Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jobu anna acc tagasi.

Soovitatud postitused

scammerandproof.jpg

proof olemas.

gf

ban kaupole.

or acc tagasi.

 

see ei loe et ta revo

ta tegi bongiga diili ja tehing sujus.

 

revo ütles msnis mulle. ütleb:

tekst: üritasin pinni osta 50.- eest aga tüüp vahetas parooli ära ja enam acci tagasi ei saa pilt on siin kus ta ennast ise vahele rääkis jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra ma lisasin kristjani ka sinna konvekasse et ta kuulis mis rääkisime ja universal ongi revo pehlak kes on sittaks inimesi üle lastnud nii et ehk bann talle ja tüüp võttis juba acci tagasi tahtis pinni ja ütles et mul pole vahlvis acci et mul aint rs24 4 tehingut vms

ja ütles et teen uue acci vahvlisse aga tegelt universal teadsin kohe!

ja tal jäi pool kirjutamata ha kuna ise ei teind pilti ehk siis kristjan jättis meelde nii et krdi revo mine pane ....!

või isegi dond make cb on revo

ja universal on jrs own ehk keegi kontrolliks ips!

kua kritjan oli banninud selle sitta revo

ja ütles et universal on jrs lasin vaadata nii et mõlemad on banned siit foorumist olnud nii et get the fk

!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

türa hui olengi revopehlak..

türa ma k*e*n ke*v*i*n ei*a*r*d ;)

pelan jalkat fc floras rakveres.

 

kui väga huvitab siis tule rakveresse kriidisoo 8 ja näed et ma pole revo....

 

siit vahvlist fruytti vms on rakverest marten käisime koos skeidis kui t6uksi s6itsin.

 

Kaupo ütleb:

gert kaljula vend

lohh

tulema tulevikuga sinna

ja anname kohe molli?

toomas hunt jne

 

 

Kaupo ütleb:

lol

ma raul kaljula

 

15tehinguga nerd laseb üle... lmfao...

 

aupo ütleb:

no eks nii vana juba et ruuni võib pelada

Pool Päeva Sadas. Ftw!!! ütleb:

veame kihla et sa ei tee mulle ära maadluses

Kaupo ütleb:

aga jhm siiuksed scammerid

ha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tüüp on varem ka üle lasknud,seega lisaksin paar pilti teisest foorumist,kus ta on varem pinnidega inimesi üle lasknud.Järgnevatel piltidel,pidi ta kahe kasutaja vastu pini andma.Tüüp,kellele kaupo pini andma pidi,andis skilleri(ühe kahest kasuatajast) info ning Kaupo proovis erinevaid pinne,kõik olid valed.Lubas hiljem õige pini anda,aga poolikuks see asi jäigi.

proof1.bmp

proof2.bmp

proof3.bmp

proof4.bmp

proof5.bmp

 

 

Edit/ Gabriel.

Üritan sulle siis seletada natukese :D

This goes something like this:

 

Revo,ehk Dont Make Cb saatis Kaupole raha,et teeks kasutaja p2p(Tzelo Weko). Kui Kaupo teada sai,et Dont on Revo siis muutis passwordi ära. Proof peaks olema sellest,et Kaupo logis kasutajaga välja ning tunnistas msnis ülesse,et muutis parooli ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa midagi aru ...

Las Kristjan tegeleb kuna ta oli MM.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

To Thug: See tõestus ei näita midagi, seal vaid nimi ''Kaupa'' kirjas. On asi minus või ei leiagi sealt tema msni?

 

To universaalne: Räägi lähemalt, mis toimus, sest ühest pildist nüüd küll ei piisa. Kas Revo Pehlak mitte ei peaks bannitud juba olema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa midagi aru ...

Las Kristjan tegeleb kuna ta oli MM.

 

Mina ei olnud mingi MM, nad lisasid mind lihtsalt convi ja vaidelesid omavahel ja ka ise ei saa eriti asjast midagi aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LMAO UNIVERSAALNE = Revo . ban pl0x


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
löl.

 

 

Dont Make Cmb = Revo mitte Universal

Univer = Jsr Owns.

 

Ärge Rohkem seda Teemat Komenteerige ainult Univer võib.( + Moded/ Adminid )

ok,. still mwahahaha

gl kids


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raport:

 

Kaupo oli puhas.

Revo sai oma eelmiste tegude eest banned ning ta ei ole siia foorumisse enam oodatud.

Univer aka. Jsr Owns sai banned kuna ta tegi uue kasutaja kuigi vanaga scammis ja sai banned, sellised ei ole foorumis teretulnud.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.