Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

(Blog) Zuuzk

Soovitatud postitused

Vaatasin Manraynori blogi, ja nägin seda kriitikat mis seal oli. Võibolla on see üks põhjus miks ma seda teen, et saaks näidata kui suva peab olema sellistest kommentaaridest. Kindlasti pean rõhutama Sisu võib sisaldada ebasündsaid laudeid/tegusid, alla 18 a ei ole soovituslik siia oma nina toppida!!

 

Aga alustaks siis, kes ma olen

 

Nimi on mul Madis, sündinud olen 12.06.1989 Tallinnas. Esimesed aastad aga elasin Haapsalus. Kui ma kooliealiseks sain kolisin Tallinna, ja mõned aastad hiljem Tallinnast veidi välja Vääna-Jõesuu. Oma nooruses olin ma suhteliselt luurer. Klassikaaslased istusid pähe jne. Kodukandis eriti sõpru ei leidnud ja üldse elu tundus pask. Koolis ei ole ma kunagi eriti aktiivne klient olnud. Põhjuseta puudumisi oli rohkem kui aasta jooksul kogutud hindeid. Aga samas vedasin kuidagi 3medega 8 klassi jäbi. 9 klassi tulin Õismäe Gümnaasiumi, siis tegin otsuse et olen korralik ja lõpetan selle aasta korralikult. See ka enam-vähem õnnestus, ma täpselt ei mäleta aga keskmine oli 3.8 või isegi rohkem...

 

Aga sellega seoses tuli ka mõnesmõttes hea, mõnesmõttes halb elu muutus. Tekkisid uued sõbrad, uus maailma vaade. Pihta hakkasid poed, elu tundus lill... Kui 9 klass läbi sai tegin otsuse minna õppima Paidesse kutsekasse It õppima. Sisse saamiseks piisas naeratusest ja lubadusest jääda korralikuks.. Paraku see ainult lubaduseks jäigi.

Alustaks siis sellest koolist nii et, kellel sinna soov õppima minna siis arvestage et seal koolis saate hariduse asemel, oskuse juua nii et, Mihkel Raua raamatu sisu jääb ka ilmselt lahjaks. Täpsemalt mis seal toimus ei ole vaja teada ma arvan... Las see jääb sinna.. käisin seal umbes 1.5a siis otsustasin et aitab. Ja tulin Tallinna täiskasvanutesse. Käisin aasta ära, vahepeal olin juba päris korralik. Siis tuli ka üks suhe vahele, mis lõpes päris valusalt (mulle loomulikult). Seejärel Mai 2009 tuli otsus teha midagi eriti craysit, kuna Eesti elust oli kopp ka nii ees siis 17 Mai 2009 maandusin Sydneys.

 

Siin on pilt lennujaamas enne minemist:

poeg.th.jpg

 

 

Ja siin esimene pidu Sydneys:

mluelmar.th.jpg

 

Vahvliga liitusin tegelikult ka juba ammu ammu. Kui sellel veel roheline disain oli vms.. Runescape mängisin oli vaja siit asju osta/müüa, enam ei mängi juba ammu. Seega 1 tehing on ja kohe kindlasti neid juurde ei tule. Eriline mängumees ma enam ka ei ole. Vaest San Andreas roleplayd pelan, Evm serveris. Arvutiks on siis 1.5a kunagine äriklass Dell Latitude d630. Tööd teeb see masin suurepäraselt ja ei kahetse ostu, windows 7 peal jooksutab suurepäraselt.

 

Aga siia hakkan ma siis kirjutama mis elu ma siin Austraalias elan

 

 

(täiendan esimesel võimalusel)


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vot see on juba parem , mida rohkem normaalseid blogereid , seda normaalsem foorum.

