Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatan classic !

Soovitatud postitused

Et tahtis kasutajat osta, ja hakkas sellist asja ajama, et ma ei usalda teda, ütlesin teeme MM'iga , tema polnud nõus ütles siis ma ei taha , maksta ema kaardiga jne, Ütles, et ma lootsin, et usaldad mind, jne , hakkas blockima kui MM tahtsin, aga noja , väike Tema text ka, (H)

Olge Palun ettevaatlikud temaga, !

 

scmeer.PNG

scmmer.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

miks?

Mulle küll tundub et on :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin lampi teema v ? Ära halise tatt, teisedgi siin väitnud et sa sitane pederast ja ei taha MM tahad kõike ette saada, mine ripu ema rinna küljes veits,

 

Sa tõesti failid mees. Teed niisama teemasi kui ei lepi kokku kes annab ette.

Tõesti, kui sinusuguseid oleks siin palju tuleks igalt ühelt päevas mitu teemat selle kohta nagu eelneval pildil oli.

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kui ta tahab nii kindlalt igaühelt ette, siis kahtlane ju. MMi ka ei taha. Lubab maksta mingi paari päeva pärast. Endal on 4 tehingut, ütles suure suuga, et oleks 7 kui 3 tk paneksid veel. Valetas on PINide stocki kohta, ütles et 15 ja pärast tuli välja et aegunud jms. Ära müü siis v*tt kui sa tead, et need ei tööta. Selge scammimine ju.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa tõesti failid mees. Teed niisama teemasi kui ei lepi kokku kes annab ette.

Tõesti, kui sinusuguseid oleks siin palju tuleks igalt ühelt päevas mitu teemat selle kohta nagu eelneval pildil oli.

 

:ty

Poja , sul on 6 posti, ja sa v6id munni panti panna , et ta pole scammer ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gf BMW soz classic :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes sulle classic ette annab , endal negatiivsed all. ' Ma lootsin et usaldad mind. ' Siukse jutuga võid kuhugi algelisse rune foorumisse väikseid rune friike scammima minna. Gf.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei mina pole temaga diili teinud, kuid siuke jutt, nagu LOL tõsiselt. Ma lootsin et usaldad mind. Ajulage ju, endal negatiivsed all ja peab usaldama? Ei usu. Ja see tõesti müüja oma asi, kas tahab ette/annab ette või kui ei meeldi, siis MM-iga diil ära teha. Aga kui pärat hakkab ajama, et ei saa, muidu oleks ema kaardilt kandnud, see loll jutt ju :D . Nii et fosure, kahtlane põngerjas.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.