Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Petis - NSVL, Europarm - Kaido Kaljula

Soovitatud postitused

Nii see on. Kevadel ostsin talt kasutaja 12 pure 1. Panin p2p aega peale, sain 2-3 nädalat mängida ning siis oli kasutaja läinud. Kaido lubas, et räägib sõbraga, et ta enam ära ei võta jne. Midagi ei muutunud. Sain kasutaja korra tagasi ja juba järgmisel päeval oli ära võetud. Tuli välja, et Kaido müüs oma sõbra kasutaja, kelle ta oli vist n-ö "laenanud", kuid siis isegi oma sõbra üle lasknud, et omale joogiraha teenida. Siis ta lubas maikuu jooksul maksta mulle kasutaja raha + p2p raha tagasi. Midagi. Siis andsin talle juuni lõpuni aega. Endiselt mitte midagi. Kui ma hakkasin talle juulis pinda käima, et maksa ära jne, siis ta lihtsalt ignos mind ning blockis msnis ära + ta ei vastanud mu PM'dele. Siin maksmisest pilt: makse.jpg

NB! Kuna mul puudub endal netipank, siis sõber aitas. Kuna tema asjasse ei puutu, siis ma ei avalda tema andmeid.

Siin on msni tekstid. Kuna ma ei viitsinud tol hetkel pilt eraldi tegema hakata, kasutasin frontcami ning panin video youtube.

1)

2)

valezxz.jpg

Pärast seda, kui ta mind üle lasi, müüs ta seda kasutajat ikka veel. Ohvriks langes teinegi Vahvli kasutaja: http://www.vahvel.net/rate/45373-tannu-paeevik.html

Tema msn NSVL: temamsn.jpg

 

+ mul on veel kõik ostutehingu ajal saadetud ning vastuvõetud PM'id alles. Vajadusel saan need siia üles panna.

 

Kas need tõendid on piisavad? Kui on, palun ärge teda veel ära bannige. Ehk ta võtab aru pähe ning me jõuaksime kokkuleppele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma andsin sulle kõik andmed mis klappisid.

+ See viimane pilt see on postitus sinna maynori teemasse miks see siin on?

Mina ei tõmmanud seda kasutajat tagasi. Vb ise sa jagasid andmeid. sa juu mäletad et tegid nn. ip screeni ka ja see polnud minu oma.

 

Ja ma sain juba banned kasutajaga Europarm Selle nn minu scammimise eest.

Minupärast pange ban siis.

 

Esialgne omanik ei pelanud tol hetkel ja ma ütlesin et ma müün kasutaja maha . siis oli ta nõus. ja ma maksin talle kasutaja eest hiljuti kuna sina tõmbad seda pidevalt tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma andsin sulle kõik andmed mis klappisid.

+ See viimane pilt see on postitus sinna maynori teemasse miks see siin on?

Mina ei tõmmanud seda kasutajat tagasi. Vb ise sa jagasid andmeid. sa juu mäletad et tegid nn. ip screeni ka ja see polnud minu oma.

 

Ja ma sain juba banned kasutajaga Europarm Selle nn minu scammimise eest.

Minupärast pange ban siis.

 

Esialgne omanik ei pelanud tol hetkel ja ma ütlesin et ma müün kasutaja maha . siis oli ta nõus. ja ma maksin talle kasutaja eest hiljuti kuna sina tõmbad seda pidevalt tagasi.

 

Kontrolli ipd, see pole minu oma. Tõmbasin kasutaja viimati juunis vist, pärast seda rääkisin õige omanikuga. IP ei olnud sinu oma, kuid sa müüsid mulle kasutaja, mis ei olnud turvaline, kuid sa ütlesid, et kõik on korras. Sa lasid mult 250 eeku järelikult üle. See tähendab, et sa oled scammer. Ma ei jaganud andmeid, miks ma peaksin oma kasutaja andmeid jagama?!?! Europarm, mina ei süüdistanud sind milleski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MSN-is kirjutas mulle, et tahab banni, banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.