Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Billy Boy

Soovitatud postitused

VIP

Nii, et mul sõpra scamiti, scammeri vahvli kasutaja on Billy Boy.

Sõber maksis talle 80.- ning pidi siis mingi flax authi vastu saama.

Kui raha oli ülekantud pani vend bloki peale ning tõmbas minema.

 

Msni pilt

scamr.JPG

 

Ülekande pilt kh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ju billy boy...Mida sa ajad?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

R. O. = Võrust. KUST KURAT SAAVAD VÕRUST NIIPALJU SCAMMEREID SIIA VAHVLISSE!?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ega mina ei tea kes või mis ta on ja kus ta elab :P Ma vaid vahendaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lihtsam oleks vist maha võtta enamus Lõuna-Eestist:

 

http://i26.tinypic.com/ixtniq.jpg

 

+1, kuid pigem nõus, et Võrule bann :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle pärast, et mõned inimesed sealt piirkonnast scammivad, ei tähenda just seda, et nad KÕIK sellised oleks.

Pole mõtet rääkida sellist juttu, et baniks KÕIk selle piirkonna nimesed ära, sest see oleks ebainimlik.

Kuid kindlasti oleks vaja kuidagi siinset foorumi korda kuidagi karmimalt hoida, et ei tekkiks nii palju juhtumeid, kus inimesed libalabaselt üle saavad.

Ma teeks ikkagi nii, et ostu/müügi teemade tegemine maksaks 25-50.- ja see raha läheks foorumi omanikule rendi rahaks.

See tähendaks, et need kes tõesti müüa soovivad, maksavad selle summa, sest 25-50 krooni pole just palju, kui sa võid teenida täna sellele mõnisada krooni.

Ja keegi ei sooviks lampi maksta 25-50 krooni selle eest, et kedagi üle lasta 80 krooniga.

Ma arvan, et juhtkond võiks selle idee vähemalt arutlusele võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle pärast, et mõned inimesed sealt piirkonnast scammivad, ei tähenda just seda, et nad KÕIK sellised oleks.

Pole mõtet rääkida sellist juttu, et baniks KÕIk selle piirkonna nimesed ära, sest see oleks ebainimlik.

Kuid kindlasti oleks vaja kuidagi siinset foorumi korda kuidagi karmimalt hoida, et ei tekkiks nii palju juhtumeid, kus inimesed libalabaselt üle saavad.

Ma teeks ikkagi nii, et ostu/müügi teemade tegemine maksaks 25-50.- ja see raha läheks foorumi omanikule rendi rahaks.

See tähendaks, et need kes tõesti müüa soovivad, maksavad selle summa, sest 25-50 krooni pole just palju, kui sa võid teenida täna sellele mõnisada krooni.

Ja keegi ei sooviks lampi maksta 25-50 krooni selle eest, et kedagi üle lasta 80 krooniga.

Ma arvan, et juhtkond võiks selle idee vähemalt arutlusele võtta.

 

pigem foorumisse registreerumistasu, kes ikka viitsiks uusi kasutajaid teha kui registreerima peab 10-25 eek smsiga?

praegusel masu ajal ei oleks väga scammereid kes nii maksaks iga uue acc eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle pärast, et mõned inimesed sealt piirkonnast scammivad, ei tähenda just seda, et nad KÕIK sellised oleks.

Pole mõtet rääkida sellist juttu, et baniks KÕIk selle piirkonna nimesed ära, sest see oleks ebainimlik.

Kuid kindlasti oleks vaja kuidagi siinset foorumi korda kuidagi karmimalt hoida, et ei tekkiks nii palju juhtumeid, kus inimesed libalabaselt üle saavad.

Ma teeks ikkagi nii, et ostu/müügi teemade tegemine maksaks 25-50.- ja see raha läheks foorumi omanikule rendi rahaks.

See tähendaks, et need kes tõesti müüa soovivad, maksavad selle summa, sest 25-50 krooni pole just palju, kui sa võid teenida täna sellele mõnisada krooni.

Ja keegi ei sooviks lampi maksta 25-50 krooni selle eest, et kedagi üle lasta 80 krooniga.

Ma arvan, et juhtkond võiks selle idee vähemalt arutlusele võtta.

 

lol ei ole palju äkki mõnedele see on palju kui tihti vahetad/ostad acce vii oma lamba jutt kuhugile mujale 25-50 eeku no mida iganes 25-100 on mõned accid ma saan endale mingi pure juba sellise raha eest see on ikka küll, ime et sa said eeskujulikuks :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pigem foorumisse registreerumistasu, kes ikka viitsiks uusi kasutajaid teha kui registreerima peab 10-25 eek smsiga?

praegusel masu ajal ei oleks väga scammereid kes nii maksaks iga uue acc eest.

ne0 netis oli kunagi samamoodi . ma olen soovitanud seda foorumi eesotsas olevatele. aga tagasi lükanud need asjad


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuresaare rotid võtke kah maha....siis oleks scamm free foorum

 

 

 

 

idioot? see et üks scammer sind on üle lasknud ja väidetavalt kuressaares elanud.

 

peaks siis bannima ju mind,rexi,stani,ja hillbilly ja palju palju inimesi veel

 

 

o and what a fuck is kuresaare?!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle pärast, et mõned inimesed sealt piirkonnast scammivad, ei tähenda just seda, et nad KÕIK sellised oleks.

Pole mõtet rääkida sellist juttu, et baniks KÕIk selle piirkonna nimesed ära, sest see oleks ebainimlik.

Kuid kindlasti oleks vaja kuidagi siinset foorumi korda kuidagi karmimalt hoida, et ei tekkiks nii palju juhtumeid, kus inimesed libalabaselt üle saavad.

Ma teeks ikkagi nii, et ostu/müügi teemade tegemine maksaks 25-50.- ja see raha läheks foorumi omanikule rendi rahaks.

See tähendaks, et need kes tõesti müüa soovivad, maksavad selle summa, sest 25-50 krooni pole just palju, kui sa võid teenida täna sellele mõnisada krooni.

Ja keegi ei sooviks lampi maksta 25-50 krooni selle eest, et kedagi üle lasta 80 krooniga.

Ma arvan, et juhtkond võiks selle idee vähemalt arutlusele võtta.

Kasutada võiks sarnast süsteemi siis juba nagu Hinnavaatluses on, et lisatasude eest saab hoida teemat näiteks kasutajate all kõige üleval jne.

Teema summa võiks olla 10 kr.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

ma ei saa aru kurat, oleks siis nii faking raske teha sms registreerimine?

10 eek per sms, lastakse üle, võetakse kohe tel number millelt sms saadeti, hoiab scamme all ja kuradi alexid ja taolised saaksid foorumi jaoks raha ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutada võiks sarnast süsteemi siis juba nagu Hinnavaatluses on, et lisatasude eest saab hoida teemat näiteks kasutajate all kõige üleval jne.

Teema summa võiks olla 10 kr.

 

+1, aga siiski, 10kr pole eriti suur raha revole ega ka mitte kelbile...

teevad 10kr eest teema, scam õnnestub saavad 50x tagasi selle


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Türa mis offtopic siin lahti läinud?

Manraynor, võta oma kaine mõistus appi ja vajuta ''ban'' nuppu.

You scamm i ban.. Wdf y did u put that up man,

 

 

miks ta peaks bannima? mingit töestus pole et see päriselt billy oli


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.