktoober 2009, 15:08
Tra siin ikka erilised maunod koos, mida ta tagasi maksma peab? Kui tra ta võttis riski,ega Eku ka ei saanud 100% kindel olla ,et acc bänni ei saa, ta lubas ,et ei saa, aga sina võtsid suurema riski mihkel, kuna ega tema ei saa öelda kas acc saab nüüd bänned või ei vms?
Sa ise võtsid selle riski.

Aga nohm siin nii targad tüübid ka koos, mul oleks pohhui, bänn oleks pohhui asi, alati saab uue acci teha, ja ega neid ei tehinguid ka kaua ei tee siin:)

Eku, minu soovitus:D Pohhui see, alati saad uue acci teha, nkn sa enam rsi ka ei pela ju:P Saad siis saad bänned, jas see tüüp saab aru ,et järgmine kord ärgu ostku botitud acci.
Bye.

See on sama nagu euronõuetegagi!
Kui neti teel ostetud kaubaga ei ole rahul, on kliendil õigus 14päeva jooksul raha tagasi nõuda!

Tema võttis küll riski aga sinul oli teemas kirjas, et PROBLEEME EI TEKI, see tähendas ka seda, et kasutaja EI SAA banni. Aga näed, kasutaja sai banni.

Ning ole normaalne, ükski botitud kasutaja ei saa 4 päeva jooksul banni peale bottimist.

Kahju küll aga kui sa raha ära ei maksa, saad sa siit banni.

M i h k e l
28. oktoober 2009, 15:09
http://www.upload.ee/image/242557/sunshine.bmp

Jobukarla
28. oktoober 2009, 15:12
Lil Fusioniga täiesti ühel arvamusel.

Eku
28. oktoober 2009, 17:00
Ei teki probleeme võib võtta kuidas tahad, mina mõtlesin selle alla, et ei võeta tagasi jne. JA KUS ON KIRJAS, ET KUI BOTID EI SAA BÄNNI 4 PÄEVA JOOKSUL ?

M i h k e l
28. oktoober 2009, 17:03
säästa ennast bannist ja saada raha tagasi. kas siis BAN ei ole probleem? misajast BAN pole probleem? on küll probleem

Loom
28. oktoober 2009, 17:42
Ei teki probleeme võib võtta kuidas tahad, mina mõtlesin selle alla, et ei võeta tagasi jne. JA KUS ON KIRJAS, ET KUI BOTID EI SAA BÄNNI 4 PÄEVA JOOKSUL ?
See on siililegi selge.
Jagex ei banni kunagi ennem ühte nädalat peale flagged olemist.

Hullkaru5
28. oktoober 2009, 18:49
Ei teki probleeme võib võtta kuidas tahad, mina mõtlesin selle alla, et ei võeta tagasi jne. JA KUS ON KIRJAS, ET KUI BOTID EI SAA BÄNNI 4 PÄEVA JOOKSUL ?Siis peadki kirjutama, mida sina mõtled selle all. Kuidas saad sa üldse anda garantiid, et ei teki probleeme, kui oled varem bottinud acciga? Järelikult sind ei saa usaldada=/

Kuigi ma nõustun, et Mihkel ise tegi natuke lollisti, et ostis acci, kui teadis, et on botitud. Siiski pole see tema süü, et banni sai, tema ju ei bottinud. Seega tuleks siiski vähemalt osa rahast tagastada. Vend ei jõudnud mängidagi üldse, kui juba banni sai, sest eelmine omanik oli bottinud...

Rapidload
28. oktoober 2009, 18:51
Tõsine draama, kuid see on arusaadav, sest keegi on oma rahast ilma.

Täiesti kahe otsaga asi, nii, et kõik jääb inimeste aususe taha kinni. Sellele tuginedes ennustan ma, et keegi ei maksa raha tagasi ja kannatajaks jääb selpuhul ostja.

Nimelt, kui ostu teemas on mainitud, et account on botted, siis ostja võtab endale selle riski, et account võib bani saada.
See, et accoundiga pole mitu nädalat botitud ei mängi mingit rolli, sest teoreetiliselt isegi siis, kui sa korraks botid mõne minuti on Jagexil sinu account ära bannida- Need on nende reeglid ja me ei saa sinna midagi teha.
Ja, kuna ostja teab, et see account on botitud ja müüa teab seda ka, siis ostja võtab riski sellega, et see account võib iga hetk bani saada.

See, et mõned inimesed ei saa kunagi bani, mõned saavad paari nädalaga, või isegi kuuga, ei mängi kahjuks siin mingit rolli, sest kuna botti on kasutatud, siis on kasutaja juba riskigrupis.

See ajaline vahe, mil ei botitud ei oma tähtsust, nii nagu ka ei oma mingit tähtsust see, kui mitu päeva see kasutaja sinu käes oli olnud.

