Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pooleldi scammer Chillfactor

Soovitatud postitused

Tahtis mulle pinni müüa, maksin sollides, tal piisavalt tehinguid et talle ette käjja, käisin ette, 46 solli, 4 soli läks teenustasuks, andsin kasutajanime ja parooli, natuke läks aega mööda, ja ennnäeimet, tal vale pin :S siis ütles et sebib mulle homseks pinni, ma muidugi polnud nõus, tahtsin saada kohe p2p, siis küsisin talt kas sebib pinni mulle .? Ta ütles et jah teise msniga sebib, kuid hujat ta sebis, natukese aja pärast tuli lightpower online, ütlesin chillfactorile et ta kannaks solid temale ja tema teeb mu p2p, kuid rsk vend mängis juba oma jutu järgi csi ja ei vastanud mingi 15 minutit......... Lõpuks joppaas täiega ... vend kandis küll raha üle lightpowerile kuid nüüd põhiasja juurde.... Vend pani mulle neg tehingu, et ma lasin temalt pinni üle !!??!!?!?!?!?!!?!? :@:@:@:@:@

p132552in.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No pic no proof tee paar pilti jutust.

Siis ehk midagi hakkab toimuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol, sa pime, ei näe pilti ? :D

 

Irw, sooda oled? Ise ütlesid, et ta kandis sulle raha tagasi. Mis moodi ta scammer on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saatsin ka talle 40 solli,lasin sisestada-vale pin.Lubas mulle ka,et järgmise päeva hommikuks otsib uue pini,alguses mõtlesin ka et võtan kellegilt teiselt(saadaks solid tagasi jne) aga teenustasud ja muu jama läheb maha.Järgmise päeva hommikuks oligi õige pin olemas :)

Kui raha tagasi saatis,milles asi?Lase lihtsalt mõnel moderaatoril tehing eemaldada mitte ära tee kohe teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.