PDA

View Full Version : Rico. - Rico6_111@hotmail.com

Thor
31. august 2009, 12:07
Poisike ajab hetkel msnis kägu et tema ei tea asjast midagi ja kuradi et konto on üldse kellegi arturi käes. Kui keegi teab kus see poisilapakas elab siis andku aga julgelt teada, Endal on load olemas ning auto ka.
http://i26.tinypic.com/2w7kdig.jpg
http://i28.tinypic.com/whb22x.jpg
http://i29.tinypic.com/xnvzsw.jpg
http://i27.tinypic.com/2584d4n.jpg
http://i29.tinypic.com/2z4k2g0.jpg

Thug
31. august 2009, 12:10
Konto jäägist jms pilt,et oleks näha,et sa pole raha saanud.
Muidu jah,piisav proof bannimiseks?Kuigi ei uskunud,et ta üle laseks :O

Vb teema toob mõistuse pähe ning annab kasutaja tagasi?

Thor
31. august 2009, 12:28
Konto jäägist jms pilt,et oleks näha,et sa pole raha saanud.
Muidu jah,piisav proof bannimiseks?Kuigi ei uskunud,et ta üle laseks :O

Vb teema toob mõistuse pähe ning annab kasutaja tagasi?

Ma ei saa e-panka minna kuna mul pole seda koodi kaarti alles, aga teeks nii et laseks poisil ise saata pildi kus ma oleks raha kätte saanud vms ?

Graffit
31. august 2009, 13:32
LUL:D
Nice, rico:D

Brooklyn
31. august 2009, 13:53
rico hakkab rääkima kohe et tal sai msn scammi ngunii:D

homm88
31. august 2009, 13:54
Nimi: Rico
Hüüdnimi:Rix
Vanus:13, 10 märts 14 !
Huvid:Õues olek, signad.
Amet: -
Kool:Viimsi Kool
Msn:Rico6_111@hotmail.com
Rate:-
Orkut:-
Muu:Niisama.

Kirjelda ennst:Ei oska eriti kirjeldada, vb sõbralik vms..
Pilt: -

Helistad kooli, kui ta post oli tehtud 02-08-08, 13:42 ehk veeb. 08, 2008 siis ta 15 praegu, helistad kooli, otsid milline Rico läheb 9. klassi ja küsid vanemate tel. nr vms infot. Et jah.

Edu, suht kindel ban.

Thor
31. august 2009, 14:00
Helistad kooli, kui ta post oli tehtud 02-08-08, 13:42 ehk veeb. 08, 2008 siis ta 15 praegu, helistad kooli, otsid milline Rico läheb 9. klassi ja küsid vanemate tel. nr vms infot. Et jah.

Edu, suht kindel ban.

Suured tänud :) Viimsi on 30 km kaugusel umbes kodunt mul ;) Ja paar sõpra elavad ka Viimsil, Nüüd on kindel et poiss on pihus mul, Tahaks kuulda mida ta lisab siia meile :D

:ty Homm.

dynami:t
31. august 2009, 14:18
edu,

Thor
31. august 2009, 14:22
edu,

Hah Xd

Graffit
31. august 2009, 14:23
Suured tänud :) Viimsi on 30 km kaugusel umbes kodunt mul ;) Ja paar sõpra elavad ka Viimsil, Nüüd on kindel et poiss on pihus mul, Tahaks kuulda mida ta lisab siia meile :D

:ty Homm.

Lähed kohale ja räägid runescapest juttu?:D
L2hed ukse taha ja emale ja isale ytled et rico varastas mult arvutimängus kasutaja ära? Isa saadab persse su.
Kle, ma hakkasin ka kartma et sul on autoload ja sõbrad viimsis.
Sitta sa tuled.

Thor
31. august 2009, 14:28
Lähed kohale ja räägid runescapest juttu?:D
L2hed ukse taha ja emale ja isale ytled et rico varastas mult arvutimängus kasutaja ära? Isa saadab persse su.
Kle, ma hakkasin ka kartma et sul on autoload ja sõbrad viimsis.
Sitta sa tuled.