Ütlen nii , et ma olin ka osaliselt selline looder 8-9 ja 1 aasta kutsekas et 3dega ära saada , nüüd ka muutunud. Muidu soovin ikka edu , ma loen siis ka Blogi ja kui vaja siis võin midagi ära kustutada kui ei meeldi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Austraaliast siis...

 

Lennureis sujus meeldivalt promillis. Lennureisi ajaks oli mul võetud kaasa 3 raamatut, aga kuna mu kõrvale tulid istuma 2 saksamaalt pärit neiut, siis raamatu lugemisest ei tulnud midagi välja. Kogu selle 34h lennu ajal nautisime firma Quantas airlinse poolt pakutud tasuta alkoholi ja rääkisime elust ja ilmast. Need tüdrukud panid Sydney lennujaamast edasi Perthi, mis asub täpselt teisel pool austraaliat. Mina jäin Sydneysse . Üldiselt on see lennuki sõit jama asi. Juua saab aga kuna mul on ka paha harjumus suitsu teha siis ilma selleta oli päris nõme olla.. Samuti veendusin seal et nikotiini plaastrid ja nätsude mõju on puhas müüt.

 

 

Esimesed 2 kuud reisisin ma niisama ringi ja avastasin Austraaliat. Esimesena käisin Darwinis, mis on North Territory osariigi pealinn. See on täis ehedat ja originaalset Austraaliat(ehk siis igasugused ajaloolised majad, antiikesemed jne). Kindlasti ei saa märkimatta et seal on kohutavalt palju Aborgeene. Iseenesest mul nende vastu midagi ei oleks, aga õhtuti neile meeldib tavaliselt oma piirituse taolist paska juua ja siis turistidele närvidele käia. Abrogeenid on siis austraalia põliselanikud kes on siin sajandeid enne teisi elanud ja ka endiselt meeldib neile korteri/maja asemel elada metsas ja syya toorest liha.. On olnud ka juhtumeid kus mõni turist on vardasse läinud... Niiet nendega tasub olla ettevaatlik. Kindlasti ei saa ka märkimatta jätta et tegu on Austraalia kuumema kohaga, talvel on seal keskmine temperatuur 30-35 kraadi, suvel võib ületada isegi 45 kraadi.. Rannas seal ujumine on keelatud kuna on liiga palju Jellfishe(umbes millimallika moodi tegelased mis on väga suured ja võivad tappa inimese 4min, kuna nad on nii mürgised) ja krokodille on seal ka ohtralt.

 

 

 

Edasi käisin Cairnsis, mis asub Queenlandi osariigis. See linn mulle meeldis. Poeod olid vinged. Aga kuna talvel (teie suvel) on seal väga palju backpackereid siis on seal väga raske tööd saada, see oli ka lahkumise põhjus..

 

 

 

Seejärel tulin tagasi Sydeysse. Kus olin ma kuu aega müügimees firmas Smart Group. Produkt mida ma müüsin oli Optus internett ja lauatelefon. See töö mulle ei meeldinud. Töö seisnes selles et päev otsa pidid ukselt uksele käima, seletama inimestele et meid saad odavamalt. Samas iga lepinguga mis tegin, oli ikka tunne "Kuradi lollakad olete küll, te ei kujuta ettegi kuidas teid üle lastakse" Näiteks oli kõige kangem pakett 129 aud kuus ja selle eest sai 60Gb download/upload limitiga neti(meil eestis oli ka nii umbes 10a tagasi). Aga ise olid nad rahul. Palka sain umbes 1200 aud kokku...

 

Aga teadupärast on Work & Hollyday viisa ainult aasta, kui sa seda ei pikenda.. Selleks et seda pikendada tuleb teha 3 kuud põllumajanduslikku tööd (aka farm). Niisiis otsustasin et ilmselt aasta siin võrratul maal jääb väheks, eluaegne linnavurle nagu ma olen olnud, oleks aeg midagi uut ja huvitavat proovida.

 

 

 

Elu maal...