Siinkohal saab ainult siis mingit raha tagastada, kui Eku on piisavalt mees ja tunnistab, et ostja tõesti langes väga halva kogemuse osaliseks. Kui ta ise aru saab, et kellegile on liiga tehtud, siis ehk südametunnistus annab tunda ja ta annab raha tagasi, sest ega ka tema vist ei taha, et temaga nii juhtuks.
Kuid reaalsus on see, et tema sai enda raha kätte ja teda ilmselt ei huvita, mis sinuga juhtus- kahjuks.

Banni ei saa panna kellegile, sest pole otseselt kedagi üle lastud ju, või mis?

Ma lugesin selle teema väga, väga kiiresti läbi ja tõesti ei süvenenud, kui kellelgi peaks olema midagi, mis minu jutu ümber lükkab- näitaks see, kui ostja andis alles PEALE müüki teada, et account on botitud, vms- siis saab Eku raha mittetagastamisel kohe bani- simple as.

K-Cobain
28. oktoober 2009, 19:24
Tõsine draama, kuid see on arusaadav, sest keegi on oma rahast ilma.

Täiesti kahe otsaga asi, nii, et kõik jääb inimeste aususe taha kinni. Sellele tuginedes ennustan ma, et keegi ei maksa raha tagasi ja kannatajaks jääb selpuhul ostja.

Nimelt, kui ostu teemas on mainitud, et account on botted, siis ostja võtab endale selle riski, et account võib bani saada.
See, et accoundiga pole mitu nädalat botitud ei mängi mingit rolli, sest teoreetiliselt isegi siis, kui sa korraks botid mõne minuti on Jagexil sinu account ära bannida- Need on nende reeglid ja me ei saa sinna midagi teha.
Ja, kuna ostja teab, et see account on botitud ja müüa teab seda ka, siis ostja võtab riski sellega, et see account võib iga hetk bani saada.

See, et mõned inimesed ei saa kunagi bani, mõned saavad paari nädalaga, või isegi kuuga, ei mängi kahjuks siin mingit rolli, sest kuna botti on kasutatud, siis on kasutaja juba riskigrupis.

See ajaline vahe, mil ei botitud ei oma tähtsust, nii nagu ka ei oma mingit tähtsust see, kui mitu päeva see kasutaja sinu käes oli olnud.

Siinkohal saab ainult siis mingit raha tagastada, kui Eku on piisavalt mees ja tunnistab, et ostja tõesti langes väga halva kogemuse osaliseks. Kui ta ise aru saab, et kellegile on liiga tehtud, siis ehk südametunnistus annab tunda ja ta annab raha tagasi, sest ega ka tema vist ei taha, et temaga nii juhtuks.
Kuid reaalsus on see, et tema sai enda raha kätte ja teda ilmselt ei huvita, mis sinuga juhtus- kahjuks.

Banni ei saa panna kellegile, sest pole otseselt kedagi üle lastud ju, või mis?

Ma lugesin selle teema väga, väga kiiresti läbi ja tõesti ei süvenenud, kui kellelgi peaks olema midagi, mis minu jutu ümber lükkab- näitaks see, kui ostja andis alles PEALE müüki teada, et account on botitud, vms- siis saab Eku raha mittetagastamisel kohe bani- simple as.

Vähemalt kellegil on mõistus peas.
Btw tal oli teemas kirjas ,et acc botitud, ta ei öelnud hiljem:)

M i h k e l
28. oktoober 2009, 19:32
Eku ütles et Banni ohtu ei ole, ja kasutajaga ei teki probleeme. usaldasin teda tema suurte tehingute tõttu.. ja nüüd vaadake mis juhtus, banhammer, ja ma rahast ilma, nüüd tahan ma raha tagasi

ega ta ise sellega midagi ei kaotanud, tema ei teinud seal accis mitte kui midagi ütleme nii..

saatku kasvõi 18$ tagasi, authist on savi suht, aga 18$ see 200.- mõne jaoks on see piisavalt suur summa, selle eest saab lausa 19 õlut, 1g kansat, 3 pudeli viina või midagi muud head..

Loom
28. oktoober 2009, 19:35
Tegelikult nagu superman ütles,
on jah 2 otsaga asi.

Jällegi kui ta tõesti väitis, et banni ei saa, peaks mihkel raha tagasi saama.

Eku, kas sul tõesti nii palju südametunnistust pole, et raha tagasi maksta?

M i h k e l
28. oktoober 2009, 19:36
ja mulle LUBATI et kasutajaga ei tule probleeme, miks pidin ma siis mõtlema et banni saan ja ta ei anna raha tagasi?