Hahaha, Ära aja paska poisu, arvad et ma lähen ema isa jutule ? Selliseid asju ajatakse ikka üksi, Aga kui ma selle poisu kätte saan Viimsi vahel , Siis ära tule pärast ütlema et ma paska ajasin.

Võib olla meie scammeri poiss tunneb Markot ja Teetu, Nemad küll teavad teda.
Kui tahad võid koos Rico-ga tulla, Hetkel oled hull duff guy ju vms !?

Graffit
31. august 2009, 14:31
LUl Marko ja Teet?
Kes need on:D
Mis Perekonnanimed?
Kui vanad?

Kingz Maul
31. august 2009, 14:31
Ma ka ei saa aru.
Netihiiro... mine ukse ja taha, ma tahaks näha seda :D

Thor
31. august 2009, 14:32
Ma ka ei saa aru.
Netihiiro... mine ukse ja taha, ma tahaks näha seda :D

Vaevalt et näed, aga küll kuuled sellest.

Graffit
31. august 2009, 14:34
Mis Marko ja Teedu perekonnanimed?

dynami:t
31. august 2009, 14:35
Mis Marko ja Teedu perekonnanimed?

pede ja pedem

Graffit
31. august 2009, 14:36
Karta on:D

homm88
31. august 2009, 14:39
Kristjan vaatab teemat. xD

Anyway, 200 krooni pole nii väike summa ka, et mitte natuke sõita ja jutule minna.
Asja õnneks ajatakse natuke tõsisemalt kui lihtsalt ban praegu, meeldib. :D

gl.

Edit: infot juurde.

http://www.viimsi.edu.ee/?id=68684 28.05.2009
7 B Rico Aap Neisalu

Arvatavasti tema, Rico Aap Neisalu, ja nüüd kaheksandasse. Et jah. Edu.

Graffit
31. august 2009, 14:44
Mina ei usu et ta l2heb sinna kohale.
Praegul lihtsalt ähvardab et kasutaja tagasi annaks:d
AGA KUI l2hed siis anna teada.
Ja Kui vanad need peded on kes need Marko ja Teet ja mis nende perekonna nimed?

Kristjan
31. august 2009, 14:48
Bannisin ta ära, saab unbanned, kui maksab raha ära.

hinnalangus
31. august 2009, 14:48
lõpuks ometi!!!

Thor
31. august 2009, 14:52
Bannisin ta ära, saab unbanned, kui maksab raha ära.

:ty

Mina ei usu et ta l2heb sinna kohale.
Praegul lihtsalt ähvardab et kasutaja tagasi annaks:d
AGA KUI l2hed siis anna teada.
Ja Kui vanad need peded on kes need Marko ja Teet ja mis nende perekonna nimed?

Esiteks poja, Ma ei tahagi mingit kasutajat tagasi, Lähen raha järgi kui ta ei suuda mulle ise saata, Ära kuse sa oled esimene kes saab teada kui ma sinna liigun.

Ähvardusest on asi kaugel, Selliseid asju lihtsalt juhtub arva kui keegi võtab asja nii tõsiselt. Tühjast jutust on asi kaugel.

Graffit
31. august 2009, 16:06

Esiteks poja,

Ma ei ole poja.

Brooklyn
31. august 2009, 17:13

Esiteks poja, Ma ei tahagi mingit kasutajat tagasi, Lähen raha järgi kui ta ei suuda mulle ise saata, Ära kuse sa oled esimene kes saab teada kui ma sinna liigun.

Ähvardusest on asi kaugel, Selliseid asju lihtsalt juhtub arva kui keegi võtab asja nii tõsiselt. Tühjast jutust on asi kaugel.

ehiiro's ftw:)

Bakerz
31. august 2009, 17:18

Edu, suht kindel ban.

ta ei lähe 9. :D

Thor
31. august 2009, 18:08
ehiiro's ftw:)

E-Kusik. Sul oleks sama probleem siis sa sitt ei julgeks midagi teha kellegile, Nii et plõks kinni !

elvapoiss
31. august 2009, 18:09
Sõbrad kaitsevad scammerit(Graffit, pac)

Brooklyn
31. august 2009, 18:23
ma ei teagi ricot.

