Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On scammer või mitte?

Soovitatud postitused

Juhtus selline lugu, et ma ossin endale main kasutaja. Kasutaja ostsin Heinolt ehk siit foorumist nimega HeinTz99. Kõik sujus, sain mängida selle kasutajaga 12 päeva ja siis kasutaja lihtsalt varastati ära. Kirjutasin selle Heinole, et kasutaja võeti tagasi, tema vastas selle peale, et kuidas mina saan tõestada, et see on scammed, ta arvab, et minu sõber logis selle kasutajaga sisse ja siis kirjutas mulle, et konto scammed. Ma ütlesin, et tahan raha tagasi, tema selle peale saatis mind pikalt.

 

Tahaks teie arvamusi kuulata, et mis teha nüüd sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selliste juhtumite puhul ei saa juu keegi süüdi jääda.

Pmst proofi pole aga samas ka proofi ei saa kuskilt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no see ei loe et raha saatsid ma ei saa ju kindel olla et see kasutaja sinu käes pole ja andmeid mul enam pole! ja email on sinu nagunii ja mina ei saa seda kuidagi tagasi

 

no lammer saatis sulle andmed ju?

sa peaksid kasutaja nüüd tagasi saama võtta?

Kui tagasi võtta ei sa, siis järelikult olid valed andmed?

ja mida me peaksime sellest järeldama? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Petrash1.png

Drow pole minu kasutaja, see on mu sõbra kasutaja kellega ma vahetasin Petrash1 tema pure vastu. Pilt on tehtud 1. sep. , kui pilt tehti olin mina koolis, niiet mina see ei saanud olla. Võibolla annab HeinTz99 mulle ühe teise kasutaja vastu. Ta hetkel mõleb veel. Reedel annab teada, siis ta on kodus, hetkel kus ta praegu on ei saa ta eriti netis olla, ühikas midagi jamab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heintz99 suht kõva vend,

Vahetasime accid.

Ma sain selle Not_Agreed.

Nüüd võttis mult tagasi not agreedi ja andis sulle asenduseks.

Andmed andis ka valed.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.