Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lotus, YES it's really me

Soovitatud postitused

ma ei tea palju ma endast siin üldse kirjutanud olen, sest ma kaldun teemast pidevalt kõrvale

 

Pole hullu, sinu päevik, sina otsustad, mida siia kirjutad!;)

 

mul pole endast hetkel ühtegi uuemat pilti, aga neid tekib kindlasti millalgi. mitte et ma kohe reiditsema läheks kuhugi, ei, ma ei pildista ennast ise. mulle ei meeldi see "näpud püsti, perse upakile" poos. veel rohkem vihkan ma neid, kes kirjutades kokutavad. MIS MÕTE SELLEL ON? sa saad ennast väljendada selgelt ja vabalt, aga sa kokutad. milleks!?

 

You are absoulutley right!

 

Muidu norm päevik, proovi jah suitsu maha jätta, elad kauem


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omg, wuutwuut.

Edu :)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures, sa mainisid, et tahad trumme õppima minna, mul on SAMA tunne olnud terve elu!!

Või noh, minu "elu" algas siis, kui ma sain 13, siis oli mulle antud kätte juba pmst täielik vabadus.

Hakka Tallinnas muusikakoolis käima? Natuke pikk maa, aga hea seltskond oleks kohe omastkäest võtta. Olen proovinud, raske, kuid mitte võimatu.

(kirjutasin seepärast kaks korda, et esimesel korral ma olin nii laisk, et peale esimest lõiku ei viitsinud lugeda).


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tallinnas, klubis Korter.

 

 

20. november 2009 | Korter (Roseni 9)

 

SUBFARE & DUBSTEP.EE ESITLEVAD: SUBFARE SAAB 1 AASTASEKS!

DUBSTEP.EE SAAB 2 AASTASEKS!

 

featuring

 

trad.jpg

 

GOTH-TRAD [JP] - DEEP MEDI, BACK TO CHILL, SKUD RECORDS

 

GOTH-TRAD on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads

 

Goth-Trad on unikaalne produtsent unikaalse stiiliga, kes on oma generatsiooni üks kütkestavamaid artiste. Mängides vabalt sämplerite, klaverite ja isegi ise tehtud instrumentidega, ’Soundi Algataja’ Goth-Trad loob märkimisväärset abstraktse lähenemisega tantsumuusikat.

Goth-Trad alustas muusika tegemist aastal 1998, eksperimenteerides alguses üksi ning hiljem luues Rebel Familia aastal 2001 koos Takeshi ’Heavy’ Akimotoga (kunagine Dry & Heavy liige, legendaarne Jaapani reggae/dub bänd).

Järgnevatel aastatel jätkas ta oma soundi välja arendamist, eksperimenteerides erinevate soundide, stiilide ja struktuuridega.

Abstraktsest electronicast noise’ini, dubist ja reggaest jungli ja reivimuusikani, grime’ist dubstepini, Goth-Trad on alati eksperimenteerinud ning selle käigus arenes välja tema oma unikaalne stiil: segades mõjutusi ja tuues muusikat mis areneb pidevalt.

Ta on teinud mitmeid tuure Euroopas ja mujal maailmas. Dubstepis teatakse teda ilmselt kõige paremini Deep Medi reliiside põhjal.

Kode9: „Goth-Trad on ühemehesõjavägi“.

 

rekta.jpg

 

RAZOR REKTA [uK] - ANTI SOCIAL, CLOQWORQ, RINSE FM

 

Razor Rekta on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads

 

Razor Rekta on tipptasemel DJ, kes on pärit lääne Londoni suburbidest. Ta alustas oma muusikalist teekonda aastal 1996 kuni tegi oma esimese raadioshow Delight 103.0-FMis koos Livin' Legendsiga aastal 1999. See oli 4 aastat regulaarne show kuni Rekta kolis Freeze 92.7FM-i 2003/2004, kus ta töötas koos kurikuulsa Dynasty ja teiste artistidega nagu MC Hyperactive. Mainimata ei saa ka jätta DJ/produtsentide meeskonda Anti Socialit, mis on tema kodu. Razor Rekta lahkus Freeze'ist aastal 2006 ja on nüüd resident Londoni Rinse FM-is. Ta on olnud külaline ka teistes raadiojaamades nagu BBC 1Xtra, Heat FM, Raw Mission FM, React FM, Lush FM, Ice Cold FM, Platinum FM, Major FM.com, Hektik.TV jpt. Olles UK Garage DJ juba peaaegu 10 aastat, ta on nüüdseks eemaldunud teistest garaažisugemetega (grime jne) stiilidest ja on puhtalt keskendunud dubstepile. Tema eesmärgiks on kergitada DJ'de taset ja soundi edasi viia, ületada piire. Rekta on mänginud tuntuimatel UK ja välismaa üritustel tänu Anti Sociali edukusele, nt. DMZ, Forward, Subdub ja '5 days off' festival Amsterdamis.