 

Täpsemalt asun nüüd Gangoroo Valley lähedal, Sydneyst jääb see natuke alla 200km kaugusele. Siia tööle sain ma tänu ühele hosteli kaaslasele kes oli siit just tulnud ja teadis et pererahvas otsib uut inimest appi siia. Niisiis sebis ta mu siia tööle. Asukoht on tõesti äärmiselt, keset pärapõrhut. Mobiiltelefon mind leviga ei toeta, küll aga üllataval kombel toimib mu netipulk(usb kaudu ühendatav jubin) ja kätte saan isegi kiiruse 512kb/sec, mis on tõesti üllatav...

 

 

Palk siin on väike 11 Aud tunnis aga samas on siin majutus ja söök ka sees. Eriti hea on söök, sest ma hindan oma söögitegemis oskust samale tasemele nagu enamus puberteedi eas foorumikaaslaste viisakusoskust.

Tuba jagan 1 Sveitsist pärit kutiga, kelle iseloom on väga chill, huumorit meil jagub ja parem kui üksi passida. Pean muidugi tunnistama et päris õige ja ehe farm siin ei ole. Loomadeks on eesel Walley, Alpacker Mitchel, 2 hobust(nende nimesid ei mäleta) ja koer Flash

 

Mõned pildid loomadest mis teinud olen(kui kedagi huvitab):

 

hihip.th.jpg

 

jeek.th.jpg

 

hobune.th.jpg

 

Töö raske ei ole. Hetkel ehitame suurt veekogumis kohta, mis on vajalik selleks et sinna koguneks piisavalt vett et taimi kasta, suvel siin peaaegu vihma ei ole ja taimed tahavad elada:)

 

Pererahvas on tegelikult äärmiselt Inteligentne.

2 venda (1 on õppinud Hong Kongis juurat, teine on tuntud helilooija/laulija). Naised neil on tavalised perenaised(st hoolitsevad toidu jne eest). Nende 2 tütart Michelle ja Alice, on võrratult kenad tüdrukud (esimene oli 17 ja teine 18). Nendega ikka chillime ka ringi, aga ilmselt need tüdrukud olid vist ilusalongis kui vanajumal mõistust jagas.. Ja sellepärast üritame natuke neid vältida.

 

(Hetkel kisub kiireks ja täiendan esimesel võimalusel)


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fuck me. Olen ka tükk aega juba Austraaliat külastada soovinud ja üldse stiilis seljakott selga ja uksest välja on ka väga khuul. Kuigi ma näeks seda ette ümbermaailmareisina. Umbes kui mingist konkreetsest kohast on kõrini, siis liigud järgmisesse riiki edasi. Ehk kui kunagi finants lubab, tuleb see asi ette võtta.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Fuck me. Olen ka tükk aega juba Austraaliat külastada soovinud ja üldse stiilis seljakott selga ja uksest välja on ka väga khuul. Kuigi ma näeks seda ette ümbermaailmareisina. Umbes kui mingist konkreetsest kohast on kõrini, siis liigud järgmisesse riiki edasi. Ehk kui kunagi finants lubab, tuleb see asi ette võtta.

 

 

Austraalia, Uusmeremaa, Canada.. ja veel mõned, aga neis riikides ongi just Work & Hollyday viisa. Lendad siia, teed mingit lambist tööd et saada lisaraha ja põrutad edasi.. Chill


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Austraaliast siis...

 

 

 

Mõned pildid loomadest mis teinud olen(kui kedagi huvitab):

 

hihip.th.jpg

 

jeek.th.jpg

 

hobune.th.jpg

 

Töö raske ei ole. Hetkel ehitame suurt veekogumis kohta, mis on vajalik selleks et sinna koguneks piisavalt vett et taimi kasta, suvel siin peaaegu vihma ei ole ja taimed tahavad elada:)

 

Pererahvas on tegelikult äärmiselt Inteligentne.

