Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Win 7

Soovitatud postitused

Vb keegi sheeriks aktiveeritud ja töötavat Win 7-st.

 

 

Ette tänades, Wii . ^,


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õige versioon win 7-st tuleb alles 22 oktoober .. praegult on mingi beta. pask väljas.

 

ise sa oled paras beta , full version on ammu väljas, kasutasin seda mingi nädala,

soovitan, aga olen vanajuures tagasi .

Kui keegi rakveres elab , võin plaadiga anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise sa oled paras beta , full version on ammu väljas, kasutasin seda mingi nädala,

soovitan, aga olen vanajuures tagasi .

Kui keegi rakveres elab , võin plaadiga anda.

 

võiksid natuke rohkem asja uurida brainer :D

Windows 7 Release Date | Windows 7 News

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

räägitakse, et see vista ja xp segu?

pole eriti kursis nende windowsi süsteemidega, mis neil üldse point on?

endal on xp

 

Öeldakse, et see on nagu vista, aga vistal olid vist väga kõrged turvameetmed, et ei saanud mängidagi; aga see on midagi sellist siis, et kõrged turvameetmed aga saab ka kõike alla laadida jms?

 

sry kui mööda panin, i tryed


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
räägitakse, et see vista ja xp segu?

pole eriti kursis nende windowsi süsteemidega, mis neil üldse point on?

endal on xp

 

Öeldakse, et see on nagu vista, aga vistal olid vist väga kõrged turvameetmed, et ei saanud mängidagi; aga see on midagi sellist siis, et kõrged turvameetmed aga saab ka kõike alla laadida jms?

 

sry kui mööda panin, i tryed

vistaga saab mängida. installimisega tuleb vahest probleeme, aga UAC tuleb maha võtta, siis kõik korras.

 

proovige win 7 ennem ära, siis kritiseerige alles. Vistal polnud häda midagi. usun, et ka seitsmel midagi pole ja arvatavasti on see veel parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti, kes ütlevad, et ta põhineb Vistal, siis on see peaaegu õigus. Üksikasjaliselt ei oska öelda aga visuaalselt põhineb ta küll . Kuskilt artiklist isegi lugesin, oli ka seal kirjutatud, et ta on suhteliselt Vista koopia. Kindlasti on ta parem, sest muidu ei oleks teda ju tehtud, kui ta oleks halvem või sama tasemega ! Ise kasutan preagu, rahul ! :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Microsoft on väitnud, et Win 7 on täiselik vastand Vista.

 

Mootor on täitsa erinev, nendel ei ole mingit sarnasust. Win 7 võtab vähem resurssi, kui töötleb faile kiiremini kui Vista. See kaasnes mingi uue software programmi loomisega.

 

Näitena : Vista 100,000 faili loetakse Win 7-s 1000 failina.

See on väga suur vahe.

 

Yks suurimaid erinevusi on veel töölaud, mille funktsioon on märgatavalt tõstnud firmade arvutite kiirust, selline töölaud on mugav ja mitmekylgne ning samas saab väga palju erinevaid asju korraga lahti hoida.

 

Asjad mis samad on, on välimus, millel ei ole mingit pistmist "performance"-iga.

Kui ei meeldi selline kujundust siis muuda ära ja pane 98 kujundus enale.

 

Ise olen nyytseks ära proovinud, tuli paar ebameeldivust ning panin XP tagasi.

Põhjus väga lihtne : Win7 on veel arengujärgus, eks kunagi saab tõsisemalt kasutama hakata kuid mitte veel 2009 aastas, eks 2010 teine pool vast.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegemist ei ole kindlasti Vistaga(kes proovinud see teab). Põhiliseks uueks asjaks on jah selle mootor, mis on välja arendatud nii et on isegi kohati kiirem kui xp. Vistaga on ainult sarnasus välimus, mis isegi usutavalt veidi muutub. Kui keegi mäletab siis vista beta tuli ka välja xp välimusega. Windows 7 on selle pärast juba hea et ta toetab nii xp kui ka vista programme st et vahet ei ole millise installi tõmbad, mõlemad toimivad(va viirusetõrjed/tulemüürid need peaks kindlasti vaatama mis oleks w7 toega). Kindlasti on veel peab mainima kasutamismugavuse, install on kiire, bootimine on minu Dellil kiirem kui xp, driverid leiab ise edukalt. Näiteks muusika kuulamisega on w7 driveritel võimalus keerata heli tunduvalt kõvemaks kui seda võimaldas xp. Minu meelest on see Microsofti parim asi mis on välja tulnud, xp oli 6 aastat parim, see ei saa parimaks jäädagi eluaeg ju.

 

Kindlasti on veel osad programmid mis veel ei toimi W7(virutaalsete cd oli jamad mul, Power iso aga toimib), need vead parandatakse kiiresti ma usun, ootan väga sp1 win 7. Ametlikult tuleb w7 välja 22 oct, mitte ametlikult on w7 full ver juba täiesti olemas.

 

W7 küll enam downloadida ei saa, küll aga saab tasuta cd keyd. See kaotab kehtivuse 2010 mai kuus,kui ma ei eksi. Kui cd key on aegunud hakkab w7 lülitama arvutit välja iga 2 tunni jooksul.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on Windows 7 Ultimate 64bit versioon. Töötab väga hästi. Aktiveerimiskoodi saab ainult ühe korra kasutada, niiet pole mõtet küsida, et kas keegi seda anda saaks. Vaeval et keegi mingi vähemalt 80£ maksva programmi tasuta ära annaks. Ultimate maksab umbes 4000eek kui inglismaalt download microsofti poest osta. Sellel on veel ka Windows virtual PC võimalus ehk saad jooksutada korraga kahte operatsioonisüsteemi. (see on ainult kallimatel versioonidel, home premiumil ei ole).

PS! Windows 7 tuli 22. oktoobril välja.


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.