Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

TV Capture Card , !

Soovitatud postitused

ajou , kas võiks keegi mulle rääkida lähemalt sellisest asjast nagu TV Capture card , seee mingi millega saab telekast otse salvestada filme jne . tahakse teada kuidas see töötab milliseid neid on jneküike ühesõnaga . ja kas eestis on müügil neid .


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul see olemas, seisab vanast ajast voodi all.

See pmtselt selline jublakas kuhu läheb tavaline teleka antenni juhe ta ja sellest jublakas läheb usb arvutisse.

Siis arvutis on mingid spets programmid millega saab vaadata.

 

Ma ükskord proovisin endal tööle panna uuesti aga mul pole driveri plaati ja netist ei leidnud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida sa täpselt teha tahad? Arvutiga telekat vaadata?

Sel juhul raba suvalisest vähegi mõistlikult arvutikauplusest suvaline TV kaart, aga alguses võiksid eeltöö ära teha.

 

Mul vedeleb kapis üks vana hauppage PCI tv-kaart, kärab küll, aga televiisorist on mugavam vaadata.

 

Samuti on olemas PCMCIA kaart läpakale koos antenniga, aga siiamaani pole seda tööle saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui omad DTV, pole mingeid kuradi kaptuur kaarte vajagi, DTV saab väga edukalt ilma igasuguse sitata vaadata, tuleb keerata dhcp maha, seadistada iptv peale ja valmis.

Juhul kui keegi soovib, võin anda lingi kus on step by step.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.