Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HeintZ99

Soovitatud postitused

VIP

Mäletate seda?:

Juhtus selline lugu, et ma ossin endale main kasutaja. Kasutaja ostsin Heinolt ehk siit foorumist nimega HeinTz99. Kõik sujus, sain mängida selle kasutajaga 12 päeva ja siis kasutaja lihtsalt varastati ära. Kirjutasin selle Heinole, et kasutaja võeti tagasi, tema vastas selle peale, et kuidas mina saan tõestada, et see on scammed, ta arvab, et minu sõber logis selle kasutajaga sisse ja siis kirjutas mulle, et konto scammed. Ma ütlesin, et tahan raha tagasi, tema selle peale saatis mind pikalt.

 

Tahaks teie arvamusi kuulata, et mis teha nüüd sellega.

 

Ta sai Heintzilt asenduseks kasutaja. Not_Agreed.

Not_Agreed-i vahetasin heintziga teise acci vastu.

Nüüd ta võttis mult Not_agreed-i tagasi + andis mulle valed recover andmed.

 

 

OOTAN SIIA AINULT LAMMERI,MODEDE,HEINTZI,HOMMI ja kaupo1234 arvamusi!(Kaupo1234 tunnistaja, et vahetasime)

 

 

Orcut:

Alafoorumi reegel number 1.1:

 

TEEMAST võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad..

 

Teistel paluks mitte tülitada!

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Niisis, Lasen ka warnida neid, kelle postitusi siia ei ole oodatud.

Kes räägib.

Kaido Kaljula.

Miks su eelmine kasutaja ban sai?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Niisis, Lasen ka warnida neid, kelle postitusi siia ei ole oodatud.

 

Tohohhh tonti. :h:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta sai Heintzilt asenduseks kasutaja. Not_Agreed.

 

Suht teoorias, pole 100% kindel veel.

 

Anyway lugu oli arvatavasti nii.

 

Lammer sai Heintzilt kasutajaga üle > Heintz tõmbas Not Agreed tagasi Lil Fusion käest > Lammer sai Not Agreed asenduseks > Lammer müüs Not Agreed edasi Taavi'le vahvlis > Taavi tahtis kasutajat täna mulle müüa > jõutakse selgusele et acciga on mingi kamm olnud. xD

 

Et jah Heintz peaks banned saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oota, mida? Ma ostsin Not Agreed nimelise kasutaja Heino Kirschfeldt nimeliselt isikult vähemalt kuu aega tagasi. Pole tähele pannudki, et see mul kadunud. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Manraynor musi võiks midagi ette võtta :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oota, mida? Ma ostsin Not Agreed nimelise kasutaja Heino Kirschfeldt nimeliselt isikult vähemalt kuu aega tagasi. Pole tähele pannudki, et see mul kadunud. =/

 

Tegin Googlega oma imetrikke ja jah ta on [email:yl29vva8]heino_16@hotmail.com[/email:yl29vva8] ja HeintZ99 vahvlis. Suht kindel, et ta scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pooldan seda, et HeinTz99 ehk Heino Kirschfeld saaks siit foorumist banni. Ossin talt alguses Petrash1, see võeti natukese aja pärast tagasi. Andis mulle nüüd Not_Agreed, ütles, et see on täiesti tema oma ja seda ei ole kuidagi võimalik tagasi võtta. Rate.ee :: kasutajainfo :: -Heino

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ka vahetasin selle not agreedi mingi siukse msn.is [email:3hnikepf]anduke93@hotmail.com[/email:3hnikepf] vahetasin temaga 2ra acc oli memb p2eva m2ngisin v6eti tagasi ja siis anduke ytles sellel accil on palju omanike olnud ja sain block..proovisin siis kasutaja tagasi saada sain ja v6eti uuesti 2ra ja siis enam eiproovind andmed olid 6iged mul ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saadke mõnele MOD/ADMIN PM, et vaataks seda teemat ja võtaks HeinTz99 käsile. Heino pidi ullem kappmees olema, rääkis, et käib jõusaalis ja poksis. Ütles mulle, et paneb mulle ühe paugu ja ma olen siruli maas ja enam ei tõuse. Väga kahtlen selles, kui teda vaadata piltide pealt siis tundub nirk mees olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Haha, 17 aastane EHero :P

Nüüd täna imekombel on ta msnis :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.