Rapidload
28. oktoober 2009, 19:44
Mihkel, ma saan aru, et sa oled rahast ilma, kuid vaata nüüd:
1) SINA ostad acci, teades, et sellega on botitud
2) SINA tead, ning ka ostja, et acc võib saada ükskõik, mis hetkel bani, isegi võibolla tehingu ajal.
3) Kas Jagex lubas sulle, et sa ei saa bani?

Ma arvan, et, kui sa mõtlema hakkad, siis ei olegi tegelikult väga raske aru saada, et sa ise võtsid selle riski ja see ei tasunud ära.

Muidugi on halb tunne rahast ilma jääda, kuid sa oleksid pidanud natuke rohkem ehk mõtlema enne, kui sa ostu sooritasid?

E/ 1g kivi maksab 300.-

Jobukarla
28. oktoober 2009, 19:47
Mihkel, ma saan aru, et sa oled rahast ilma, kuid vaata nüüd:
1) SINA ostad acci, teades, et sellega on botitud
2) SINA tead, ning ka ostja, et acc võib saada ükskõik, mis hetkel bani, isegi võibolla tehingu ajal.
3) Kas Jagex lubas sulle, et sa ei saa bani?

Ma arvan, et, kui sa mõtlema hakkad, siis ei olegi tegelikult väga raske aru saada, et sa ise võtsid selle riski ja see ei tasunud ära.

Muidugi on halb tunne rahast ilma jääda, kuid sa oleksid pidanud natuke rohkem ehk mõtlema enne, kui sa ostu sooritasid?

E/ 1g kivi maksab 300.-

Aga mida tähendab see lause siis et kasutajaga ei teki probleeme ?
tema võib nüüd valetada et oi see tähendas seda ja seda ,aga kui ta veel ütles et acc banni ei saa ?

M i h k e l
28. oktoober 2009, 19:47
No eku lubas et probleeme ei teki, sealhulgas BAN = PROBLEEM

superman, oleneb kellelt ostad

Raiko
28. oktoober 2009, 19:52
...Ise võtsid selle riski, et botted kasutaja ostsid, sulle öeldi et see botted. Eku ei andnud sulle mingit garantiid, et maksab raha tagasi. Ta arvas et kasutaja ei saa banni, aga vot sai.
Enda viga ^^.

M i h k e l
28. oktoober 2009, 19:52
kuidas sa aru ei saa,lausestKASUTAJAGA EI TEKKI PROBLEEME

Mulle ta ütles et banni ei saa, olin kindel sellest, millest te aru ei saa, ta LUBAS MULLE ET BANNI EI SAA, aga sai banni, valetas mulle

K-Cobain
28. oktoober 2009, 20:01
Mihkel, kanepit saab 200 1g tavaliselt siis kui hulgi ostad?
Kuid tglt oleneb kes müüb ka, vb segu või mida iganes.
Aga muidu ta lubas ,et ei teki, aga ega ta pole jagex.

Süüdi oled nii sina kui ka tema. Sina võtsid riski, tema selles vb ,et lubas ,et ei teki.
Ja tema ei näinud vaeva acci puhul? Ta bottis, temal kulus aega näiteks panna bot tööle, elektriarve? Kuna vb oleks arvuti väljas olnud, aga pidi boti pärast järgi olema, nii ,et ta ei saanud seda acci for free::)

Ja sa uskusid kui ta ütles ,et bänni ei saa? ON TA JAGEX ;ET SAAD TEMAS 100% kindel olla? VÕI ÜTLES JAGEX ;ET SEE ACC EI SAA KINDLALT BÄNNED?

M i h k e l
28. oktoober 2009, 20:05
No õis ja leht oli see mis ma sain.. Mina ostsin kasutaja, mina sain üle, ei ole rahul kaubaga, nõuan raha tagasi, annan kauba tagasi, tahan 75% ainult tagasi niiet jääb plussi isegi

helistasin rsbots.net, sain jutule, sain uue authi omale, tema auth banned, ootan ikka 18.20$

Hullkaru5
29. oktoober 2009, 00:07
Nojah...Eku ei peaks banni saama, sest hoiatas ette, et on botitud kasutaja, kuid ma sügavalt kahtlen tema usaldatavuses, sest ta ütles, et midagi ei juhtu, aga tegelikult sai acc banni:%

Nõustun supermaniga, et eks see ole Eku enda otsustada, kas maksab (osa) rahast tagasi või mitte. Au küsimus.

M i h k e l
29. oktoober 2009, 00:20
Hakkab maksma raha tagasi. ega see mingi annetus leht pole

Hullkaru5
29. oktoober 2009, 03:10
Hakkab maksma raha tagasi. ega see mingi annetus leht poleKatsu teda msni või PM-de abil veenda, et raha tagasi annaks. Ma kardan, et jõuline lähenemine siin ei aita:uni:

homm88
29. oktoober 2009, 03:31

Isegi kui ta oleks 4 päeva bottinud 24/7 ei oleks isegi ta siis banni jõudnud saada. Tõesti, mis juttu üritad sa välja mõelda et sa süüdi ei jääks? Maksa talle tagasi.

