Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa rikkaim inimene ostab NBA klubi

Soovitatud postitused

Venemaa rikkaim inimene Mihhail Prohhorov, kelle varandus ulatub ajalehe Forbes andmetel üle 100 miljardi Eesti krooni, tegi konkreetse pakkumise NBA korvpallimeeskonna New Jersey Netsi ostmiseks.

 

Prohhorovi firma Onexim tegi pakkumise senisele omanikule Bruce Ratnerile. Venelane soovib osta enamuse aktsiatest ning on valmis laenama suure summa raha uue spordihalli ehitamiseks. Nimelt on Netsil plaan kolida lähiaastatel New Jerseyst New Yorki.

 

Praegu rahastab Prohhorov Moskva CSKA meeskonda. Miljardäri plaan on viia Venemaa korvpall tippu ning selleks saab tema meelest kasutada ka NBA klubi, kus venelastest treenerid saaksid stažeerimas käia.

 

 

Allikas : Venemaa rikkaim inimene ostab NBA klubi - Õhtuleht

 

 

Keda huvitab , keda mitte ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht haige.

Huvitav mis summast jutt käib .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui arvutada Nba nende INImeste hinaga teise sinna tiimi minna siis peaks tulema umes ule 700 miljoni EESTI KR!

 

Selle tüübi jaoks on 700 milli nagu lumme kusta.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle tüübi jaoks on 700 milli nagu lumme kusta.

 

Ega ta lumme ei kuse ka eriti:D Ma vähemalt arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei usuks et 700 milli ikkagi oleks vähe, prolly oskab ikka väärtustada raha ka.

 

Pmt ei meeldiks see et ostab :D

 

Ei ole vaja sinna Venemaale paremaid mängijaid xD


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See nüüd küll ei kõlba. Mage on osta meeskond, et oma riigi korvpall tippu ajada. See on sama mis ostad max total ruuni acci ja siis ütled, et vot nüüd ma olen tipus.

 

Sa oled idioot või?

Võrdled NBA'd RSiga? ;/ Tõsiselt, vanust juba niivõrd palju, et võiks RSist kaugemale mõelda.

 

 

(H)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maailma rikkaim - 500 miljardit EEK.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See nüüd küll ei kõlba. Mage on osta meeskond, et oma riigi korvpall tippu ajada. See on sama mis ostad max total ruuni acci ja siis ütled, et vot nüüd ma olen tipus.

 

silmaring haigelt piiratud....

 

osta siis ostab jh ...ja ta niisama ei osta ju, ta rohkem investeerib ...sest kui ta on suutnud 100 bilj. kokku ajada siis ta oskab raha teha ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled idioot või?

Võrdled NBA'd RSiga? ;/ Tõsiselt, vanust juba niivõrd palju, et võiks RSist kaugemale mõelda.

 

 

(H)

 

Mees, see oli naljaga mõeldud, pooled foorumlased siit kes kossust ei tea midagi, saaksid aru, mida see tähendab kuna nad pelavad ruuni. Silmaring ulatub mul paaaaalju kaugemale kui RS.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
e-peenist võid kuskil mujal ka kasvatada.

 

oled mu peenisepeale kade?

 

muide saaremaa x on hea 6lu, kui v6rrelda taurus 10% ja saaremaa xi , on saaremaa x kordi-kordi parem,mu lemmik 6lu.

 

mis vahet siin on kas ma olen 6llese/ v6i kainepeaga vahvlis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.