Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ruttu abi vaja(kool)

Soovitatud postitused

nii kohe kohe on algamas kool aga mul on vaja paar asja ära vastata,et saaks järgmisse klassi,

keegi võiks mind aidata ja vastata mu informaatika küsimustele mille pean võimalikult ruttu ära tegema

 

1)Tiigrihüpe on eesti koolide arvuti -ja infitehnoloogia arendamis programm.

1.Millised praegusel ajal tuntud Eesti poliitikud olid selle progerammi alguse juures?

2. Milliseid andmeid nad siis pidasid ja milliseid praegu peavad?

3. Millal ja kellepoolt kuulutati programm välja?

 

2. Pealkiri ajalehest "järvateataja": Arvo pärast jägab preemia koolidele

1.Kes on Arvo pärt?

2. Kelle poolt ja mille ees ta sai preemia?

3. Millistele koolidele ja mille jaoks ta preemia annetas? Miks just need koolid?

4. Nimeta mõni helilooja teos?

 

3.Jaan (13aastane) ja Jüri (17aastane) ,kes elavad Paides tahavad sõita Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskusesse veel kevadpäevi nautima

1. Mitu km on Paidest valgehobusemäele=

2. Loetle, milliseid vabas õhus liikumisega seotud teenuseid pakub Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus?

 

4.2009. on Eesti muuseumiaasta

1. Mis on selle aasta eesmärgiks?

2. Mitu muuseumit on Järvamaal?

3.Kus asub Eesti ringhäälingumuuseum ja milliseid muuseumitunde pakub ta õpilasgruppidele? Kui palju maksab 1 muuseumi tund kalssile, kus on 22 õpilast ja klassijuhataja?

 

5.Mis on maailma suurima rohtaim ja kuidas nimetatakse tema vilja?

6. Millised kaks Pärnumaa loodussümbolit moodustavad mükoriisa?

 

OEHH nüüd said siis küsimused kirjutatud,kindlasti tuleb vastuseid ,et google , aga mul on veel teha ka muid asju,oleks väga tänulik kui keegi raiskaks oma vaba aega ja iataks otsida mul neid vastuseid,Aitähhh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

No offence, aga kui sul on kaalul nii palju, siis võiksid veidi ise ka vaeva näha ju... küsimused pole kuigi rasked, veidi googeldamist ja olemas. :h:

 

Ära nüüd mind kuhugi tumedasse kohta saada, lihtsalt... ma arvan nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No offence, aga kui sul on kaalul nii palju, siis võiksid veidi ise ka vaeva näha ju... küsimused pole kuigi rasked, veidi googeldamist ja olemas. :h:

 

Ära nüüd mind kuhugi tumedasse kohta saada, lihtsalt... ma arvan nii.

krt küll,mul on palju vaja teha ega see pole ainule asi mis mul informaatikas vaja teha, on ka teisi aineid veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.