 

LOCALS:

STM - SUBFARE

ESPIRIT - SUBFARE

SIEGE KRU (DESERTION, SLIN, KRIO) - DUBSTEP.EE

RAADŽ - KAJATUBA

 

PILET 100/125

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Timo, #1.

Vahetevahel oled sa väga kahtlane ja helistad mulle väga, väga valel ajal, kuid kui need kahtlased asjad välja jätta siis olen ma igati õnnelik, et ma sinusuguse inimesega tuttavaks saanud olen.

 

Ootan väga su järgmist sissekannet, mis arvatavasti juhtub siis, kui sa kodus vihmase ilmaga pohmakaga kakled.

Kuid loodame, et sinu toredast päevikust saab ka asja.


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vanust on mul 16. Subfeeri sünkarile ma arvatavasti ei jõua, muidu kunagi lendan kindlasti kohale.

 

// aga teeme nii, et sina tuled mulle bemariga järgi ja ma olen kohal. :D

 

homme saate pikema sissekande, kui ma veel elus olen, sest DUBEFFIX OLI RAJUUUUUU! ning mul on veel 2g õit.

 

lähme teeme ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rastapatsid, hakkad palju vilet ja vatti nendega nägema, jube on neid "hooldada" ja pead neid pidevalt korrastada laskma, pea näeb välja nagu mingi kuradi põrandahari muidu.

Mul kunagisel klassivennal ja praegusel heal sõbral olid nad mingi kaks aastat, vahest rääkis, et jubedalt peab hoolitsema, et nad nagu karvatustakad välja ei näeks.

Plaan on muidugi hea.

See Dub'i värk, tore kuulda, et üritus asjaette läks.

Ära õiega üle pinguta, varsti on jokk muidu. :D

Kaob "hea" maitse ära, ja siis oledki juba sõltlane valmis. Okei, see on ilmselgelt mõla.

Kuid "maitse" võib tõesti ära kaduda, pea vahet sellega veits.

See trummi-jutt, kas keegi mingeid foorumeid või asju teab?

Ma mõtlesin, et uuriks, hakkaks vb isegi muusikakoolis käima, talvel oleks eriti luks, sittagi teha pole nagunii.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rastapatsid, hakkad palju vilet ja vatti nendega nägema, jube on neid "hooldada" ja pead neid pidevalt korrastada laskma, pea näeb välja nagu mingi kuradi põrandahari muidu.

Mul kunagisel klassivennal ja praegusel heal sõbral olid nad mingi kaks aastat, vahest rääkis, et jubedalt peab hoolitsema, et nad nagu karvatustakad välja ei näeks.

Plaan on muidugi hea.

See Dub'i värk, tore kuulda, et üritus asjaette läks.

Ära õiega üle pinguta, varsti on jokk muidu. :D

Kaob "hea" maitse ära, ja siis oledki juba sõltlane valmis. Okei, see on ilmselgelt mõla.

Kuid "maitse" võib tõesti ära kaduda, pea vahet sellega veits.

See trummi-jutt, kas keegi mingeid foorumeid või asju teab?

Ma mõtlesin, et uuriks, hakkaks vb isegi muusikakoolis käima, talvel oleks eriti luks, sittagi teha pole nagunii.

patsidega on nii, et pool aastat hoolitsemist ning siis nad on nii tugevad, et nendega ei pea enam midagi tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures ma mõtlesin ennem sama, ei saanud jumala "mõttest" aru hästi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvan, et tahtis öelda et valgetele ei sobi rastapatsid.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.