Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer HIM!

Soovitatud postitused

Pidi mul tegema juba üleeile ära 2 questi mida ta pole praeguseks veel vaadanudki...

 

 

 

58416395.jpg

19781205.jpg

 

 

 

 

 

Pidi täna kindlasti ära tegema aga ta pole mu kasutajasse täna sissegi loginud.


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvatavasti ban. Kell on 00.46 ja pole IKKA veel sul kasutajasse sisse loginudki? Mõnel lihtsalt ei vea õnnega.

Loodan, et teeb sul questid ära mis tegema pidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol:)

tulin just tüdruku poolt.

tahtsin queste tegema hakata samal ajal kui oma kasutajaga(sellega, mille mul p2p tegi) hunt tegema hakkan, panin enda acci nime ja pw ning ütles et vale pw.

nagu wtf oli siis

mul ei ole rece ega midagi peal

et jh panin pendima, kui tagasi saan teen ka questid ära.

atm tema scammer mitte mina:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra ära aja nii lolli juttu, nagu näha on su kasutaja andmed pildi peal nii et kes iganes võis seda võtta.

Pange ban kohe ära talle~!


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tea mina olen kasutajast ilma.

enne selle teema tegemist oli juba pw muudetud.

aga nh minu pmt on selline kui ta ise lasi mind üle, siis miks pean ma queste tegeme.

ei oleks pwd vahetatud oleks juba questid done jne

käisin reedel tüdruku juures, oli seal laupäeva 6htani ja tagasi tulles tahtsin queste tegema hakata, kui minu kasutaja pw oli muudetud ja ka see kasutaja nimi oli muudetud millel pidin tegema. et jhm ma ei ole scammer. ta ise lasi mind üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tea mina olen kasutajast ilma.

enne selle teema tegemist oli juba pw muudetud.

aga nh minu pmt on selline kui ta ise lasi mind üle, siis miks pean ma queste tegeme.

ei oleks pwd vahetatud oleks juba questid done jne

käisin reedel tüdruku juures, oli seal laupäeva 6htani ja tagasi tulles tahtsin queste tegema hakata, kui minu kasutaja pw oli muudetud ja ka see kasutaja nimi oli muudetud millel pidin tegema. et jhm ma ei ole scammer. ta ise lasi mind üle.

 

Sa lasid tal acci membuks teha ja siis ise ei muutnud parooli peale seda?

Sinu süü.

 

Tee questid kohe ära või ban, oma acci tõmbad lihtsalt tagasi aga see ei ole praegu oluline ja on sinu süü.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma pole oma pw ära muutnud, ammugi mitte sinu oma.

Tee questid ära või saad banni, sinu valik.


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa ussike oled ka ikka tõsine brein. enda acc info varjab ära ja teise oma jätab nii naq on. Him ise ka veits süüdi et ei muutnud ära aga mõnel inimesel on elu ka niiet.

Hetkel küll siin mingit scämmi pole näha.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
soz, oli küll aeg. aga tähh sander, mul t6esti oma elu.

ma ütlesin talle, et questid rasked vms, et mul läheb aega ja poole pealt raske edasi.

ja pealegi ma koguaeg tüdruku juures ja seal ma kh neid tegema ei hakka.

 

Jah, me saime juba aru, et sul on oma tüdruk. Pole vaja sellest siin kogu aeg rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sa oled öelnud 3 korda et homme oled kodus terve päev ja teed ära, ise olid tingimustega nõus ja see on sinu enda mure, ära tee mingit orja teemasi ja asju kui pole aega midagi teha, kui homseks ära ei tee siis palun bannige ta ära.

 

Pange ban ära, ta pole midagi teinud kasutajal...


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.