Ükskõik kas kasutajaga on botitud või mida, korralik müüja peab vastutama enda poolt põhjustatud probleemide tekkes, Eku maksa talle 18.2$ usd tagasi.

Rapidload
29. oktoober 2009, 11:04
"Probleeme ei tekki" on nii lai mõiste, et seda võib tõesti igate pidi võtta, kuid ma arvan, et siinkohal pidas ta tõesti silmas seda, et seda ei võta tagasi, ega keegi teine ei mängi sellega.

Ma tõesti ei taha karm olla, kuid palun võta hetk ja mõtle nüüd, mis sul täpselt juhtus.
See pole NII raske välja mõelda, et tegelikult oli see äri juba alguses ohtlik, sest sa ikkagi ostsid ju botitud accoundi.

Ma arvan, et selle teema võib kohe lukku panna, sest siin ei jõua me mitte kusagile, kuna kõik räägivad juba mitmes lehekülg täpselt sama juttu.

Kuid, sul on paar võimalust veel:

a)Suck it up ja tunnista, et see pole kellegi süü, et nii juhtus, vaid see oli risk, mis ei tasunud ennast ära.
b)Vaidle edasi Eku´ga MSN´i kaudu, või PM-i teel, et too sulle su raha tagasi annaks.
c)Ja lihtsalt räägi ekuga normaalselt, sest ma olen kindel, et sa pole seda veel teinud.
Arutage asja omavahel ja ehk saate kokkuleppele.

Võibolla paku talle välja selline lahendus, et ta botib sulle umbes samasuguse accoundi, või vähemalt poole sellest.
Sa saad küll uuesti accoundi, mis on botted ja sul võib juhtuda sama, mis praegu, kuid siis ei jää sa vähemalt tühjade kätega.

Järgmine kord, kui hakkad sellist accounti ostma, siis mõtle hoolikalt läbi ja arvesta tagajärgedega.

Brooklyn
29. oktoober 2009, 11:19
"Probleeme ei tekki" on nii lai mõiste, et seda võib tõesti igate pidi võtta, kuid ma arvan, et siinkohal pidas ta tõesti silmas seda, et seda ei võta tagasi, ega keegi teine ei mängi sellega.

Ma tõesti ei taha karm olla, kuid palun võta hetk ja mõtle nüüd, mis sul täpselt juhtus.
See pole NII raske välja mõelda, et tegelikult oli see äri juba alguses ohtlik, sest sa ikkagi ostsid ju botitud accoundi.

Ma arvan, et selle teema võib kohe lukku panna, sest siin ei jõua me mitte kusagile, kuna kõik räägivad juba mitmes lehekülg täpselt sama juttu.

Kuid, sul on paar võimalust veel:

a)Suck it up ja tunnista, et see pole kellegi süü, et nii juhtus, vaid see oli risk, mis ei tasunud ennast ära.
b)Vaidle edasi Eku´ga MSN´i kaudu, või PM-i teel, et too sulle su raha tagasi annaks.
c)Ja lihtsalt räägi ekuga normaalselt, sest ma olen kindel, et sa pole seda veel teinud.
Arutage asja omavahel ja ehk saate kokkuleppele.

Võibolla paku talle välja selline lahendus, et ta botib sulle umbes samasuguse accoundi, või vähemalt poole sellest.
Sa saad küll uuesti accoundi, mis on botted ja sul võib juhtuda sama, mis praegu, kuid siis ei jää sa vähemalt tühjade kätega.

Järgmine kord, kui hakkad sellist accounti ostma, siis mõtle hoolikalt läbi ja arvesta tagajärgedega.

lulwut is tekki ???!?

anyways, see kaheotsaga asi. Eku hoiatas, et on bottinud ju, pmst peaks ta süüst puhas olema siis ju? See oli mihkeli enda mure, et ostis boted acci;)

Mescalinum
29. oktoober 2009, 11:49
Njah, päris keeruline lugu.
Minu arusaam sellest on selline..

Kui müüja ütles et kasutajaga on bottitud, ja võib olla banaani oht.
Siis on su enda asi kas riskid, ja ostad kasutaja.
Kui müüja ei teavita ostjat, et kasutaja on bottitud ja banaani oht on, siis on müüjal kohustus tagasi maksta, kui ostja saab banaani.

Muidugi on erandeid, nagu see 2 nädalane asi vms.
Kõik jääb müüja enda taha.

Ja üldse RWT on üldse täiesti mõttetu, parem tee ise kasutaja. :cool:

Rapidload
29. oktoober 2009, 12:03
aitab naljast, lahendage omavahel asi, ning teema on lukus.