Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[BLOG] Rex ehk Kristo.

Soovitatud postitused

VIP

anim_simpson_3.gif

 

 

Sit%20On%20Head.png

Sit%20On%20Head.png


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norrrrmaaaalne :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kle jh,oot ma pellarisse.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irv irv irv irv irv irv irv irv irv irv irv

 

gg, edu,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Räägi bmx-ist lähemalt, mis ära teed? kaua sõitnud? jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sinu blogi oleks palju parem lugeda kui sa ei kasutad täpitähtede asemel numbreid ja "Ü" asemel "Y". Ma tean, kui olin sinu vanune või isegi natuke noorem siis tundus see lahe. Tegelikult on see väga nõme, proovi see loll komme välja harjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja "KS"-i asemel pole vaja X panna .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see ei olnud üks 2:D

 

parim veerndi hinne oli tal 3/4 vist, teised 2ed


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bloge tuleb aina juurde ja asi läheb aina igavamaaaaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bloge tuleb aina juurde ja asi läheb aina igavamaaaaks.

 

 

 

See on hetke "mood".

pane tähele et möne aja pärast lasevad köik kustutatada blogid(va superman). Minuarust üsna pointless on pidada seda.. gg


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on hetke "mood".

pane tähele et möne aja pärast lasevad köik kustutatada blogid(va superman). Minuarust üsna pointless on pidada seda.. gg

 

Arvan sama :D Mõni juba nii ebaaktiivseks läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu blogi oleks palju parem lugeda kui sa ei kasutad täpitähtede asemel numbreid ja "Ü" asemel "Y". Ma tean, kui olin sinu vanune või isegi natuke noorem siis tundus see lahe. Tegelikult on see väga nõme, proovi see loll komme välja harjutada.

 

? mul nt uk klaver ja eesti keelsed t2pidega t2hed puuduvad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lugeda ei oska pac ? :D

 

Tal on kirjas , et venekeel oli 2 ja käitumise kohta ka midagi ..

 

käitumisest pohhui, ise ütlesid et vaevalt et ühe 2-e pärast istuma jäi. polnudki üks 2, vaid mingi 5-10tk oli neid:D

 

käitumine on tal umbes 25% muutunud:D


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle sa pead ikka puhta idioot olema, et jääda enne 14 aastat istuma, mis klass oli 3, 4 5 irf, need on mingid lebod klassid, ma ei ütle, et ma einstein, mul endal oli 8 klassi suht perses, oleksin ise peaaegu istuma jäänud, oli 5kahte kuskil aga paranadasin ära, 2nädalat võttis suvest, aga ennem seda oli küll korras kõik, palju õnne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle sa pead ikka puhta idioot olema, et jääda enne 14 aastat istuma, mis klass oli 3, 4 5 irf, need on mingid lebod klassid, ma ei ütle, et ma einstein, mul endal oli 8 klassi suht perses, oleksin ise peaaegu istuma jäänud, oli 5kahte kuskil aga paranadasin ära, 2nädalat võttis suvest, aga ennem seda oli küll korras kõik, palju õnne.

 

ta jäi 6ndas


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa ju ütlesid,et sa ei kasuta enam Rex-i,mis mõttega sa kasutad kaks kasutajat vahvlis Kristo ja Rex-i :D

Kasuta mingit üht ja lase ühe ära bännida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kristo lasen vist 2ra bannida.

Mu eelmine klass oli suht n6me,niiet ma ei hakanud suvetööle ka minema.

Praegune klass on palju parem.

Ja mu bmx on wtp.Pole eriti kaua s6itnud,mingi n2dal vist.:DNagu bmx kaua olnud,aga ple miskit üritanud.:D

 

Feikit üritan hetkel hullult,aga vihma sadanud,niiet ei saa minna skeiti.

 

Noh,ma proovin neid täpitähti kasutada.:D

 

Pean venet nüüd õppima.Homme KT.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

meil mingi 3. klassist vist juba,:S keelteklass ftw

 

 

okei, edu,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.