Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sodiac'i signatuure

Soovitatud postitused

Tere.

 

Eile sain kätte uue Photoshop Element 7 ja otsustasin midagi sellega luua. Kuna signatuurid mulle meeldivad, aga ei olnud varem teinud siis mõtlesin, et proovin ka mõne valmis saada.

 

 

Aga hoiatuseks: Ma tegin esimest korda elus signatuure ja loodan, et väga hullud ei tulnud.

 

 

Alustuseks, minu esimesed kaks:

2q0pz11.jpg

fl8wpj.png

 

Aga hinnake, andke nõu ja nautige ? :D

 

 

// Tahtsin ka küsida abi suurustega, kui suur on Vahveli foorumis lubatud pilt netist laetuna? Sest mul kaob see alati kuidagi ära siis tuleb signatuuriks megaväike jama ja muidu on piisavalt suur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tee signatuur 140x400 ja siis, kui seda omale signaks tahad panna, upi see tinypici või kuskile. võta link, pane LINK ja lisa see sinna signatuuri kohta kus sa kirjutada saad, mitte ära upi seda vahvlisse. :) Muidu suht normid signad 8p :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tee signatuur 140x400 ja siis, kui seda omale signaks tahad panna, upi see tinypici või kuskile. võta link, pane LINK ja lisa see sinna signatuuri kohta kus sa kirjutada saad, mitte ära upi seda vahvlisse. :) Muidu suht normid signad 8p :)

 

Suur tänu sulle (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa teed taustad ise või on need croppidtud pildid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otsi ja vaata tutoriale. Mul endal oli ka kunagi element 7 või 6, ei mäleta.

Minu arust pole need signade tegemiseks just kõige paremad ja soovitaks tõmmata creative suit 4 või 3. Aga mai tea vb on sama.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

5p

õpi :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.