ja mis ongi kui kaitsen? oma mure et scammis ei anna medalit talle..
Thor - Oled ju Ehiiro.. Mine postita kelbi teemasse ka et lähed kohale ja peksad läbi, nagu need köik seal räägivad. Atm räägid taolist juttu et sul vanad söbrad aadu ja peedu elavad viimsis. Ma 100% kindel et sul pole juhilube ega autot. Ning kuuled Viimsist 1. korda. Kui töesti kohale lähed ja räägid siis "müts maha" sinuees ja arvatavasti völgnen vabanduse. Kui mitte siis oled samasugune memmekas Ehiiro nagu enamus kes räägivad et lähevad peksavad üles nemad. aa, sellest ei piisa et rääkisid et käisid ta juures, Too töestusi:)

E-Kusik. Sul oleks sama probleem siis sa sitt ei julgeks midagi teha kellegile, Nii et plõks kinni !

Ega ei teeksgi. Sest kui üles peksad ta saad sina trahvi kaela. Lähed politseisse ja ütled et üks rico varastas mult runescape karakteri? mendid naeravad su ennem välja ja saadavad sind sinna tagasi kus tulid..
Lähed peksad ricol näo üles - Ta läheb politseisse, teeb avalduse ja sul jama kuipalju...
Ning sa ei saa ennast millegiga öigustada:) gf

Marrk
31. august 2009, 18:40
Ega ei teeksgi. Sest kui üles peksad ta saad sina trahvi kaela. Lähed politseisse ja ütled et üks rico varastas mult runescape karakteri? mendid naeravad su ennem välja ja saadavad sind sinna tagasi kus tulid..
Lähed peksad ricol näo üles - Ta läheb politseisse, teeb avalduse ja sul jama kuipalju...
Ning sa ei saa ennast millegiga öigustada:) gf
Ega ta ei pea rico-le näkku lõõma..
Peksab kõhtu kuni poiss maas kükakil ja kõhib.. (jäljed ei jää eriti peale ja pole ka alust kedagi süüdistada sellepärast..)
Kui ta läheb menti, siis 50% naerdakse tema üle, et oled memmekas ja, et sellises eas saab 100% poistest korra elus peksa, ega sellepärast menti ei pea ronima..

Brooklyn
31. august 2009, 18:44
Peksab kõhtu kuni poiss maas kükakil ja kõhib.. (jäljed ei jää eriti peale ja pole ka alust kedagi süüdistada sellepärast..)
Kui ta läheb menti, siis 50% naerdakse tema üle, et oled memmekas ja, et sellises eas saab 100% poistest korra elus peksa, ega sellepärast menti ei pea ronima..

no kui vaja siis läheb, köhtu lüües on väga hästi jälgi näha:)

Graffit
31. august 2009, 18:48

Irwww...
Sain j2lle naerda:D
Saad peksa ja l2hed menti siis mendid naeravad? HAHAHA
Idioot.

Marrk
31. august 2009, 20:39
no kui vaja siis läheb, köhtu lüües on väga hästi jälgi näha:)

no aga ega ta ei lähe teda mahalõõma.. ega pool surnuks peksma..
Kui kätte saab ütleb, kus raha on? ja maksa mu bensu raha ka nüüd ära.. netis ei tasu nii julgelt üle lasta..
ja voilaa ricol kusi püksis ja roomab koju emalt raha nuruma..

Fusil
31. august 2009, 20:57
Thug, feil oled, mida sa sitt siis raiskad raha selle sita mängupeale ja nüüd ulud,
omamure et raha kaotasid,
Sinusugused võllid laseksid kõik üle, kas siis käid kogu Eesti läbi ? : "Andke mu 200.- kohe tagasi, võid sõidan teil Sierraga seina maha ! "

Edu sulle, seda raha sa ei näe^^

Thug
31. august 2009, 21:12
Thug, feil oled, mida sa sitt siis raiskad raha selle sita mängupeale ja nüüd ulud,
Sinusugused võllid laseksid kõik üle, kas siis käid kogu Eesti läbi ? : "Andke mu 200.- kohe tagasi, võid sõidan teil Sierraga seina maha ! "

Umh.Thanks,olen failer.
To be honest,pole ma ühtegi krooni RSi peale raisanud,rohkem ikka teeninud,pluss ma pole midagi kaotanud.Ja seda ka,ma eriti ei oska autoga sõita seega - mis Sierraga? :D

Anyways,arvan et nimed läksid sassi?:D

Brooklyn
31. august 2009, 22:51

+1, ega ei näegi seda, 100% nöus sinuga

homm88
31. august 2009, 23:05
ta ei lähe 9. :D

8ndasse.

