Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lauaarvuti(mängimiseks)

Soovitatud postitused

Tsau kallid kaasfoorumlased:kiss:

 

On plaanis osta arvuti mängimiseks ja netis olemiseks.

Soovitage arvuteid. Hind võiks jääda 0-8500 EEK.

Ise ei viitsi arvutit kokku panna.

Okei, milline on neist parim mängimiseks?

 

1)

AMD Athlon II X4 620, 4GB DDR2, MB NV nForce kiibistik, heli- ja võrgukaart, VGA 512MB NV GF GTS250 DVI, HDD 750GB, DVDRW LS, korpus 500W ATX.

 

2)

Intel Core 2 Quad Q8200, 4GB DDR2, MB Intel P31 kiibistik, VGA 512MB NV GF 9800GT DVI, HDD 750GB, DVDRW LS, heli-ja võrgukaart, korpus ATX 500W SH09.

 

3)

AMD Phenom 9650, 4GB DDR2, MB NV nForce kiibistik, heli- ja võrgukaart,VGA 512MB NV GF 9800GT DVI, HDD 1000GB, DVDRW LS, korpus 500W ATX.

 

Kõik kolm on Ordist võetud. Pood kust osta võiks asuda Tartu-Võru, sest siis saab tavaliselt alla ka hinnast, kui poest osta:eat:

Soovitage veel arvuteid mis oleks paremad eelmistest ja milline parim nende seast mis ma ise siia lisasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti, neist kolmest on parim viimane, kuid selle raha eest saad sa eBayst (UK) juba 260 gtx kaardiga tüki. Iseasi, kes sul selle ära toob, sest Inglismaalt Eestisse saatmine 1K lisaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teisel arvutil quad prose asemel 3+ gHz core2duo ja selle hinnavahe võrra võimsam graafikakaart. Miks arvutikeskuses ise ei lase kokku laduda? Kasvõi samade juppidega, hind peaks igatahes odavam tulema vms?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kolmas arvuti on vast esimesest ainult parem prose tõttu , kuid 9800 GT jääb kindlasti alla esimese GTS250'le (9800 GT on renderaded 8600 GT ja erineb põhiliselt ainult mälu poolest) KUID Nvidia on spetsaliseerunud mängukaartide ehitaja ja usaldan isiklikult seda rohkem , 1000 HDD pole sul kindlasti vaja , sa ikka tead kui suur andmehulk see on ? Pole teha midagi sellega (va kui sa mingi hull mängur oled) , kahju et ise ei viitsi ehitada , anna see 8500 mulle , ehitan sulle Dragoni sarnase püssi :P , 3 soovitaks :) , aga sa oled valind sellised arvutid mis on suhtleliselt võrdsed , et neid konkreetselt võrrelda tuleks nendega paar testi teha või masinate alla panna :) , otsi netist , saad review mõne kohta mby .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei kohe win 7 peale>D

 

Oota veel natuke, kuni on uuem versioon olemas :D

 

Siis võid panna.

Kuid soovitan veel kannatada üks aasta XP-ga ;D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kolmas/teine, esimene jama.

Mul läppar samade näitajatega nagu see kolmas, kõvaketas ainult mingi 450gb.

 

+1 :D

 

Aga jah . Edu siis uue arvutiga :D

 

E// Klge , kas keegi teab ... mul läpparil on nagu vista , aga peaks ka nagu xp vms olema ( ütleb ka , et on xp ) , aga kui tahan Call of Duty 2 mängida siis tuleb selline kiri : Please install the latest version of Macromedia flash ® before installing this program .

 

Noh mul juba installitud, aga kui käima panen siis tuleb lihtsalt hall taust ja muud ei ole ..

 

Seda xp asja ajan kuna ma googledasin enda probleemi ja siis tuli mingi teema kus üks tüüp ütles, et kui paned xp siis saab fixed .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) Hetkel windows 7 peale laskmine on mõttetu, oota paar kuud, kohe kohe tuleb välja Win 7 stable release.

2) Mängud saab tööle compatible modega, kui juhuslikult DOS vms muu igivana mäng pole.

3) Mina oleks teinud Windows 7 / Windows XP / Linux dualbuudi.

4) Selle hinnaga oleks saanud sa muidu 5850 kätte, mis teeb 9800GT vabalt ära.

5) Mina lõpetan, bye.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.