Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

VIP

Ütlen ära , et iga mõtetu flame mis teie E-Penis suurust tõstab saab warn 2p.

Ning Blogide jaoks sobib Pubi kõige paremini.

 

P.S ma juba ennem olin teema valmis saanud aga enne panemist , PC crash gg.

 

Tervist olen Kristjan Ojamets aka Manraynor. Ma alustasin siin foorumis umbes 3a tagasi enamvähem mingid kuud peale kui foorum tehti. Olen 18 aastane sündinud 14.05.1991. Lõpetanud Lasnamäe Üldgümnaasiumi , pooleni jätnud Tööstusharidus Keskuse ja nüüd õpin Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumis.

Olen vahepeal olnud kokku 1a erinevates töökohtades , nii laomajandus , telefonimüük , poes jne.

 

Natuke minust täpsemalt :

 

Ma olen kuidas öelda ... Psüholoogiline Manipuleerija ... Ma ei saa midagi teha , selline on minu iseloom ja ma teen seda suht tihti eneseteadmatta. Mulle lihtsalt meeldib näidata oma koht ette sõnadega ja mitte füüsiliselt. Brain > Brawn. Olen füüsiliselt vastupidav , sest umbes pool aastat laotöölisena on ikka aidanud kui pole teinud trenni mingi aeg.

 

Paar pilti mis kiirelt leidsin :

 

dsc00528k.jpg

 

dsc00529ifp.jpg

 

Minu Huvid : Nagu iga mees enamvähem ( küll teate mis need on (H) ) , aga peamine on ikka Mängurina olemine. Ma lihtsalt ei suuda ei öelda heale fantaasia loole. Ma olen oma elu jooksul vist 1k+ Mänge mänginud kõik erinevatel platformidel.

 

Minu runescape kärjäär :

 

Ma alustasin kaugel 2005 detsembris , olin täielik algaja ja enamvähem pro olin 2007 oktoober or so. Ma ikka mängin aktiivselt , aga ainult fire capeidega.

 

Ma oma Fire cape äriga alustasin siis kui sain oma Mainile peale 8 failed katset lõppuks cape , peale seda enamvähem VÄGA harva failin :cool: . Ma vist ~30k või midagi sellist teeninud fire capeidega ja läheb aina edasi. Ma suht õnnelik selle üle , sest vähestel selline võimalus üldse.

 

Selline on minu arvuti :

dsc00531l.jpg

 

ma lisan lähiajal veel mingit infot.

 

Kuna ma eile pmst tahtsin teha selle , siis panen eilse päeva ja tänase päeva.

 

01.09.09

 

Väga sitt päev oli mõelda , et nüüd jälle kooli ... aga eks ma natuke ootasin ka seda. Uus kool, uus klass , uued inimesed. Peamine päevamure oli saada raha kokku kuna lõppuks plaanin oma kaunitarist ja usaldusväärsest arvuti sisu ära vahetada. Vana NF7-S koos Amd athlong xp 2500+ @ 1.83 GHZ Overclocked 2.5 GHZ koos Ati x1650 ja 1.5 GB DDR läheb kõik arvatavasti Cmxz1le müüki.

 

Kuna väga head juppid on Hinnavaatluses võimalik saada hea hinnaga , siis on raha vaja. Imekombel jumal vastas minu palvele ja nüüd on 5 (!) 1 def pure fire cape tellimust teha :S . Ma saan enamvähem nüüd kõik juppid ära osta mis vaja , Wohoo!

 

Juppid mis tulevad :

 

ConRoeXFire-eSATA2

e6400 Stock cooleriga & Max overclocked

2x1 GB DDRII või 2x2 GB DDRII , vaatan kuidas raha jagub

Mingi 500W Toidekas ( Ikka otsin )

X1800XT Video ( ostan täna 02.09.09 )

Ning ülejäänud ma vaatan , sest vanast saan kasutada mingeid asju ikka.

Kõik arvuti asjad mis ma praegu oman ja ostan ON MINU RAHA EEST OSTETUD! Ma ei küsi vanemtaelt et ostke minule see ja see.

 

Ütleme nii ... Kui kõik töötab ilusti ... Siis mul on üle 60+ arvutimängu mida mängida ja 30+ Mida pelan UUESTI Max settings peal ... Hullumaja tuleb mängimise poole pealt .

 

Päeva lõpp ma kirjutasin samat teemat praegu ehk tahtsin alustada , kuni Monitor ütles üles , ülekuumenud oli ja pidin resa tegema ja pikk tekst läks kaotsi ... Öösel tahtsin 1 fire cape ära teha ja vot võta näpust , mingi imbetsiil lisas mind kell 3 öösel , tema lisamine MSNis laggis mind ja siis sain surma Wave 56s -.- ...