Loodaks ikka, et ta võtab asja tõsiselt kätte ja läheb kohale, MSN jutu järgi on normaalne mõistliku jutuga inimene mitte 14 aastane netihiiro. Et jah, soovin uuesti edu. xD

manraynor
31. august 2009, 23:25
Mina oleks andnud 24h , sest vb läks tal Net ära vms... Aga nojah siis ..

iCe .
31. august 2009, 23:57

Võimalik endal juhtus kah täna nii. :P

homm88
01. september 2009, 01:03

Ei, kindel scam oli. Kui MSN uuesti ühendust võtab ja raha ära maksab saab unban. 24h mõttetu.

elvapoiss
01. september 2009, 01:33
Lasen üle, toon vabanduseks, et nett läks ära just siis kui andis kasutaja/maksis raha mulle.

SipsiK .
01. september 2009, 01:49
käisin skypargis temaga täna, midagi scammimisest ta küll ei rääkinud igastahes :)

Graffit
01. september 2009, 10:48
Lul, millal sa oma sierrale hääled sisse lükkad? Vb see ei töötagi:d

riks
01. september 2009, 15:23

Ma lugesin sinu sitta siin teemas ja peaks mainima, et sa teed ikka päris ära kõigile ju!!!!!

Ise käin ka Viimsi Koolis, jooo.

Legendary
01. september 2009, 15:40
käisin skypargis temaga täna, midagi scammimisest ta küll ei rääkinud igastahes :)

tsau kristo
:D

riks0wn , mis klassis ? vanus ja nimi ka.

ise käin 7ndas nüüd.,

Razor
01. september 2009, 16:03
ta võttis kasutaja tagasi, ja ma ei kavatse seda enam tagasi võtta. byez . ( i like pussy )

Thor
01. september 2009, 16:53
ta võttis kasutaja tagasi, ja ma ei kavatse seda enam tagasi võtta. byez . ( i like pussy )

Ära kujuta ette ahv,

Haha, Mida sa muretsed sellepärast türa ? Ära põe ega ma minematta ei jätta, ega see ei tähenda et ma selle kusiku pärast hakkan kohe jooksma, Nv on aega minna küll.

Silver.
01. september 2009, 17:08
Viimsi vennad = win.

OldSchool
01. september 2009, 17:12
Thor on kusik nananananana
sierra tal tööle ei lähe nananannaana
üle ta saab kaaa nanannanaanananana
ricolt perse ka:)

Brooklyn
01. september 2009, 17:14
Thor on kusik nananananana
sierra tal tööle ei lähe nananannaana
üle ta saab kaaa nanannanaanananana
ricolt perse ka:)

+1

Haha, Mida sa muretsed sellepärast türa ? Ära põe ega ma minematta ei jätta, ega see ei tähenda et ma selle kusiku pärast hakkan kohe jooksma, Nv on aega minna küll.

sa pidid ju kohe kohale minema ja oma sierraga seina maha söitama??!

i got one word for you: Phailed

Razor
01. september 2009, 17:29
Ära kujuta ette ahv,

Sa võtsid 100% kasutaja tagasi, nii et ära aja sitta siin.

riks
01. september 2009, 17:31
tsau kristo
:D

riks0wn , mis klassis ? vanus ja nimi ka.

ise käin 7ndas nüüd.,

9b. Rohkem ei avalikusta! Ma liiga salajane.

Kristjan
01. september 2009, 19:11
Ma panen teema lukku ära kuna paistab, et siit enam tarka juttu ei tule ja kui raha peaks tagastama tahtma siis saab alati ühendust võtta.