Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Oliver Twist - Kokkuvõte

Soovitatud postitused

VIP

Kas keegi saaks aidata mind sellega ? Neljapäev töö ja 400lehte lugeda. Prob ei viitsi ära lugeda, aga noh. Äkki kellegil olnud siit. Mis seal oli ?

 

:)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt oli nii: Poiss oli vaestemajas, siis anti ta mingile perekonnale ja sealt ta põgenes. Ta kohtus varastega ja kutsuti sinna. Ühel röövil jäid nad vahele, Twist võeti kinni. Oliver jäi haigeks. Oliver rööviti hoolitsejate juurst ära. Oliver püüdis varaste eest põgeneda, kuid ta püüti kinni. Lõpuks sai Oliver tagasi oma hooldajate juurde. Oliveri vend suri ära ära (poos ennast kogemata üles).

 

 

 

Rohkem ma ei viitsi kirjutada. Muidu on kõik sündmused meeles, kuid nimed ei ole kõik meeles...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

rofl seal mingeid punkte ja asju vaja.. >_>

Miksikesest sain mingi aga see polnud kõige parem

 

Põhimõtteliselt oli nii: Poiss oli vaestemajas, siis anti ta mingile perekonnale ja sealt ta põgenes. Ta kohtus varastega ja kutsuti sinna. Ühel röövil jäid nad vahele, Twist võeti kinni. Oliver jäi haigeks. Oliver rööviti hoolitsejate juurst ära. Oliver püüdis varaste eest põgeneda, kuid ta püüti kinni. Lõpuks sai Oliver tagasi oma hooldajate juurde. Oliveri vend suri ära ära (poos ennast kogemata üles).

 

 

 

Rohkem ma ei viitsi kirjutada. Muidu on kõik sündmused meeles, kuid nimed ei ole kõik meeles...

Tänud . Oli abiks veits :)

Ma korra teatrit näinud aga see meelest läinud, Oli nii ammu :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma arvan, et miksikeses on olemas, ei viitsi hetkel tõesti otsida, kuid tasub korra läbi kiigata, ise olen pmst kõik saanud miksikesest, seal enamvähem sama mis annaabi, paljud ongi kopeeritud miksikesest.

Otsisin sealt. Seal oli 1 normaalne link ja seal oli ka ainult 5 küsimust, mis olid kõik nii sarnased...

 

 

Da Nag Kui sa viitsid võid seda teha . Ma oleksin suht ^,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.