 

02.09.09

 

Siiamaani hommik on rahulik olnud ja teen fire cape-e edasi. Ma öösel sain 80$ et teha 2x1def pure.Kuna täna ei ole koolipäev ( Nädalas 4 päeva koolis , 2x õhtune , 2x hommikune ) siis saan veel rahulikult olla. Ma pean õhtul minema oma X1800XT järgi mida ma ootan , sest peale seda vaja ainult õige toidekas ja Mälu , siis arvutit kokku panema!

 

Eks ma teavitan päeva lõppus kuidas läks , mis juhtus veel jne.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
varja photoshopiga punnid kiirelt ära :O

 

Miks ma peaksin Photoshopima? Kui sind huvitab inimese ilu väljast kui seest , nojah siis. Mis siis et Punnid on? Paljudel on.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kurat noortel täiskasvanutel on neid ka ikka , türa ma tean sõpru vanuses 26 ja neil on ka. Ning veel mingeid taandarengu sitta hakkad ajama , siis saad 7 days.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kirjuta siis if u spamm i bann mitte ainult you scamm i ban.

 

Ahjaa ma mäletan sind ja Ajuripats , olid ju scammer. Banned. Sa olid ikka väga tark et minu tähelepanu ajasid.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Normaalne, ma ei uskunud et firecaped niipalju sisse toovad. :)

Aga edu arvuti juppide ostmisel ja arvuti kokkupanemisel. (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Wdf 4 päeva koolis, ma täiskasvanute gymni lõpetasin, oli aint 2 päeva nädalas. Ilma õppimata tegin aasta ja eksamid ära. Aga jah gl siis ise arvan et ei viitsi lugenda enam, sest sina ei koti mind eriti (no offence) et bye .

 

Kaugõppe?

 

Ning miks sa postitasid kui sind ei huvita?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hiirealus vms on kena :D

 

Isegi keegi pani tähele :D

 

Selle ma sain enda õelt ( 21 aastane ) Sünnipäeva kingiks kui 18 sain. Pealegi , kuna mul ei olnud mingit normaalset hiirematti siis poh panin lauale :ninja::%


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma märkasin ka seda, aga ei hakkanud sellest rääkima, aga see on tõesti hea. :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma märkasin ka seda, aga ei hakkanud sellest rääkima, aga see on tõesti hea. :D

 

Ega mida mul karta on , ma ei ostnud seda vaid sain kingiks (H)


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tohib küsida, siis misasja sa omale lõua-alla kasvatad :D ?

Kas ilma hiirematita parem pole? Mina isiklikult ei suuda küll hiiremati olla, mul ema toppis selle ükskord kabineti lauale, aga see oli mingi faking liimiga, ja tirisin selle ära koos lakiga lauapealt :D.

stiilne soeng mwhhaha.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui tohib küsida, siis misasja sa omale lõua-alla kasvatad :D ?

Kas ilma hiirematita parem pole? Mina isiklikult ei suuda küll hiiremati olla, mul ema toppis selle ükskord kabineti lauale, aga see oli mingi faking liimiga, ja tirisin selle ära koos lakiga lauapealt :D.

stiilne soeng mwhhaha.

 

2 weeks without shaving ftw. Ning ei tea , sellel hiirematil on hea randmetoetus , nii et ei hakka käsi valutama kui liiga kaua arvutis olnud vms.

 

Ning jah , ma ütlesin et sitteim pilt mis leidsin. Ma tulin pmst peolt sellele päeval , ma olin nagu poolunine ja nata joobes kui sõpradega liikusime. Küll ma otsin ühe parema pildi üles.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tohoo..tegid endale blogi. Ei no lahe eks ma proovin siis ennast sinu tegemistega kursis hoida.

 

Aga kas sa ei karda, et sinu identiteeti võidakse ära kasutada või mis..?:?


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõistus on tõesti asi, mida läheb kõigil elus vaja - mõnedel seda aga kahjuks pole. :/

Edu sulle, saad kenasti hakkama elus, pole probleemi ;)

LAN PARTIES !! @@@

Aa muide, sa ei pea midagi siin foorumis tõestama - need, kes on sind enne flamenud, flamevad edasi niikuinii. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tohoo..tegid endale blogi. Ei no lahe eks ma proovin siis ennast sinu tegemistega kursis hoida.

 

Aga kas sa ei karda, et sinu identiteeti võidakse ära kasutada või mis..?:?

 

Ei karda , teevad , siis teen samamoodi avalduse ja kõik Politseisse Identiteedi varguse kohta.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaugõppe?

 

Ning miks sa postitasid kui sind ei huvita?

 

Sellepärast postitasingi, et öelda et mida asja, 4 päeva, ja ei lolnud kaugõpe, mul see aasta kaugõpe, kuskil 1 nädal iga kuu koolis, aga okt pole yldse kooli.

ei tea mis imelik õpe teil seal toimub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nice blog,gl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen näinud sind kuskil. Hetkel ei tule meelde kus, aga kindlalt olen näinud sind. Aga no edu blogiga:P


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.