PDA

View Full Version : kaupo1234

p2rnakas
01. september 2009, 00:14
Kumb aga tõsi .
Nagu kokku lepitud oli ennem passi ära ei vaheta kui ma olen saand oma authi .
aga enda kindluse mõttes mõtlesin et vaatan kas parool ikka sama ,kui näe mis välja tuli
http://img232.imageshack.us/img232/9783/scammerz.jpg
aga ennem kui ära oli vahetatud tegin igaks juhuks tema ip-st pildi et ei ole pärast mingi vingumist/kahtlust või midagi muud säärast .
http://img232.imageshack.us/img232/3692/74063376.jpg
aga kaupu poiss ma ei uskunud sinust seda .

Thug
01. september 2009, 08:22
Ma rääkisin ammu juba,et ta on varem üle lasknud ja teeb 99% tõenäosusega seda uuesti,isegi pildid uploadisin.

Kaupo ise ütles ka,et kui homseks(tänaseks) pole,siis bannige ära.

Thug
01. september 2009, 08:26
Väga paljud on seda öelnud,et ta scammer.Ma isegi uploadisin proofi,aga kedagi ei huvitanud.

Mnjah,nagu Kaupo ise ütles...Kui tänaseks authi pole,siis ban?
Ma aravasin kohe,et teeb tehingute eest väiksemaid töid,kogub neid natukese ja laseb kellegi lihtsalt üle.
Gf.

iCe .
01. september 2009, 08:30
Mul kah taga tehing käimas teen raha peale tal accile kui pool valmis peab ära maksma. Kui ei siis ban, sest bong ja kristjan MM-isid. Kahju, et accist ilma jäid loodame, et saad acci tagasi.

jassu
01. september 2009, 10:00
Tra see kaupo nii tont
oli hea sõber.. palusin modelt et võtke talt negad maha et need lampi pandud üks mode mul väga hea sõber :)
aga ta ikka scämmib mul poh kaupo enam ma sind ei aita...

vPunkt
01. september 2009, 10:02
Mul kah taga tehing käimas teen raha peale tal accile kui pool valmis peab ära maksma. Kui ei siis ban, sest bong ja kristjan MM-isid. Kahju, et accist ilma jäid loodame, et saad acci tagasi.

Ta ei maksa sulle, minul oli sama lugu, kuid pidi alguses pool maksma, hakkas vabandama et kaarti pole ja et maksab siis kui pool valmis ja nii see jäigi.

p2rnakas
01. september 2009, 13:35
Kasutaja sain mingi imekombel tagasi ,aga noh kui täna authi ei saa sis jah ban , ise teadis millega riskib .

iCe .
01. september 2009, 14:12
Kasutaja sain mingi imekombel tagasi ,aga noh kui täna authi ei saa sis jah ban , ise teadis millega riskib .

Vedas, mõtlesin et olen acciga sees senikaua kui msn vastab kuna raha olemas pin ei anna raha tropin või partyroomi .

jassu
01. september 2009, 14:22
Sul näitab et ta offline ? mul küll onlines ta blocas sind dude..

kaupo1234
01. september 2009, 14:44
umm kle ma käisin täna koolis ja ma maksan ära!!!
maütlesin nii et ära muretsekohe kui jahimees sisse tleb tle msn!
ma pean oma lubadust!

Funck
01. september 2009, 14:49
umm kle ma käisin täna koolis ja ma maksan ära!!!
maütlesin nii et ära muretsekohe kui jahimees sisse tleb tle msn!
ma pean oma lubadust!

lal, nalja teete ?
Ta ongi scammer, ma ei tee eluees taga diili, oleks 131lvl ära tõmmand,
ütles et str on 40 ja str +60.
Login sisse, sittagi pole teind,. Gf.

p2rnakas
01. september 2009, 14:52
Tuli msn-i ja ütles nii kui sw-scripti saab anna mulle sis teeb mm-i ,nii et kannatust bannimisega kui hakkab mingi kamm sis alles . eks ?