2 venda (1 on õppinud Hong Kongis juurat, teine on tuntud helilooija/laulija). Naised neil on tavalised perenaised(st hoolitsevad toidu jne eest). Nende 2 tütart Michelle ja Alice, on võrratult kenad tüdrukud (esimene oli 17 ja teine 18). Nendega ikka chillime ka ringi, aga ilmselt need tüdrukud olid vist ilusalongis kui vanajumal mõistust jagas.. Ja sellepärast üritame natuke neid vältida.

 

(Hetkel kisub kiireks ja täiendan esimesel võimalusel)

Oleks võinud ikka tüdrukutest pildid siia panna kui on, loomad ei ole lahedad.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga huvitav:)

Hakkan jälgima tihti prob:p


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu Austraalias. Ja kas mitte ei ole Aborigeenid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestis mõtles arvatavasti.

Lugesin kõik ära , väga meeldib su päevik ja hakkan kindlasti jälgima.

Seiklusi sul on ma vaatan :D.

Kuidas sul inglise keelega on seal ? Jääd hätta ka või saad hästi hakkama?

 

 

 

E/ ei saanud aru kas läksid üksinda või sõbraga vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hea blog,

lugesin ära.

 

"Oma nooruses olin ma suhteliselt luurer. " - Luurer?

 

Sa elad Austraalias või ikka Eestis ?

 

Mis küsimus? Kui lugesid ära siis peaksid teadma ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eestis mõtles arvatavasti.

Lugesin kõik välja , väga meeldib su päevik ja hakkan kindlasti jälgima.

Seiklusi sul on ma vaatan :D.

Kuidas sul inglise keelega on seal ? Jääd hätta ka või saad hästi hakkama?

 

 

 

Ei ole raske, Tegelikult neid seiklusi siin juba olnud ka, aga ma ei taha 1 päevaga kõike kirja panna siis ei ole huvitav:)

 

Tripin üksi, Filipp lihtsalt ka siin farmis tööl ja oli enne mind. Edasi lähen juba 13 sep üksi..


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Karm vend, loodan , et luuderdan ülikooli ära ja jätkan sama taktikaga.

Ole seal siis edukas. Kas sa muidu ülikooli vms ei saa minna riigi raha eest ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Karm vend, loodan , et luuderdan ülikooli ära ja jätkan sama taktikaga.

Ole seal siis edukas. Kas sa muidu ülikooli vms ei saa minna riigi raha eest ?

 

Ma kahtlen tegelikult. Riigi raha eest muretseks parem endale mingi normaalse liikuri, ilma selleta paras piin olla. Aga seda vaevalt keegi finantseeriks keegi. Ja ega ausaltöeldes ei olegi see tuleviku plaan. mis täpsemalt saama hakkab selgub 14 sept siis lähen ma vajalikele asjadele järgi.

 

Tüdrukutest siis niipalju et ma lisan kindlasti pilte inimestest kellega kokku puutun, ma ausõna ei näe mingit vajadust teha mõnest ilusamast sõbrannast siin pilte selleks et vahvli foorum saaks vaadata kui ilusad või koledad tüdrukud Madisel on. Hetkel tõsisemat teemat kellegagi pole ja kui tuleb siis lisan(kui ma seda vajalikuks pean) Siiski on see minu blog ja minu otsus mida lisada. Keegi ei keela teil teha oma blogi ja lisada sinna alaliiki "naised kellega koos olen". Minu tutvusrinkond on suur ja lai. Seal on väga palju ilusaid kui ka väga koledaid sõbrannasid.. Siiski tähtis on see et mul oleks inimesega meeldiv koos olla ja iseloom oleks hea,aus ja et peas oleks mõistust. Sellised "lihtsa elu" tüdrukud ei lähe kohe mitte kuidagi peale ja tekitavad pigem külmavärinaid kui mingeid positiivseid emotsioone.

