Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kentliivaste@hotmail.com <-- failed scammer

Soovitatud postitused

Tüüp pakkus MM-iks manraynor-it ja siis hiljem lisas conversationisse [email:3gh9ey27]menraynor5@hotmail.com[/email:3gh9ey27] aadressi , suht fail , pärast ütles mulle, et see account mida ma müün pole üldse minu omagi ja et hoopis mina olen scammer , kust küll sellised lapsed tulevad, päris elus näeks taoks nina veriseks kohe :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nii vapper oled siis kui nina sisse taod


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

omg mis idioot paneb msni nimeks kent liivaste ja kõik teavad suht et ta scammer on:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

e-hiiro oled, ta pole scamminudki, pole pöhjust nina sisse taguda


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tal oli vahvlis kasutaja nimega "Naine" ja ta on siit scammimise eest juba banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.