Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kirsipuu00

Soovitatud postitused

VIP
Irw miks sa talle oma vahvli pw andsid?

 

Ta ajab sitta.

Tema ongi Chris Kelp raudselt Xd

 

Atm ta üritab meelga siin sellist nägu teha umbes et ta ei tea ta nimegi...(kuigi ise "saatis" talle raha)

"Cris kalp vms"

 

Ja üksi normaalne inimene ei anna oma vahvli pw lambist ära.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sa oled idioot ? täiesti perses, seda poleks tõesti arvanud et keegi tuleb sellist iba ajama.

 

ma olen Hendrik Kirsipuu, sellest ka kasutaja nimi kirsipuu00, mis oli kunagi minu rune acc, aga sai banned.

 

Loll olin et antsin, kuulasin teda, sest arvasin et tegu on õige men..... vms.

ütles et saab sealt mingi ip jne. See oli samal päeval kui minult 200kr üle lasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellelgi lasi veel ju kelp kasutaja vahvlis üle? Kahtlen et daleet Kelp on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa oled idioot ? täiesti perses, seda poleks tõesti arvanud et keegi tuleb sellist iba ajama.

 

ma olen Hendrik Kirsipuu, sellest ka kasutaja nimi kirsipuu00, mis oli kunagi minu rune acc, aga sai banned.

 

Loll olin et antsin, kuulasin teda, sest arvasin et tegu on õige men..... vms.

ütles et saab sealt mingi ip jne. See oli samal päeval kui minult 200kr üle lasti.

 

ISE SAADAD RAHA TALLE JA EI TEA TA NIMEGI ?

 

Niceone.

 

Ja teiseks ma ei tulnud mingi beefima siia , mul pohhui mis kelp või puu sa oled...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kellelgi lasi veel ju kelp kasutaja vahvlis üle? Kahtlen et daleet Kelp on...

 

Raiko saab seda kinnitada ka, olen MSNis tal juba pool aastat kindlasti, kunagi ostsin pinni temalt.

 

Isegi kui te ei usu siis vähemalt bannige turvalisuse mõttes !

 

Bong, see oli pikemat aega tagasi, alguses ei võtnud selle osas midagi ette, sest sain ruunist banni ja lasin quiti. Aga arvasin et oleks parem teid informeerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Raiko saab seda kinnitada ka, olen MSNis tal juba pool aastat kindlasti, kunagi ostsin pinni temalt.

 

Isegi kui te ei usu siis vähemalt bannige turvalisuse mõttes !

 

Bong, see oli pikemat aega tagasi, alguses ei võtnud selle osas midagi ette, sest sain ruunist banni ja lasin quiti. Aga arvasin et oleks parem teid informeerida.

 

Selge pilt.

Mõtlesin et panen tarka veits... ^^


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mnjah,keegi juhtkonnast saab lihtsalt IP checki teha,vaadat mis IPga Hendrik varem sisse logis ning millise IPga viimased sisselogimised tehtud on.Simple as that.Ei usu et Daleet ise see Chris on.

 

Õudsalt raske on ipd vahetada :)

Aga see selleks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seal peaks olema interneti ip, mingi estpak vms, see hoopis teine asi, see ip ei vahetu, see sama millega ruuni logid.

 

seda nimetatakse ISPks ( Internet service provider )


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Fited, sa ise oled niiguinii Chris Kelp, pole mõtet mingit spammi ja iba siia ajama tulla, palun modedel kontrollidad ipd ja kirsipuu00 ban peale panna.

 

http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/37698-mueuea-combat-99-cooking-99-wc-90-fletching-90-total-1566-a.html

 

kui see teile midagi ütleb, vaadake msne ja asju. Kõik minuomad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Midagi siin haiseb.

 

sina haised?:D

ei tglt jah ip check plz:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See kirsipuu00 tahtis mu acci osta, ütles, et saatis raha ära, ma ütlesin, et ma ei anna ennem kasutaja andmeid, kui raha üle, rääkis siis, et katkestab makse, sest ma ei andnud kasutaja andmeid, tgelt ta ei saatnudki raha.. Ta on scammer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.