 

Aga tänasepäeva tegemistest ka siis, kuna see siiski pole tutvumisportaal(09.09.2009)

 

Ärkasin suht hilja 11 ajal. Kiire kohvi ja pesus käimist, tuli meile viimane koorem liiva(minu meelest on see pigem peene killustik kui liiv, aga neile on see liiv)

 

12 ajal hakkasime seda Filipiga siis laiali vedama, väike koht oli veel teha ja siis saab alustada tünni kohale toomisega. Ehitame siis endiselt suurt veerenni vms... Kella 3 oli meil töö tehtud ja vaba aeg. Pererahvas on meile kasutada andnud vana Hiluxi millega saab tööd teha ja poes käia vms.. Loomulikult oli meil igav ja meesterahvad nagu me oleme, otsustasime see "maailma üks vastupidavamaid" autosid proovile panna.. Vaevu saime sõita 20km kui hakkas juba õlituli põlema ja mootor hakkas imelikku häält tegema. Loomulikult viisime auto sinna tagasi ja meie ei tea midagi.. Filipp käis õhtul sellega poes ja ütles et korras tundus olevat, ei tea autodest midagi, ehk siis oli üle kuumenenud vms. Ausaltöeldes autod ja selle remontimised ei ole ka minu teema. Minu jaoks kui auto läheb katki siis tuleb see viia parandusse, kus minust targemad teevad selle korda..

 

Umbes kella 5-6 ajal jäin paariks tunniks magama. Siis tõusin üles käisin söömas ja tulin netti surfama. Tegin ka 2 suuremat ostu täna. 1. Oli ka (irooniaga pean tunnistama) uus toiteplokk, või siis laadija arvutile või kuidas seda nimetatakse, vahetamise põhjus on ka ilmselge. Vana ei toimi enam korralikult. Kunagi kass sai selle otsa kätte ja alates sellest on iga päevaga hullemaks läinud ja enam ei talu välja. Röövlid tahavad selle eest 95 Aud.

 

Teine geniaalne ost oli "Defkon 1" kontserdi pilet. Kes soovib saab lähemalt tutvuda selle üritusega siit:

 

 

Olen ostuga rahul. Pilet oli 249 Aud. Olen ostuga rahul ;)

 

Nüüd kus kell on juba öö peaksin mõtlema nagu normaalne inimene ja minema magama..


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

10.09.09.

 

 

Täna siis võiks öelda et on üks erilisemaid päevi mul siin Austraalias olles...

Aga alustaks hommikust siis, tõusin üllatavalt vara 8 ajal, kuigi magama sain kell 4.. Mingi papakoi arvas täna hommikul et ta on jube lahe, kui ta lõugab mul akna all.. Niisiis ei suutnud uuesti magama jääda, tuli üles ajada ennast. Köögis kohvi tehes tuli mulle kõne Anz pangast et millal ma oma kaardile saaks järgi tulla, ütlesin enne esmaspäeva ei jõua. Siis tuli järgmine kõne Maksuametist et mu firmaga on kõik korras ja registrisse kantud, vaja ainult kohale minna ja üks allkiri anda.. Siis ikkagi otsustasin täna asjad korda ajada... Käisin ajasin oma pangaasjad korda ja ametlikult olen ma firma omanik. Firma mille lõin, kannab nime Webmaster Center P/L. Mõlemad dokumendid oleks pidanud tegelikult esmaspäeval saama (14 sept), aga sain täna:)

 

Minu esimene krediitkaart:

 

dsc00013im.th.jpg

 

 

Registreerimis cert:

 

olemas.th.jpg

 

Nüüd on tõesti tunne et olen teinud oma esimese sammu, seotada oma isiklik Ferrari:)

 

 

Õhtul mõtlesime Filippiga et lähe kohalikku baari tähistama, aga ei ole veel kindel kas viitsin. Kardan et asi lükkub homsele edasi.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

normal blog juba.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.