PDA

View Full Version : Scämmer Remoo MSN [ tteerree2@hotmail.com ]

se7en
20. oktoober 2009, 00:16
asi korras! lukku

Remoo
20. oktoober 2009, 08:03
Ma tahaks hea meelega oodata, kuni raha üle, kuna ei ole kindel pildi kvaliteedis, seda on täna peale 6-t, näha, kuna ma siis olen kodus, ja kui raha olemas kõik, siis saad accounti informatsiooni,
Seniks nägemist,

NB: ema eile kutsus korra enda juurde, aga siis jäin teleka ette magama:D

Rensli
20. oktoober 2009, 08:36
Ma tahaks hea meelega oodata, kuni raha üle, kuna ei ole kindel pildi kvaliteedis, seda on täna peale 6-t, näha, kuna ma siis olen kodus, ja kui raha olemas kõik, siis saad accounti informatsiooni,
Seniks nägemist,

See lõhnab väga kahtlaselt..niimoodi ei tehta tehinguid ju. Teine saadab sulle raha ära ja sa lähed teise tuppa magama:h::dead:
Klienti tuleb austada....aga noh...mis ma ikka siin üritan..targemaks ei saa selest keegi.

se7en
20. oktoober 2009, 08:38
Seniks nägemist,

Elame näeme! :nose:

TartuBoy
20. oktoober 2009, 09:07
mulle ajas ka mingit kuradi iba ,tahtis mulle gettabulletit sokutada ..

se7en
20. oktoober 2009, 17:02
noo vaaatme kas tänaseks on acc olla , kui ei ole siis ban ?.

Fredi
20. oktoober 2009, 17:04
hahaha,see tont ise ka usub mida räägib?

Ei usu,et saad acci.

se7en
20. oktoober 2009, 17:05
hahaha,see tont ise ka usub mida räägib?

Ei usu,et saad acci.

no elame näeme ;/

Siiamaani pole vend MSN ilmund, v on mulle block lükanud. Kui keegi ta msn teab ehk ütleksite mulle kas ta on sees olnud / on

Remoo
21. oktoober 2009, 08:24
Vabandust ebameeldivuste pärast,

Graffit
21. oktoober 2009, 17:32
Irww? See sittakott lasi minult 200 eek üle!! See S!pelgas oli kunagi remoo nyyd vahetas nime ära.
proof: http://www.vahvel.net/scammerid/43187-scammer-s-p3lgas.html
Ta sai banni ja siis tegi fake pildi ja saatis supemannile ja see jobu võttis banni maha.
Saatsin uuesti manraynorile pildid siis manraynor ytles et ta vaatab aga sittakott pole ikka vaadanud.

Remoo
21. oktoober 2009, 18:17
Meil Manraynor-iga asi ära räägitud, klaaritud, asi kõik ammu korras, lihtsalt viga oli Graffit-is.

Palun Sulgege teema, edasise mitte spämmi jaoks.

Robert
21. oktoober 2009, 18:18
ja moded sulgege teema ja vaadake seda teemat :http://www.vahvel.net/scammerid/48938-scammer-remoo.html